Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

QUOTE(Realija @ 2007 10 07, 13:17)
turėjau dirbtinų plaukų prisegamą kasą tai pabandžiau ją nudažyt, dažai nusiplovė , kasa liko tokios pat spalvos,bet kai dažiau natūralių plaukų tresus tai nusidažė taip kaip norėjau  thumbup.gif , žodžiu nežinau ką patart, gal pabandyk kokią sruogelę padažyt  mastau.gif  4u.gif

kad as dar nepirkau ir apsimaut nenoriu, tai man reikia atskirt dar perkant nes dirbtinu man nereikia. 4u.gif
Atsakyti
Taigi paciupinejus jauciasi is karto kur "zvejybinis valas" smile.gif o kur tikras plaukas. Dirbtiniai plaukai labiau zvilga, paciupinejus tarp pirstu jauciasi toks gurgzdejimas (nzn kaip apibudinti smile.gif). Paprasyk kad isimtu is pakuotes, tada paliesk savo plaukus ir prisegamus plaukus. Turetum pajusti naturalus jie ar ne. 4u.gif
Atsakyti
Na jau dirbtinisu plaukus tikrai eina atskirt,panashiai kaip leles biggrin.gif O naturalus prisegami irgi nebus visai kaip pacios plaukai,nes jie negyvi,taigi shiek tiek irgi skiriasi g.gif
Atsakyti
Sveikos , nusipirkau dirbtinus tresus tamsiai rudos spalvos , o mano plaukai yra sviesiai rudi ir ziauriai neatitinka spalvos verysad.gif kai pirkau galvojau dazysiu tamsiai plaukus , bet pabandziusi su nusiplaunamu sampunu , pamaciau kad man sviesus zymiai geriau atrodo... tai dabar nei ismest plaukus nej juos nudazyt doh.gif gal kas turi ka patart.. rolleyes.gif
Atsakyti
Drasiai dazyti gali...
Atsakyti
Bet tresai padaryti is dirbtinu plauku , tajgi nemanau kad jie nusidazhys, o dar jei sviesint schmoll.gif
Atsakyti
Oj nemaciau kad dirbtiniai...
Atsakyti
QUOTE(Denepra @ 2007 10 08, 20:15)
Sveikos , nusipirkau dirbtinus tresus tamsiai rudos spalvos , o mano plaukai yra sviesiai rudi ir ziauriai neatitinka spalvos  verysad.gif  kai pirkau galvojau dazysiu tamsiai plaukus , bet pabandziusi su nusiplaunamu sampunu , pamaciau kad man sviesus zymiai geriau atrodo... tai dabar nei ismest plaukus nej juos nudazyt  doh.gif  gal kas turi ka patart.. rolleyes.gif


tai tu nemesk jų o bandyk parduot ,gal kas ieško būtent tokių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(España @ 2007 10 08, 15:26)
O naturalus prisegami irgi nebus visai kaip pacios plaukai,nes jie negyvi,taigi shiek tiek irgi skiriasi g.gif


Plaukas taip ar taip jau yra negyvas audinys (kaip ir nagai), nesvarbu ar jis yra ant tavo galvos ar nukirptas 4u.gif .

Va cia apie tai parasyta
http://www.grozioklu...p?n=54&l=22&k=1
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2007 10 09, 22:34)
Plaukas taip ar taip jau yra negyvas audinys (kaip ir nagai), nesvarbu ar jis yra ant tavo galvos ar nukirptas  4u.gif .

Va cia apie tai parasyta
http://www.grozioklu...p?n=54&l=22&k=1


Įdomi informacija 4u.gif

Kažkodėl užstrigo ta eilutė kur parašyta,kad moterys sulaukusios 40-50m. netenka apie 20proc. plaukų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 03 13, 17:09)
As tai pirkau kirpykloje,savo mieste mirksiukas.gif O dar maciau pirkti Siauliuose parduotuveje "Viskas plaukams".Tarp kitko,vos ne dvigubai pigiau,nei mokejau as blink.gif Tai nezinau ar as permokejau,ar tresai nupigo,o gal firma kita? g.gif  g.gif  g.gif


Papildyta:
QUOTE(ingridziukas @ 2007 10 10, 12:28)

sveiki, siandiena pirma karta prisijungiau ir nelabai moku rasytismpokalbiuose, bet pabandysiu:) mane sudomino tema apie plauku priauginima. pasiskaiciusi daugiau dabar rinkciausi labiau plauku prisiuvima ar dredus, gal kas zinote kokios kainos naturaliu plauku prisiuvamu dredu ar ko panasaus, buvau europoje bet brangu gal kur pigiau galima gauti? ir ar kirpejos sutinka prisiuti plaukus ir uz kiek
Atsakyti
QUOTE(Shindila @ 2007 10 04, 12:48)
Parduodu prisegamus plaukucius uz puse kainos, nauji, naturalus, nenesioti 4u.gif 50 cm ilgio. Puiki proga ! 4u.gif

labas kokios spalvos ir uz kiek , is kokio miesto
Atsakyti