Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

Aš greit žadu prisiaugint, nes mano auga labai lėtai sad.gif Dabar kiek ilgesni negu iki pėčių, o niriu ilgų ilgų, žemiau liemens rolleyes.gif Prisegiamu nenoriu - kažkaip nevylioja jas ten pačiai sėgiotis ir nusisegt. tingiu gal lotuliukas.gif Ti va su tuo priauginimu nežinau - žadu gal po mėnėsio - dviejų prisiauginti, bet lelius mano bus dar mažiukas, ar neišraus jisai man tų plaukų jei timptels? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolina27 @ 2007 10 01, 14:52)
Aš greit žadu prisiaugint, nes mano auga labai lėtai sad.gif Dabar kiek ilgesni negu iki pėčių, o niriu ilgų ilgų, žemiau liemens  rolleyes.gif  Prisegiamu nenoriu - kažkaip nevylioja jas ten pačiai sėgiotis ir nusisegt. tingiu gal  lotuliukas.gif  Ti va su tuo priauginimu nežinau - žadu gal po mėnėsio - dviejų prisiauginti, bet lelius mano bus dar mažiukas, ar neišraus jisai man tų plaukų jei timptels?  biggrin.gif


Nesiulyciau ant tokio ilgio plauku (kiek ilgesni negu iki peciu) prisiauginti labai ilgus plaukus. Zymiai skirsis kur tavo savi plaukai, o kur priauginti ir tikrai ne itin grazu bus. Optimaliausias variantas 10-15 cm ilgesni priauginami plaukai negu tavo naturalus thumbup.gif . Tada dailiai pakarpius tikrai niekas net neitars kad cia pridetos sruogos.

O aisku jei mazius tipmtels tai ir su nuosavais plaukais teks sruogeles paaukoti smile.gif. Sruogeles priauginamos ant nuosavu plonos keliu plauku sruogeles .
Cia gali pasiziureti kaip tas daroma:
http://www.youtube.c...h?v=3JSMeHZW2F8

Papildyta:
QUOTE(Elina @ 2007 09 20, 09:08)

netikiu nors tu ka schmoll.gif . Gal ji migrena turi, bet, kad nuo plauku skaudetu galva, netikiu schmoll.gif . Nesamone. Kapsules plonytes, ir suformuotos tokiose vietose, ant kuriu nemiegi: netoli kaklo, prie smilkiniu, aukstai ant pakausio. Tu vietu miegodama neprispaudi. Nuo plauku sunkumo skaudet galvos irgi negali schmoll.gif , nes plaukai- lengvi. As visa kieki pries tvirtinant buvau paemusi, tai net issigandau kiek tu plauku man mazai pasirode, o jau sruogeliu plonumas doh.gif . Žodžiu nesuprantu ko tai tavo draugei skaudejo galva, manau, ji kazkokiu problemu turejo, ne del plauku biggrin.gif


Zinok tikrai galvos kausmas gali buti. As siaip nuosavus plaukus biggrin.gif nesioju palaidus kasdien. Tai uztenka man pabuti pora valandu juos susirisus ar kuodeli susukus ir prasideda galvos skausmas. tai jauciu kas nuo priaugintu butu doh.gif . Turiu prisegamus tresus, tai juos prisisegus po kiek laiko irgi tas pats parsideda. Migrenos tfu tfu tfu neturiu smile.gif
Atsakyti
Parduodu prisegamus plaukucius uz puse kainos, nauji, naturalus, nenesioti 4u.gif 50 cm ilgio. Puiki proga ! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shindila: 04 spalio 2007 - 12:11
Pati auginu siuvu plaukus jei norit maziau islaidu ir prieziuros tik prisegami biggrin.gif
Atsakyti
Ash priesh kokius gal tris metus buvau su keratino(ar kaip ten tai vadinasi) kapsulemis prisiauginus.Tai padek dieve,gerai kad plika nelikau-krisdavo man tos sruogos besishukuojant,kartu su mano pacios plaukais ant kuriu jos buvo priaugintos verysad.gif
O pernai vasara Kauno bazeje nusipirkau plaukus,kabutes jiems ir labai patenkinta neshiojau.Nei plaukams kenkia,isidedi kada nori,ishiimi.Tik padariau klaida shia vasara,nuejau i kirpykla,kad man tuos plaukus su ziedais pritvirtintu.Tai po keliu savaiciu jie atsilaisvino,turejau viena juosta ishsiimt.Kitos dvi pralaike menesi.Bet kaip ishsiemiau,tai doh.gif .Nes ten kazhkokiais beveik kaip klijais ishtepa ta juosta,kad geriau laikytus,tai kol ash juos ish savu plauku ishsukavau,tai turbut vel puses netekau.O tie pirktiniai plaukai jau irgi dabar sugadinti,negaliu naudot,nes pilni kliju verysad.gif schmoll.gif
Atsakyti
SOSĄ reikia naturaliu prisegamu plauku Patarkit kur ieskot
Atsakyti
Turiu ir as prisegamus sviesius naturalius (Baltic hair, atrodo 45 cm ilgio). Galiu parduoti. Uzsidejau gal pora kartu.
Atsakyti
Latelle,ash tai kaune bazese pirkau.Beje,labai geros kokybes.Kaina 300 lt.Na cia priesh metus bent jau tiek kainavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(España @ 2007 10 06, 14:40)
Latelle,ash tai kaune bazese pirkau.Beje,labai geros kokybes.Kaina 300 lt.Na cia priesh metus bent jau tiek kainavo g.gif

o man tie bazese nepasirode labai geros kokybes. schmoll.gif na, neprasti gal jie bet ir nepergeriausi

Papildyta:
gal kas zino kaip atskirti tikra plauka nuo dirbtinio nes nusiziurejau tresus visai nebrangiai raso ant pakuotes kad tikri bet nzn nes ta parduotuve nekelia didelio pasitikejimo P.S. cia nelietuvoj
Atsakyti
QUOTE(astorr24 @ 2007 10 04, 12:59)
Pati auginu siuvu plaukus jei norit maziau islaidu ir prieziuros tik prisegami biggrin.gif

O kokiam mieste? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astorr24 @ 2007 10 04, 11:59)
Pati auginu siuvu plaukus jei norit maziau islaidu ir prieziuros tik prisegami biggrin.gif

kaip atskirti plaukus ar jie tikri ar ne? nors ant pakuotes rasoma naturalus 100proc. bet kazkaip ta parduotuve nekelia pasitikejimo tai norisi zinot kaip atskirti 4u.gif ax.gif kaina 50 euru ilgis vidutinis nera labai ilgi
Atsakyti
QUOTE(vanessa @ 2007 10 07, 14:05)
kaip atskirti plaukus ar jie tikri ar ne? nors ant pakuotes rasoma naturalus 100proc. bet kazkaip ta parduotuve nekelia pasitikejimo tai norisi zinot kaip atskirti  4u.gif  ax.gif kaina 50 euru ilgis vidutinis nera labai ilgi

turėjau dirbtinų plaukų prisegamą kasą tai pabandžiau ją nudažyt, dažai nusiplovė , kasa liko tokios pat spalvos,bet kai dažiau natūralių plaukų tresus tai nusidažė taip kaip norėjau thumbup.gif , žodžiu nežinau ką patart, gal pabandyk kokią sruogelę padažyt mastau.gif 4u.gif
Atsakyti