Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 09 18, 14:41)
Jei nesunku, primink kokiu būdu prisiauginai ax.gif ar nesijaučia sunkumas ,neskauda galvos nuo svorio? Kaip sekasi miegot ,neatrodo ,kad miegi kaip ant žirnių ? Ačiux 4u.gif

Kadangi negavai ats., tai aš draugės paklausiau ji karštuoju būdu yra prisiauginus, sakė , kad nuo svorio galvos jai neskauda, na kažkiek jaučia sunkumą, bet jis nevargina, eidama miegot susipina kasytes ir nemiega kaip ant žirnių 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2007 09 19, 20:46)
Kadangi negavai ats., tai aš draugės paklausiau ji karštuoju būdu yra prisiauginus, sakė , kad nuo svorio galvos jai neskauda, na kažkiek jaučia sunkumą, bet jis nevargina, eidama miegot susipina kasytes ir nemiega kaip ant žirnių  4u.gif  mirksiukas.gif

Ačiū ,o kaip tau pačiai ,nes aš tai buvau prisisiuvus plaukučius , siaubas blink.gif ,kol pripratau ,maniau nusipešiu aš juos ,mano galvai tai labai nepatiko tas svoris schmoll.gif Nusiėmiau po 2 savaičių, tai galvoju ar nebus man tas pats su priaugintais? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 19 rugsėjo 2007 - 21:22
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 09 19, 22:21)
Ačiū ,o kaip tau pačiai ,nes aš tai buvau prisisiuvus plaukučius , siaubas blink.gif ,kol pripratau ,maniau nusipešiu aš juos ,mano galvai tai labai nepatiko tas svoris  schmoll.gif Nusiėmiau po 2 savaičių, tai galvoju ar nebus man tas pats su priaugintais? g.gif

Manau, kad svoris priklauso nuo to ,kiek tu sruogu dėsis, kuo daugiau tuo sunkiau mirksiukas.gif
Pabandyk prisegamus, ryte užsisegsi ,vakare nusiimsi, per naktį galva pailsės ,man tai labai patinka ir nieko kito kol kas nenoriu bandyt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realija: 19 rugsėjo 2007 - 21:47
QUOTE(Realija @ 2007 09 19, 22:41)
Manau, kad svoris priklauso nuo to ,kiek tu sruogu dėsis, kuo daugiau tuo sunkiau mirksiukas.gif

Niu tai taip ,bet juk neprisiauginsi tik kelias sruogas ,nebus gražu schmoll.gif
O mano draugė tai prisiaugino ,pakentėjo 2 ar 3 savaites ir nusiėmė verysad.gif Sakė ,kad labai galvą` skaudėjo ,ir daugiau sako tikrai niekad nesiauginsiu.
Aš irgi ir labai norėčiau ,ir labai bijau ,nes tikrai ,kai buvau su prisiuvamais plaukučiais ,tai tiesiog svajojau ,kad bėgu į kirpyklą ir greit juos nusimu lotuliukas.gif Paskui pripratau ,bet vistiek nusiėmiau ax.gif
Labai tikiuosi ,kad kas nors atras būdą kaip priaugint palukus ,nepakenkiant natūraliems wub.gif
Atsakyti
Nesuprantu mergaites, apie koki plauku sunkuma kalbate doh.gif , nu ne kiek nera sunkus tie plaukai, nepavargsta galva juos laikyti, nors esu prisiauginusi astuoniasdesimt sruogu bigsmile.gif. Mano ir pacios stori plaukai, as tik del ilgio auginausi. Jokiu zirniu as nejauciu, itariu, tai- mitas, kalba tos, kurios nera prsisiauginusios. Juk ta kapsule tokia plonyte, kaip mano trys plaukai, i viena susukus g.gif . Tikrai nejauciu jokio diskomforto schmoll.gif . As net pamirsau, kad tai ne mano plaukai. Beje, kadangi maniskiai papure, tai net vyras, liesdamas plaukus, nejaucia tu kapsuliu. Vakar pati issiploviau plaukus, pasisukau. Tiesiog kaifas zaisti su tokiais ilgais plaukais. Kiek daug is ju galima isformuoti thumbup.gif . Tiesa, nakciai, kad nesipintu plaukai po kojomis biggrin.gif , ar, kad vyras nenupestu, as juos supinu i lengva kasa. Nespaudziu, tiesiog labai langvai supinu ir suimu tokia minksta stora guma, nesuspaudziu. Ryte plaukus isleidziu, issukuoju specialiu sepeciu, vel puikiai guli. Liuks. Patikekit, jokiu zirniu, jokiu problemu nera. Kazkas mita paleido klaidinga arba turi nekokybiskai pridetus plaukus. O gal- labai jautrios? ax.gif Bet juk ir prie nagu pridetu panos ipranta. Su rankom, tai dirbt reikia, cia sudetingiau. O seveliura kaip pasidarei, taip ir vaikstai iki miego, nei plaukai veikia ka nors, nei ka. Ir kaip gali galva sverti ir jaustis sunkiai astuoniasdesimt plonu plauku sruogu, tai as nesuprantu schmoll.gif . Plaukai gi, ne malkos lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 09 19, 22:45)

Sakė ,kad labai galvą` skaudėjo ,ir daugiau sako tikrai niekad nesiauginsiu.


netikiu nors tu ka schmoll.gif . Gal ji migrena turi, bet, kad nuo plauku skaudetu galva, netikiu schmoll.gif . Nesamone. Kapsules plonytes, ir suformuotos tokiose vietose, ant kuriu nemiegi: netoli kaklo, prie smilkiniu, aukstai ant pakausio. Tu vietu miegodama neprispaudi. Nuo plauku sunkumo skaudet galvos irgi negali schmoll.gif , nes plaukai- lengvi. As visa kieki pries tvirtinant buvau paemusi, tai net issigandau kiek tu plauku man mazai pasirode, o jau sruogeliu plonumas doh.gif . Žodžiu nesuprantu ko tai tavo draugei skaudejo galva, manau, ji kazkokiu problemu turejo, ne del plauku biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi pati prisisegu plaukus ,tai tikrai galiu paskyti ,kad erzina mane tie plaukai ,bent jau į dienos pabaigą tikrai pradeda trukdyti ,labai noriu tada aš juos išsiimti ax.gif
Todėl tikrai tikiu ,kad ne mitas čia ,o jei galvos odelė jautri ,tai priauginti plaukai gali netikti.Jei žinočiau ,kad man tie plaukai netrukdys ,prisiauginčiau 4u.gif
Matai ,tu turi storus plaukus ,gal turi nejautrią galvos odytę ,tai todėl tau ir thumbup.gif
Labai faina tau ,kad nereaguoji į svetimus palukus ,o aš tai negaliu pakęst nei pridėtų nagų ,nei plaukų prisiūtų(priaugintų neturėjau} schmoll.gif
Parašyk ,kai jau nusiimsi plaukučius ,ar tikrai dar būsi patenkinta ,ar taviesiems nieko nenutiks?
Sėkmės ,o ilgi plaukai tai be galo gražu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 20 rugsėjo 2007 - 14:19
Sveikutės 4u.gif turiu klausimą, su kuo reikia patept tresų galiukus ,kad nebūtų tokie šiurkštūs? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2007 09 28, 16:22)
Sveikutės 4u.gif  turiu klausimą, su kuo reikia patept tresų galiukus ,kad nebūtų tokie šiurkštūs? g.gif


Jurgutėle ,berods pirmam puslapy rašei , kad geras priemones naudojai prisegamiems plaukams, gal gali patart? 4u.gif
Atsakyti
Specialiai tresams yra toje pačioje parduotuvėje ir priežiūros priemonės. Yra labai geras balzamas
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2007 09 28, 18:55)
Jurgutėle ,berods pirmam puslapy rašei , kad geras priemones naudojai prisegamiems plaukams, gal gali patart? 4u.gif

Aš tepiau juos JOICO rekonstruktorium[ištepdavau išpalutus tresus ,pripildavau dubenį šilto vandens,ir užmerkadavau ten kondicionierium išteptus tresiukus bigsmile.gif },o aliejuką tai iš AMWAY šiuo metu naudoju ,o tada net nepamenu blush2.gif JOICO rekonstruktorius skirtas ne specialiai tresams ,bet man jis tiko ir mano plaukams ,ir tresiukams wub.gif
Kartais dar uždėdavau Alfa Parf ampulę ,bet taip jau brangokai gaunasi ax.gif Nepaisant priežiūros ,tresai išsausėjo ,reikia jau pirkt naujus būtinai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2007 09 29, 12:03)
Specialiai tresams yra toje pačioje parduotuvėje ir priežiūros priemonės. Yra labai geras balzamas

Ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 09 29, 17:07)
Aš tepiau juos JOICO rekonstruktorium[ištepdavau išpalutus tresus ,pripildavau dubenį šilto vandens,ir užmerkadavau ten kondicionierium išteptus tresiukus bigsmile.gif },o aliejuką tai iš AMWAY šiuo metu naudoju ,o tada net nepamenu blush2.gif JOICO rekonstruktorius skirtas ne specialiai tresams ,bet man jis tiko ir mano plaukams ,ir tresiukams wub.gif
Kartais dar uždėdavau Alfa Parf ampulę ,bet taip jau brangokai gaunasi ax.gif Nepaisant priežiūros ,tresai išsausėjo ,reikia jau pirkt naujus būtinai doh.gif

Žodžiu šiek tiek galima suminkštint, aš su jais miegu tai turbūt jie man ilgai netarnaus g.gif , ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 09 19, 21:21)
Ačiū ,o kaip tau pačiai ,nes aš tai buvau prisisiuvus plaukučius , siaubas blink.gif ,kol pripratau ,maniau nusipešiu aš juos ,mano galvai tai labai nepatiko tas svoris  schmoll.gif Nusiėmiau po 2 savaičių, tai galvoju ar nebus man tas pats su priaugintais? g.gif



Man tai netrukdo, bet pažįstu žmonių kuriem priauginti plaukai trukdo, jiem skauda galvą, visą laiką jaučiasi kažkas "svetimo", trukdo ir jie galų gale nusiema juos...Čia turbūt įpročio reikalas, nes anksčiau galėjau ramiai ir su bigudukais ir su segtukais miegot ir vaikščiot, man netrukdo. Taip juk ir gumytė plaukams gali trukdyti, bet priprantame ir nešiojame kartais labai dažnai.. O kapsulės kartais biški jaučiasi, bet aš jau pripratau ir man viskas ok smile.gif kaip savi smile.gif Dar iš pradžių gal net labiau jautės, o dabar ok. Todėl patariu neprisiauginti plaukų toms, kurios nepasiryžusios pakenteti kurį laiką kol įpras smile.gif
Va ką tik grįžau iš kelionės, buvau prie jūros, tai nei nuo saulės nei nuo jūros nieko plaukams nepasidarė, slinkimo jokio nėra, sruogos neišlenda (taip kaip kažkur skaičiau kad būna išlenda kai perbraukia ranka plaukus). Dažnai šukuoju, keliskart per diena, ir viskas su jais ok smile.gif
Atsakyti