Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

QUOTE(WhiteMagic @ 2007 03 11, 18:38)
As tai cia pries koki menesi bazeje maciau kaip "priaugina" palukus. Palei kakla paliko sluoksni tikru plauku, po to kiek auksciau supyne labai plona "eglute" arba "drakoniuka" (kaip kas vadina), o po to tas sruogas, kurios padarytos kazkaip ant tokios virveles (is arciau nemaciau) eme ir prisiuvo prie drakoniuko.  Sake laiko menesi, prieziura tokia pati, tik paciu saknu netepti plovimo metu balzamu, nes prisegtos srougos kazkodel gali isslysti (nelabai supratau kaip ten yra, nes ne man aiskino).

Vienu zodziu buvo idou stebeti smile.gif



Cia yra plaukuciu prisiuvimas, kai prisiuva tresiuka prie tos kasytes 4u.gif O saknu balzamu negalima tepti todel, kad plaukas darosi slidesnis ir greit issipesa plaukuciai is tos kasytes doh.gif Bet siaip sitas budas jau geriau nei prisiauginti.. Mano pavyzdziui organizmas labai jautrus, as nuo priaugintu nagu veido oda gydziaus apie metus laiko, nes ismuse tokiom kraujosruvom ir baisais spuogais, ir patikekit randeliu nemazai liko.. Tai jei prisiauginciau dar plaukus, turbut isvis likciau be plauku, reiktu jau peruko doh.gif Pasiklausinekit labai kirpeju kas ten yeina i kapsulytes, alergiskom merginom gali tikrai netikti. O siaip as nutariau eiti kitu keliu - perku brangias priemones, daug prieziuros skiriu nuosaviems plaukams, turiu gera kirpeja, tai patikekit, nors sviesinu plaukucius, tikrai gerai jie auga thumbup.gif
Atsakyti
as irgi turiu priaugintas sruogas jau kokie metai, vis nuima senas uzdeda naujas ir vel kol kas taip ruosiuos daryt. esu labai patenkinta, jauciuos pilnaverte, nes plaukai tikrai pakankamai silpni, ir ploni. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuniukas2007 @ 2007 03 13, 01:59)
as irgi turiu priaugintas sruogas jau kokie metai, vis nuima senas uzdeda naujas  ir vel kol kas taip ruosiuos daryt. esu labai patenkinta, jauciuos pilnaverte, nes plaukai tikrai pakankamai silpni, ir ploni.  rolleyes.gif
Ir tau jos nesivelia?man tai apacioj pradejo veltis,tai teko nusiimt verysad.gif
Atsakyti
o kur dar galima rasti prisegamu plauku?
gal yra pozeminej perejoj prie europos, ten kur peruku pasaulis?

kiek daugmaz kainuoja naturalios prisegamos sruogos?
Atsakyti
As tai pirkau kirpykloje,savo mieste mirksiukas.gif O dar maciau pirkti Siauliuose parduotuveje "Viskas plaukams".Tarp kitko,vos ne dvigubai pigiau,nei mokejau as blink.gif Tai nezinau ar as permokejau,ar tresai nupigo,o gal firma kita? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 03 13, 08:58)
Ir tau jos nesivelia?man tai apacioj pradejo veltis,tai teko nusiimt  verysad.gif



Nea, nesivelia, as su specialiu sepeciu vis pasisukuoju ir viskas ciki. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 03 13, 16:09)
As tai pirkau kirpykloje,savo mieste mirksiukas.gif O dar maciau pirkti Siauliuose parduotuveje "Viskas plaukams".Tarp kitko,vos ne dvigubai pigiau,nei mokejau as blink.gif Tai nezinau ar as permokejau,ar tresai nupigo,o gal firma kita? g.gif  g.gif  g.gif

o kiek mokėjai už vieną cm g.gif
Atsakyti
Uz visa rinkinuka mokejau 450LTL blink.gif Kiek ten tu cm nezinau g.gif
Atsakyti
Merginos ar isplovus tuos prisegamus plaukus jie neissipus ir nesusisuks,juk naturalus plaukas ten?Maniskiai labai lygus,tai manau isplovus tokie jau nebebus,teks lyginti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 03 16, 13:35)
Merginos ar isplovus tuos prisegamus plaukus jie neissipus ir nesusisuks,juk naturalus plaukas ten?Maniskiai labai lygus,tai manau isplovus tokie jau nebebus,teks lyginti  biggrin.gif

Mano yra siek tiek purus,nes parinkti pagal mano plauka,bet perbraukus kokia nors tiesinancia priemone,ar putomis, issilygina thumbup.gif Ir tikrai ne trupucio nesusisuka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 03 16, 12:27)
Uz visa rinkinuka mokejau 450LTL blink.gif Kiek ten tu cm nezinau g.gif

o kiek trestukų yra? ir keliomis eilėmis susiūti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 03 16, 12:35)
Merginos ar isplovus tuos prisegamus plaukus jie neissipus ir nesusisuks,juk naturalus plaukas ten?Maniskiai labai lygus,tai manau isplovus tokie jau nebebus,teks lyginti  biggrin.gif

O kaip tau tie plaukai? Neatsibodo dar segiotis? Ar daznai segiesi?
Atsakyti