Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

[quote=ViShy,2007 09 17, 18:47]
Cia super duper atrodai thumbup.gif bigsmile.gif
[/quote
drinks_cheers.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ViShy @ 2007 09 17, 19:14)
eik jau  biggrin.gif  irnesakyk.gif

idedu ir as trumpam savo prisegamus plaukucius...vienoj foto sviesus,kitoje tamsus prisegami  bigsmile.gif
user posted imageuser posted image

kaip graziai atrodo thumbup.gif thumbup.gif
tik kur sviesesni plaukai gal truputi naturaliau atrodau nei tamsus g.gif
bet siaip thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 09 17, 20:48)
kaip graziai atrodo  thumbup.gif  thumbup.gif 
tik kur sviesesni plaukai gal truputi naturaliau atrodau nei tamsus  g.gif
bet siaip  thumbup.gif


aciu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2007 09 17, 18:45)
O čia jau priauginti
user posted image

Nuostabu wub.gif ar tik po kirpyklos taip nuostabiai atrodo ,ar nuolat?
Plaukučiai žvilgantys ,puikūs ,tankūs ,NEPAKARTOJAMA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 09 17, 22:18)
Nuostabu wub.gif ar tik po kirpyklos taip nuostabiai atrodo ,ar nuolat?
Plaukučiai žvilgantys ,puikūs ,tankūs ,NEPAKARTOJAMA 4u.gif

Žinok, plaukai neplauti, net nesmagu buvo fotkint jums. Prieš keturias dienas ploviau. Jie tokie natūraliai vos banguojasi, kaip mano plaukai. Kirpykloje kartais pratempiu, kartais pasuku. O dabar tai jie visai neprižiūrėti. Bet tikrai džiaugiuosi, niekas net neįtaria, kad plaukai ne mano smile.gif
Atsakyti
Vishy, buk gera, idek dar karteli savo plaukucius, nespejau pamatyt, nors ir kaip stengiuos sia tema sekti doh.gif
Atsakyti
Aš irgi nebespėjau pamatyt doh.gif
Atsakyti
Gerai mergickos dedu dar biggrin.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Nu žinok, labai gražiai thumbup.gif . Net nesuprantu, kurie gražiau g.gif . O kaip tu spalvas pakeitei> Nudažei>? g.gif Tau gal ta šviesioji labiau tinka 4u.gif . Nors ir tamsi graži bigsmile.gif
Bet jau smulkumėlis tavo smile.gif . Kaip nendrelė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 18 rugsėjo 2007 - 09:52
QUOTE(Elina @ 2007 09 18, 10:51)
Nu žinok, labai gražiai thumbup.gif . Net nesuprantu, kurie gražiau g.gif . O kaip tu spalvas pakeitei> Nudažei>? g.gif  Tau gal ta šviesioji labiau tinka 4u.gif . Nors ir tamsi graži bigsmile.gif
Bet jau smulkumėlis tavo smile.gif . Kaip nendrelė


aciukas 4u.gif o tuos prisegamus as pirma karta pirkau sviesius,nes pati buvau blonde biggrin.gif veliau nusprendziau nebekankinti ir taip ziauriai silpnu plauku su tais sviesiais dazais ir perdaziau tamsiai,artimiausia spalva mano naturaliai ( gavosi siek tiek tamsesne uz naturalia ) taip pat ir tuos prisegamus plaukus perdaziau kartu...tai va tiek rolleyes.gif
Atsakyti
Nu panos visų jūsų plaukai nuostabūs, nu užmušk nepasakyčiau, kad netikri thumbup.gif Ir niekad negalvojau, kad prisegami gali atrodyt taip natūraliai bigsmile.gif Labai gražu ploja.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaida`: 18 rugsėjo 2007 - 12:48
Sveikutes gražuolytės flirt.gif 4u.gif ,atrodot tikrai nuostabiai good.gif, dabar kai esu ilgaplaukė hihihi.gif , tai ir nuotaika gera , norisi sokiai.gif sokiai.gif assa.gif assa.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2007 09 17, 23:14)
Žinok, plaukai neplauti, net nesmagu buvo fotkint jums. Prieš keturias dienas ploviau. Jie tokie natūraliai vos banguojasi, kaip mano plaukai. Kirpykloje kartais pratempiu, kartais pasuku. O dabar tai jie visai neprižiūrėti. Bet tikrai džiaugiuosi, niekas net neįtaria, kad plaukai ne mano smile.gif

Jei nesunku, primink kokiu būdu prisiauginai ax.gif ar nesijaučia sunkumas ,neskauda galvos nuo svorio? Kaip sekasi miegot ,neatrodo ,kad miegi kaip ant žirnių ? Ačiux 4u.gif
Atsakyti