Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 09 15, 15:33)
o aš pora kartų nešiau tresus į kirpyklą susukt ,tai labai jiems pakenkė ax.gif Nors ir su bigudukais suko ,ne su žnyplėm.
Taip ,kad ,mergaitės ,nepersistenkit su tais plaukų sukimais dažymais ,ar dar kuo nors schmoll.gif Vistik negyvas plaukas ,greičiau pažeidžiamas ,išsausinamas doh.gif

Sutinku, kad per daug sukt negalima , aš juos labai saugosiu flirt.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2007 09 11, 17:32)
būtinai parašysiu mirksiukas.gif
Papildyta:
JaHarta o tu ar prisiauginai plaukus?Kaip sekėsi parašyk  mirksiukas.gif


Prisiuginau ir laaabai džiaugiuosi smile.gif Tikrai labai gražu thumbup.gif
Sumokėjau aišku nemenką sumelę, 880 lt, bet manau verta thumbup.gif

Čia foto:

Prieš:

user posted image

Po:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JaHarta: 16 rugsėjo 2007 - 23:20
Panos parduočiau lygius ir banguotus beveik naujus tresus, nes prsiauginau plaukus, tai tresų man nebereikia. Natūralūs, tamsiai rudi, puikiame stovyje, pirkau Klp Akropolio parduotuvėje Turiu du komplektus. Kaip minėjau lygius ir banguotūs. Banguoti nerealiai gražiai atrodo bigsmile.gif . Dar galiu pasiūlyti tamsiai rudą natūralių plaukų šinjoną. Irgi puikus dalykėlis ax.gif pasikeist įvaizdžiui. Aš jį labai mėgau wub.gif
Papildyta:
QUOTE(JaHarta @ 2007 09 17, 00:02)
Prisiuginau ir laaabai džiaugiuosi smile.gif Tikrai labai gražu  thumbup.gif
Sumokėjau aišku nemenką sumelę, 880 lt, bet manau verta thumbup.gif

O kodėl taip nebrangiai? g.gif Aš 1400 lt suplakiau g.gif . Dėjo 80 sruogų, aišku, natūralių. Ilgis 45 cm
Papildyta:
QUOTE(Lu Lu @ 2007 03 09, 13:16)
be to kiek prieziuros jiems reik  g.gif


Priežiūra absoliučiai tokia pati kaip ir savo tikrųjų plaukų. Šampūnas, kondicionierius tas pats. Gali pinti kasytes, gali susikelti uodegą. Viskas tas pats. Vakarais tik iššukuoju specialiu šepečiu. Bet, kadangi plaukai ilgi, tai ir šiaip juos juk prieš miegą susitvarkytum, iššukuotum, supintum nestiprią kasą, kad nesiveltų, už kojos neužsikabintų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(JaHarta @ 2007 09 17, 00:02)

O ar tau juos priauginao nelygius, tokius banguotus? Ar pati pasidarei taip?
Mano tai lygūs g.gif , aš kartais kirpykloje ar namie ant bigudukų pasigarbiniuoju
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2007 09 16, 23:15)
O kodėl taip nebrangiai? g.gif  Aš 1400 lt suplakiau g.gif . Dėjo 80 sruogų, aišku, natūralių. Ilgis 45 cm


Na man irgi vienam salone GATINEAU siūlė už 1400 70 sruogų pridėt (tas pats so.cap) biggrin.gif Bet tai nematau pointo už 18 lt vieną sruogą daryt, jei tai neprideda jokios papildomos kokybės biggrin.gif
Todėl sumokėjau tiek, kiek ši paslauga kainuoja wink.gif
Darė pažįstama kirpėja-tixliau draugės pažįstama (labai gera), dėjo 80 banguotų sruogų, aišku natūralių, vienos kaina išėjo 11 lt smile.gif Tai ir pasidariau už 880 80 sruogų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Elina @ 2007 09 16, 23:25)
O ar tau juos priauginao nelygius, tokius banguotus? Ar pati pasidarei taip?
Mano tai lygūs g.gif , aš kartais kirpykloje ar namie ant bigudukų pasigarbiniuoju


Dėjo banguotus smile.gif Nes maniškiai irgi banguoti, tai pritaikė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JaHarta: 16 rugsėjo 2007 - 23:26
QUOTE(JaHarta @ 2007 09 17, 00:26)


Darė pažįstama kirpėja-tixliau draugės pažįstama (labai gera),

tau gerai, kad turėjai pažįstamą kirpėją. Aš tai laukiau savo plaukų, anuos vežė iš kažkokio moterų vienuolyno blink.gif beveik mėnesį doh.gif . Jie net nedažyti, yra keletas žilų. Laukiau todėl, kad reikėjo interesno rudumo plaukų, tokių tuo metu nebuvo smile.gif . O mano kirpėja plaukų nepriaugina verysad.gif . Specialiai ėjau pas meistrę, tai jokių nuolaidų negavau. Na, bet esu laaaabai patenkinta. Tikrai niekas net neįtaria, kad aš- ne su savais plaukais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2007 09 16, 23:30)
tau gerai, kad turėjai pažįstamą kirpėją. Aš tai laukiau savo plaukų, anuos vežė iš kažkokio moterų vienuolyno blink.gif  beveik mėnesį doh.gif . Jie net nedažyti, yra keletas žilų. Laukiau todėl, kad reikėjo interesno rudumo plaukų, tokių tuo metu nebuvo smile.gif . O mano kirpėja plaukų nepriaugina verysad.gif . Specialiai ėjau pas meistrę, tai jokių nuolaidų negavau. Na, bet esu laaaabai patenkinta. Tikrai niekas net neįtaria, kad aš- ne su savais plaukais smile.gif



Juo, pasisekė kad buvo pažįstama smile.gif

Man tai iš karto pritaikė plaukus jau iš esamų, nes matyt mano spalva dažna smile.gif

Mano atveju irgi nieks neįtaria kad plaukai ne mano biggrin.gif Aš net buvau kirpykloj kitoj paskui tai aš kirpėjai nepasakiau kad turiu priaugintus plaukus, tai ta net nepastebėjo, kol nepradėjo šukuot biggrin.gif Net pati kirpėja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2007 09 17, 00:02)
Prisiuginau ir laaabai džiaugiuosi smile.gif Tikrai labai gražu  thumbup.gif
Sumokėjau aišku nemenką sumelę, 880 lt, bet manau verta thumbup.gif

Čia foto:

Prieš:

user posted image

Po:

user posted image

user posted image

Labai,labai..... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , tikrai verta, super drinks_cheers.gif
Atsakyti
Prašote į AZ parodyt tresus, tai neilgam čia įkelsiu
čia lygūs tresai
user posted image

Galima supint kasytę smile.gif
user posted image

Čia banguoti ( tokias tik radau foto doh.gif )
user posted image

čia dar šiek tiek matosi
user posted image

Čia šinjonas
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 17 rugsėjo 2007 - 13:47
O čia jau priauginti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2007 09 17, 14:43)
čia lygūs tresai
user posted image


Cia super duper atrodai thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 09 17, 18:47)
Cia super duper atrodai  thumbup.gif  bigsmile.gif

tik kojos kaip pas antį blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2007 09 17, 19:09)
tik kojos kaip pas antį blink.gif  biggrin.gif


eik jau biggrin.gif irnesakyk.gif

idedu ir as trumpam savo prisegamus plaukucius...vienoj foto sviesus,kitoje tamsus prisegami bigsmile.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti