Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

user posted image
Посмотреть на Яндекс.Фотках



na va kokie ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realija: 12 rugsėjo 2007 - 17:20
na neblogai thumbup.gif wub.gif ...50cm pirkai?
jatau..net nepasakytum, kad prikabinti..o kaip pati jautiesi..?
mokesi prisikabinti?
Atsakyti
Realija, super graziai atrodai thumbup.gif Net nustebau pamacius, kadangi sakei, kad tavo plaukuciai isvis be galo ploni bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(newlina @ 2007 09 12, 19:22)
na neblogai thumbup.gif  wub.gif ...50cm pirkai?
jatau..net nepasakytum, kad prikabinti..o kaip pati jautiesi..?
mokesi prisikabinti?

Jaučiuosi gerai ,tik dar priprast reikia flirt.gif ,dabar prieš miegą susipyniau kasytes hihihi.gif ,ilgis 45cm ,manau pati prikabinsiu o jei nelabai seksis tai dukriukas pataisys 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaida` @ 2007 09 12, 20:33)
Realija, super graziai atrodai  thumbup.gif Net nustebau pamacius, kadangi sakei, kad tavo plaukuciai isvis be galo ploni  bigsmile.gif

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif ,mano plaukai tikrai labai ploni, bet jos man su gumelem pirma surišo o po to į tas vietas kabino tai sakė ,kad niekaip nenukris, tikrai sakė, kad retai tokių plonų pasitaiko,bet užtat gyrė ,kad labai švelnūs ir žvilgantys ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2007 09 12, 22:57)
Jaučiuosi gerai ,tik dar priprast reikia  flirt.gif ,dabar prieš miegą susipyniau kasytes  hihihi.gif ,ilgis 45cm ,manau pati prikabinsiu o jei nelabai seksis tai dukriukas pataisys 4u.gif
Papildyta:

aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif ,mano plaukai tikrai labai ploni, bet jos man su gumelem pirma surišo o po to į tas vietas kabino tai sakė ,kad niekaip nenukris, tikrai sakė, kad retai tokių plonų  pasitaiko,bet užtat gyrė ,kad labai švelnūs ir žvilgantys ax.gif  4u.gif

aS TAIP PAT SU GUMELEM SURISUO PASKKUI KABINU!! Man taip visas vestuviu 2dienas atlaike..smile.gif) ir buvo super.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(newlina @ 2007 09 12, 23:06)
aS TAIP PAT SU GUMELEM SURISUO PASKKUI KABINU!! Man taip visas vestuviu 2dienas atlaike..smile.gif) ir buvo super.. thumbup.gif

Tikiuosi ,kad ir man laikys mirksiukas.gif sakė ,kad galiu su jais daryt ką noriu pvz. sukt, tiesint, dažyt , na žodžiu good.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realija: 12 rugsėjo 2007 - 22:22
Atsiprašau, bet aš nelabai susigaudau kas tie tresai? Bet dabar, kai jau sužinojau tikslius adresus, kur galimaz įsigyt prisegamų plaukų, tai ir aš galėsiu gal ką išsirinkti ir prisitaikyti sau.
Čia tuos prisegamus plaukus galima pirkti juk ir ilgesnius nei nuosavi, ar ne? O jeigu jie tik storio suteikia, o nepailgina, tai gal nelabai ir apsimokėtų pirkt juos. g.gif
Nes aš storiu savo plaukų patenkinta, nors aišku, galėtų būti dar šiektiek jų daugiau, bet esmė tame, kad noriu ilgesnių.
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 09 13, 16:20)
Atsiprašau, bet aš nelabai susigaudau kas tie tresai? Bet dabar, kai jau sužinojau tikslius adresus, kur galimaz įsigyt prisegamų plaukų, tai ir aš galėsiu gal ką išsirinkti ir prisitaikyti sau.
Čia tuos prisegamus plaukus galima pirkti juk ir ilgesnius nei nuosavi, ar ne? O jeigu jie tik storio suteikia, o nepailgina, tai gal nelabai ir apsimokėtų pirkt juos.  g.gif
Nes aš storiu savo plaukų patenkinta, nors aišku, galėtų būti dar šiektiek jų daugiau, bet esmė tame, kad noriu ilgesnių.

Labas smile.gif Jų yra ir labai ilgų ,70cm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2007 09 13, 18:58)
Labas  smile.gif Jų yra ir labai ilgų ,70cm  4u.gif

Na dėkui už info, žiūrėsiu kaip čia man su jais gausis. Ir spalvų turbūt įvairių yra? Gal ir buvo parašyta kaina, bet aš neradau, gal galėtumėt bent jau maždaug pasakyti kiek jie kainuoja? Ar gali būti, kad kiekvienam mieste kainos šiek tiek skiriasi?
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 09 13, 22:05)
Na dėkui už info, žiūrėsiu kaip čia man su jais gausis. Ir spalvų turbūt įvairių yra? Gal ir buvo parašyta kaina, bet aš neradau, gal galėtumėt bent jau maždaug pasakyti kiek jie kainuoja? Ar gali būti, kad kiekvienam mieste kainos šiek tiek skiriasi?

Labas,gražiai turėtų gautis,nes mano dukra turi spalvotas 6 sruogas, labai gražiai atrodo dirbtinių plaukų, viena 15lt., ir nepasakyčiau ,kad netikri, žodžiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,nemanau,kad kaina turėtų skirtis, bet tu nueik ir pažiūrek ,tada pati nuspręsi kokios tau tinka bye1.gif
Atsakyti
del tos nuotraukytes, kur prikabinti plaukuciai, tai mano nuomone jie atrodo nekaip, juk matos, kad galai nelygus ir pan, reiktu juos graziai pakirpt va tada tai turetu tikrai graziai ziuretis
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2007 09 12, 23:18)
Tikiuosi ,kad ir man laikys  mirksiukas.gif sakė ,kad galiu su jais daryt ką noriu pvz. sukt, tiesint, dažyt , na žodžiu  good.gif  thumbup.gif

o aš pora kartų nešiau tresus į kirpyklą susukt ,tai labai jiems pakenkė ax.gif Nors ir su bigudukais suko ,ne su žnyplėm.
Taip ,kad ,mergaitės ,nepersistenkit su tais plaukų sukimais dažymais ,ar dar kuo nors schmoll.gif Vistik negyvas plaukas ,greičiau pažeidžiamas ,išsausinamas doh.gif
Atsakyti