Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

Pusesere kaskur per pazistamus pirko(jin kirpeja),ten pigiau negu akropoli.As pati noriu sau uzsakyt bet jinai telefona pamete doh.gif
Per 2 dienas nerasim mes tau pigiau g.gif
Atsakyti
Ryt ,poryt būsiu užimta tai eisiu penktadienį pirkt tresų į ,,Akropolį,,, gal iki to laiko atsiras kas juos parduot norėtų ,taip būtų geriau ir pigiau mastau.gif rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(J.D.B @ 2007 09 11, 22:03)
Pusesere kaskur per pazistamus pirko(jin kirpeja),ten pigiau negu akropoli.As pati noriu sau uzsakyt bet jinai telefona pamete doh.gif
Per 2 dienas nerasim mes tau pigiau g.gif

Kaip gaila ,kad pametė unsure.gif ,bet nieko tokio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2007 09 11, 21:15)
Ryt ,poryt būsiu užimta tai eisiu penktadienį pirkt tresų į ,,Akropolį,,, gal iki to laiko atsiras kas juos parduot norėtų ,taip būtų geriau ir pigiau mastau.gif  rolleyes.gif
Papildyta:

Kaip gaila ,kad pametė unsure.gif ,bet nieko tokio  4u.gif



Realija, nusifotkint be trestu ir su, labai idomu butu pamatyt ax.gif
Jei nenori rodyt veido, uzteks ir is galo nufotografuoti plaukuciai bigsmile.gif
Atsakyti
Nežinau, kažkaip blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas hi.gif 4u.gif , su didžiausiom viltim laukiu naujų jūsų pasiūlymų aciuks.gif
Atsakyti
Na va viskas flirt.gif jau turiu tresus ir labai thumbup.gif ,nusipirkau Klaipėdoj ,,HAIREXPRES,, parduotuvėj ,pardavėjos pačios man juos uždėjo, esu labai laiminga, nes išsipildė mano svajonė clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2007 09 12, 13:37)
Na va viskas flirt.gif jau turiu tresus ir labai  thumbup.gif ,nusipirkau Klaipėdoj ,,HAIREXPRES,, parduotuvėj ,pardavėjos pačios man juos uždėjo, esu labai laiminga, nes išsipildė mano svajonė clap.gif  clap.gif  clap.gif

Na tai dabar laimes pilnos kelnes tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2007 09 12, 13:37)
Na va viskas flirt.gif jau turiu tresus ir labai  thumbup.gif ,nusipirkau Klaipėdoj ,,HAIREXPRES,, parduotuvėj ,pardavėjos pačios man juos uždėjo, esu labai laiminga, nes išsipildė mano svajonė clap.gif  clap.gif  clap.gif

kaip fainai.. lotuliukas.gif o gal kokia fotke gali imesti..smile.gif
o kiek sumokejai, jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(newlina @ 2007 09 12, 14:54)
kaip fainai.. lotuliukas.gif  o gal kokia fotke gali imesti..smile.gif
o kiek sumokejai, jei ne paslaptis?

Tikrai laimės pilnos kelnės, išejus iš ten apsiverkiau, nežinau,kažkaip šįrdį suspaudė, kad visą gyvenimą svajojau ir .... nemoku paaiškint to jausmo, krito ašaros ir viskas,nieko su savim negalėjau padaryt doh.gif visą dieną nieko nevalgiau, pamiršau mastau.gif ,atsiųsiu fotkę būtinai, dabar nelabai turiu laiko, sesei reik papildymą ir manikiūrą padaryt nail.gif
Atsakyti
As nusipirkusi tuos prisegamus plaukus labai jais dziaugiausi...bet dabar net neprisisegu ju...pamisau,kad turiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 09 12, 16:26)
As nusipirkusi tuos prisegamus plaukus labai jais dziaugiausi...bet dabar net neprisisegu ju...pamisau,kad turiu  doh.gif

Turbūt pas tave ir taip gražūs plaukai flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2007 09 12, 16:35)
Turbūt pas tave ir taip gražūs plaukai  flirt.gif


Patikek nekokie verysad.gif labai labai ploni...
Atsakyti