Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?


ps.:dirbtiniai pkaukai labai veliasi ,jie yra skirti tik vienkartiniam pasipuosimui...
norincioms nesioti ilgiau rekomenduoju naturalius,nes yra geriau tvarkomi ,o ir atrodo neturaliai...
Papildyta:

as siulyciau pirkti naturalius,jie geriau tvarkomi,o ir atrodo ,daugnaturaliau...
Atsakyti
gal kas bande specialu sampuna nenaturaliems prisegamiems plaukams? g.gif
Atsakyti
Sveikutės,turiu tokią bėdą unsure.gif mano plaukai nuo prigimties labai ploni,net kirpėja yra sakius ,kad pas mane kūdikio plaukai,bet tiek to jau susitaikiau su tuo irnesakyk.gif žodžiu man savaitgalį sesers vestuvės tai nežinau ką su tais siūlais daryt g.gif ,dukra vakar pasiulė tresus prisegamus nusipirkt,pasiskaitinėjau apie juos ir taip užsimaniau,jie man būtų pats idealiausias variantas, tik va labai jau brangiai jie kainuoja, galvoju gal kam jau nusibodo juos turėt ,galėčiau perpirkt, labai jau jų noriu rolleyes.gif laukiu pasiūlymų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(^nataly^ @ 2007 08 09, 10:21)
sveikos mergytes parduodu 3 naturaliu plauku tresus vienas-21cm,antras-22,o trecias-24 cm,plaukuciu ilgis 55cm 4u.gif pirkau uz 175,parduociau zymiai pigiau,pasiulykit savo kaina ,jai ka domina 4u.gif  galeciau ir siusti i kita miesta

Labutis, ar jau pardavei tresus?aš iš tavęs juos nupirkčiau ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip ir nesulaukiu atsakymo verysad.gif verysad.gif verysad.gif cray.gif cray.gif cray.gif
Papildyta:
QUOTE(Realija @ 2007 09 10, 11:24)
Taip ir nesulaukiu atsakymo verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif

jei neturit ką pasiūlyt tai gal žinot kur Klaipėdoj būtų galima jų nusipirkt ir kokios kainos yra naturalių? 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2007 09 10, 10:01)
Sveikutės,turiu tokią bėdą unsure.gif mano plaukai nuo prigimties labai ploni,net kirpėja yra sakius ,kad pas mane kūdikio plaukai,bet tiek to jau susitaikiau su tuo irnesakyk.gif žodžiu man savaitgalį sesers vestuvės tai nežinau ką su tais siūlais daryt g.gif ,dukra vakar pasiulė tresus  prisegamus nusipirkt,pasiskaitinėjau apie juos ir taip užsimaniau,jie man būtų pats idealiausias variantas, tik va labai jau brangiai jie kainuoja, galvoju gal kam jau nusibodo juos turėt ,galėčiau perpirkt, labai jau jų noriu rolleyes.gif laukiu pasiūlymų mirksiukas.gif

Labai laukiu ir tikiuosi,kad man kuri nors pasiūlysit o tai nebežinau kaip reiks į veselę eit sokiai.gif su tokiais nupiepusiais plaukais doh.gif
Atsakyti
Kažkaip aš čia pati su savim bendrauju mastau.gif visą dieną čia tupiu ir laukiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2007 09 10, 15:36)
Kažkaip aš čia pati su savim bendrauju mastau.gif visą dieną čia tupiu ir laukiu verysad.gif

aš vis dar laukiu rolleyes.gif jau labai jų noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2007 09 10, 17:20)
aš vis dar laukiu rolleyes.gif jau labai jų noriu ax.gif

Visą dieną prie kompo sedėjau ir nieks nieko nepasiūlė schmoll.gif ,jau pradedu depresuot, tikiuosi nors rytoj kas nors atsiras o tai nežinau kažkaip doh.gif kvailai jaučiuosi čia su savim bendraudama mastau.gif
Atsakyti
aš ryt einu prisiaugint plaukų g.gif 80 sruogų, kapsulėmis, pažiūrėsim kaip tenais gausis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Realija @ 2007 09 10, 22:10)
Visą dieną prie kompo sedėjau ir nieks nieko nepasiūlė schmoll.gif  ,jau pradedu depresuot, tikiuosi nors rytoj kas nors atsiras o tai nežinau kažkaip  doh.gif kvailai jaučiuosi čia su savim bendraudama mastau.gif



Siūlyčiau parašyt į skelbimus, neaišku ar čia tikrai kažkas pamatys kad nori pirkt tresų g.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2007 09 10, 23:15)
aš ryt einu prisiaugint plaukų g.gif  80 sruogų, kapsulėmis, pažiūrėsim kaip tenais gausis  4u.gif

Pagaliau aš ne viena thumbup.gif eičiau ir aš prisiaugint ir žinau kur nebrangiai daro apie 600lt. ,bet aš ant savęs tokių pinigų negalėčiau išleist ,šeima nukentėtų 4u.gif
Papildyta:
Parašiau į skelbimus, bet schmoll.gif ,na dar kelias dieneles turiu tai gal kas atsilieps,aš labai tikiuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,vėl turbūt su savim susirašinėsiu doh.gif ,jau visai viltis prarandu cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti