Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

sveikosios.pas mane nera tokios problemos,kad butu mazai plauku,bet as niekaip negaliu atauginti ilgus,pas mane daug plauku,ir sunkoka reikia kokiu 3 metu kad atauginti,neturiu tiek kantrybes,bet noreciau ilgu iki liemens,gal kas galit parekomenduoti kur gali graziai priauginti,ir siaip kopkiu budu ira,nes as visai nenusimanau:(
Atsakyti
QUOTE(emdzey @ 2007 08 04, 02:13)
daug mazyciu suristu nesupintu kasyciu surisat ar kaip? g.gif
Papildyta:

o nesimato,kad pririsat ten tu sruogeliu?


paemi maza sruogyt plonute ir su gumyte, jei juostoje keturiose vietose segasi, tai mazdaug atsimatuoji ir tose vietose susirisi plonutes kasutes, surisi tik prie saknu ir i ta vieta segi susukutes ...nieko nesimato.. thumbup.gif thumbup.gif patikek!!!
Atsakyti
sveikos mergytes parduodu 3 naturaliu plauku tresus vienas-21cm,antras-22,o trecias-24 cm,plaukuciu ilgis 55cm 4u.gif pirkau uz 175,parduociau zymiai pigiau,pasiulykit savo kaina ,jai ka domina 4u.gif galeciau ir siusti i kita miesta
Atsakyti
QUOTE(^nataly^ @ 2007 08 09, 10:21)
sveikos mergytes parduodu 3 naturaliu plauku tresus vienas-21cm,antras-22,o trecias-24 cm,plaukuciu ilgis 55cm 4u.gif pirkau uz 175,parduociau zymiai pigiau,pasiulykit savo kaina ,jai ka domina 4u.gif  galeciau ir siusti i kita miesta

kokios spalvytes tresai?gal foto galetum imesti?
Atsakyti
QUOTE(emdzey @ 2007 08 09, 11:58)
kokios spalvytes tresai?gal foto galetum imesti?



rudi bet galima dazyt juos ,fotikas sugedes jei gausiu fotika butinai imesiu nuotraukas mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, o gal norit prisiaugint plaukus?pigiau nei kirpykloje, galima ir atskirai sruogas pirkt, ar tik prisiaugint su savom sruogom,rasykit i az.
Atsakyti
user posted image user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^nataly^: 09 rugpjūčio 2007 - 21:29
QUOTE(^nataly^ @ 2007 08 09, 22:03)

blyn,mano zymej sviesesni... verysad.gif o uz kiek parduodi?
Atsakyti
del kainos susitarsim per a.z 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emdzey @ 2007 08 09, 23:17)
blyn,mano zymej sviesesni... verysad.gif o uz kiek parduodi?


Gal jie tik nuotraukoj tamsesni atrodo g.gif
Atsakyti
na mano plauku spalva yra tamsus sokoladas ir jie man idealiai tinka .o tresu spalvos lyg antras numeris (bet tiksliai neatsimenu)seip nuotraukoj tamsesni g.gif
Atsakyti
mano tamsi blondine skaito kirpeja plauku spalva,tai kazin kaip su jeis butu,tuo sviesinimu.... g.gif
Atsakyti