Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

QUOTE(sveikatele @ 2007 07 29, 23:28)
as esu prisiauginus ziedeliais, jau pusantro menesio mazdaug. Dejaus 70 sruogu, mokejau 700lt, is 70ties sruogu issirove jau virs dvidesimt.. matosi tie ziedeliai, kai vejas supucia mano savus plaukus. Nuosavi plaukai trumpi, iskarpyti, o sruogos yra lygesnes ir ilgos, tai matos, kur baigias mano plaukas. Kad dejausi nesigailiu, bet dabar bandysiu prisiauginti karstu budu...daugiau sruogu imsiu (~120), ir brangiau, aisku, mokesiu (1400lt). Dar tiksliai nezinau, kur darysiuos sia procedura..

parduodu naturaliu plauku tresu komplekta (prisegamus plaukus) . va cia nuoroda, jei kam idomu smile.gif

http://www.supermama...howtopic=211515


O kaip su ju prieziura? ar labai komplikuojasi visas gyvenimas smile.gif ? na plovimas, dziovinimas, sukavimas? o kodel dabar rinksies karsta buda? ziedeliais nepatiko? man kazkaip baisoka kad pakenks plaukams karstas budas. O beje, kur dareisi? nu cia ir uzpuoliau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2007 07 30, 13:30)
O kaip su ju prieziura? ar labai komplikuojasi visas gyvenimas  smile.gif ? na plovimas, dziovinimas, sukavimas? o kodel dabar rinksies karsta buda? ziedeliais nepatiko? man kazkaip baisoka kad pakenks plaukams karstas budas. O beje, kur dareisi? nu cia ir uzpuoliau  doh.gif  biggrin.gif



As irgi pagalvojau, kad jei prisiauginti ziedeliais, tai pakedenus plaukus vejui, jie turetu matytis. Bet vat idomu, ar prisiauginus plaukus karstu budu to paties nebutu? (nesimatytu paputus vejui?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaida`: 30 liepos 2007 - 15:29
QUOTE(Tigris @ 2007 07 30, 14:30)
O kaip su ju prieziura? ar labai komplikuojasi visas gyvenimas  smile.gif ? na plovimas, dziovinimas, sukavimas? o kodel dabar rinksies karsta buda? ziedeliais nepatiko? man kazkaip baisoka kad pakenks plaukams karstas budas. O beje, kur dareisi? nu cia ir uzpuoliau  doh.gif  biggrin.gif



prieziura ta pati, tik ilgiau dziuna, kol isdziovinuuu... smile.gif buvo pradeje labai veltis, bet naudoju balzama (kilograma susipilu biggrin.gif ) ir jau tada issukuoju normaliai. dabar noriu karstu budu, nes ziedeliai tikrai matosi ir labai iskritineja sruogos, rengdamasi daug istraukus esu ir siaip kai sukuoju ir uzkimba kur nereikia...smile.gif karstu budu tai nebus tu ziedu, ten tik kliju gumuliukai bus smile.gif na tiksliai pati dar nezinau kaip ten kas atrodo. Dariausi Kaune Red rojuje. smile.gif
Atsakyti
mamytes norejau jusu paklausti,kurios turit tuos prisegamus plaukucius ir kurios savo nedaug ir nestoru plaukuciu turi,kai netycia praskiri plaukus ar vejas stiprokas papucia nejaugi nesimato,kad jie prikabinti? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(emdzey @ 2007 07 31, 02:45)
mamytes norejau jusu paklausti,kurios turit tuos prisegamus plaukucius ir kurios savo nedaug ir nestoru plaukuciu turi,kai netycia praskiri plaukus ar vejas stiprokas papucia nejaugi nesimato,kad jie prikabinti? blush2.gif  g.gif



jeigu gerai atitaikyta spalva, tai neturetu labai kazkas ten matytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikatele @ 2007 08 02, 16:44)
jeigu gerai atitaikyta spalva, tai neturetu labai kazkas ten matytis  ax.gif

nes labiausiai to bijau,kad matytis gali jei persiskiri plaukucius ar vejas perskiria kai is nugaros pucia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(emdzey @ 2007 08 02, 16:51)
nes labiausiai to bijau,kad matytis gali jei persiskiri plaukucius ar vejas perskiria kai is nugaros pucia blush2.gif

o tai reikia taip eit, kad vėjas iš nugaros nepūstų biggrin.gif dėl grožio umn.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 08 02, 16:59)
o tai reikia taip eit, kad vėjas iš nugaros nepūstų  biggrin.gif dėl grožio  umn.gif

o manai gali matytis? lotuliukas.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(emdzey @ 2007 08 02, 17:08)
o manai gali matytis? lotuliukas.gif  g.gif

kas ten žino, jei stipriai pūs.... lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(emdzey @ 2007 07 31, 02:45)
mamytes norejau jusu paklausti,kurios turit tuos prisegamus plaukucius ir kurios savo nedaug ir nestoru plaukuciu turi,kai netycia praskiri plaukus ar vejas stiprokas papucia nejaugi nesimato,kad jie prikabinti? blush2.gif  g.gif

nea, nesimatys..nebijok biggrin.gif nes kai prisisegi tuos plaukucius, ju pavirsiu toks is uzlenktu plaukuciu ir visai nesuprasi jei is arti nenagrinesi kaip ir kas ten..
Mano ploni plaukai, bet esu laabai patenkinta... thumbup.gif
Seguos kai noriu pasipuosti, arba siaip palaidais ilgais ir storais plaukais pavaiskcioti.. wub.gif

nezinau ar aiskiai cia parasiau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(newlina @ 2007 08 02, 20:37)
smile.gif
nea, nesimatys..nebijok biggrin.gif  nes kai prisisegi tuos plaukucius, ju pavirsiu toks is uzlenktu plaukuciu ir visai nesuprasi jei is arti nenagrinesi kaip ir kas ten..
Mano ploni plaukai, bet esu laabai patenkinta... thumbup.gif
Seguos kai noriu pasipuosti, arba siaip palaidais ilgais ir storais plaukais pavaiskcioti.. wub.gif

nezinau ar aiskiai cia parasiau... blush2.gif


aiskiai lotuliukas.gif na o tu naturalius ar dirbtinius turi?kiek mazdaug dirbtinius ir kiek naturalius plaukus laiko galima sektis kol susivels ir neissukuosi gal kas zinot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(emdzey @ 2007 08 03, 02:47)
aiskiai lotuliukas.gif na o tu naturalius ar dirbtinius turi?kiek mazdaug dirbtinius ir kiek naturalius plaukus laiko galima sektis kol susivels ir neissukuosi gal kas zinot? g.gif

as naturalius pirkau, jau tris men naudoju, tik aisku ne kasdien..bet kol kas neisusivele nai pasisiause..tikrai dziaugiuos. wub.gif
Po kiekvieno karto issisegus isukuoju ir i maisiuka ir viskas.. ai, tiesa, dar galiukus esu tepus linu semenu aliejuku ir man jie kaip nauji vel.. biggrin.gif
na, man jokiu problemu.. thumbup.gif ir gerai, kad naturalius pirkau, nes kai parduotuveje dave sulyginti... doh.gif labai jauciasi ir matosi.. schmoll.gif
bet aisku vienam kartui jei reikia, tai aisku ir nenaturalus gerai.. mirksiukas.gif
Atsakyti