Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

Sveiki 4u.gif

Nebrangiai prikčiau nenatūralių plaukų 70cm ilgio prisegamą tresą arba plaukų sruogeles priauginimui... Jei turite ko man reikia, rašykite į princesyte4@yahoo.com
Atsakyti
o jau isivaizduoju kaip patogu su metaliniais ziedeliais miegot doh.gif
Atsakyti
as irgi galvoju apie prisegamus 4u.gif nes apie priauginamus girdejau daug negeru atsiliepimu schmoll.gif kad plauka labai nualina, jie pradeda slinkti, be to juos reikia keisti, o kainuoja nemazai, be to kiek prieziuros jiems reik g.gif
o kur gaiunuose pardavineja tuos prisegamus plaukus? ax.gif ar spalva nesunku parinkti?
dar maciau akropolyje, bet ten labai brangu blush2.gif
Atsakyti
nusipirkau as tuos prisegamus palukus biggrin.gif kainavo gariunuose 60 lt.
atvaziavus bandziau lipdyt prie savo galvos lotuliukas.gif spalva parinkau thumbup.gif net nesiskiria nuo savo.
bet jau veliasi jie tai doh.gif ir paciai labai sunku juos prisegti g.gif siandien nespejau visos proceduros atlikt nes draugas atvaziavo nenorejau jam rodyt ka cia pridirbau tongue.gif tai tik viena sruoga spejau prisegt.
taip pat mano plaukai nera labai tiesus, siek tiek sukasi, vos vos, bet su fenu aisku galima istiesint, o tie prisegami labai tiesus, tai tik viena kuoksta isegiau bet nelabai vykusiai, tai taip juokingai atrode lotuliukas.gif eina is apacios mano plaukai, paskui dirbtiniu ir vel mano, tai matosi kad kazkas netaip lotuliukas.gif tie siaudai is apacios kaba o mano biski tokie banguoti lotuliukas.gif reikes mokintis su jais elgtis lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas zinot kur nebrangiai galima isigyti prisegamu sruogeliu Panevezyje? smile.gif jau seniai apie jas svajoju smile.gif Lulu o kiek sruogeliu pirkai?
Atsakyti
Niu,sakes,60Lt,tai ka tu nori is ju isspaust? As turiu naturaliu plaukuciu tresus,ir tai po isplovimo sampunu,pritepu brangiausiu kaukiu,kad graziai atrodytu wub.gif
O zinokit,prisisegt visada einu i kirpykla,nes kitaip kompleksuociau,isivaizduociau, kad matosi kokia sukyte ar kas g.gif
Jei kam idomu,galiu imest foto kaip atrodo prisegti tresai bigsmile.gif
O mano plaukuciai lygus,bet tokie papure,tai ir tresus parinko tokius pat ,kad nesiskirtu nuo manuju ,jei pasukuoji,patiesini,buna lygus,jei nieko nedarai buna siek tiek pasipute tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Hearta @ 2007 03 11, 00:57)
Gal kas zinot kur nebrangiai galima isigyti prisegamu sruogeliu Panevezyje? smile.gif jau seniai apie jas svajoju  smile.gif Lulu o kiek sruogeliu pirkai?

Pas mane tai buvo jau iskart visas rinkinukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 11 kovo 2007 - 11:51
pas mane irgi komplektelis 4u.gif utenka ju ten tongue.gif
Jurgutele, as nieko is ju isspaust nenoriu, paidalinau ir tiek, norejau pasiziuret kas cia per dalykas. ax.gif
ismoksiu su jais elgtis tinkamai, prisegt, o tada jau galvosiu apie brangius normalius plaukucius. jei jie man bus reikalingi..
Atsakyti
Jurgutele, butu labai idomu pamatyt kaip tavo plaukuciai atrodo be tresu ir su jais bigsmile.gif
Atsakyti
As tai cia pries koki menesi bazeje maciau kaip "priaugina" palukus. Palei kakla paliko sluoksni tikru plauku, po to kiek auksciau supyne labai plona "eglute" arba "drakoniuka" (kaip kas vadina), o po to tas sruogas, kurios padarytos kazkaip ant tokios virveles (is arciau nemaciau) eme ir prisiuvo prie drakoniuko. Sake laiko menesi, prieziura tokia pati, tik paciu saknu netepti plovimo metu balzamu, nes prisegtos srougos kazkodel gali isslysti (nelabai supratau kaip ten yra, nes ne man aiskino).

Vienu zodziu buvo idou stebeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(WhiteMagic @ 2007 03 11, 17:38)
As tai cia pries koki menesi bazeje maciau kaip "priaugina" palukus. Palei kakla paliko sluoksni tikru plauku, po to kiek auksciau supyne labai plona "eglute" arba "drakoniuka" (kaip kas vadina), o po to tas sruogas, kurios padarytos kazkaip ant tokios virveles (is arciau nemaciau) eme ir prisiuvo prie drakoniuko.  Sake laiko menesi, prieziura tokia pati, tik paciu saknu netepti plovimo metu balzamu, nes prisegtos srougos kazkodel gali isslysti (nelabai supratau kaip ten yra, nes ne man aiskino).

Vienu zodziu buvo idou stebeti smile.gif

Speju, kad cia buvo plauku prisiuvimas..
Atsakyti
taip, bet kur bazėje jį daro?
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 03 11, 14:14)
pas mane irgi komplektelis  4u.gif utenka ju ten  tongue.gif
Jurgutele, as nieko is ju isspaust nenoriu, paidalinau ir tiek, norejau pasiziuret kas cia per dalykas.  ax.gif
ismoksiu su jais elgtis tinkamai, prisegt, o tada jau galvosiu apie brangius normalius plaukucius. jei jie man bus reikalingi..

O protingai tu cia sugalvojai mirksiukas.gif Tikrai,isbandei su pigesniais,o jei patiks isigysi ir kokybiskesnius tongue.gif As tai zinok nemoku ju pati prisisegt doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaida` @ 2007 03 11, 16:36)
Jurgutele, butu labai idomu pamatyt kaip tavo plaukuciai atrodo be tresu ir su jais  bigsmile.gif

Gerai,butinai idesiu,tik reikia nusifotkint savus,su tresais tai turiu bigsmile.gif Bet foto is nugaros turiu tik su garbanotais plaukuciais, o kai uzsidesiu lygius,butinai irgi pasidarysiu foto,kad butu kuo aiskiau apsispresti,reikia ju ar nea ax.gif As tai nusipirkau is karto tik uzsimaniusi,nors kai pagalvoji uz tokius pinigus gal geriau prisiaugint?? Tik girdejau,kad nesveika silpniems plaukuciams,tai del to ir baiminuosi,bet nezinau ar vasara neismeginsiu ir priauginamu g.gif
Atsakyti