Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

na mergaites, turbut juoksites is manes neziniukes

- o ar galima su tais plaukuciais maudytis kaip nors surisus? oj,. kai gerai norisi dar geriau lotuliukas.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stirniuke @ 2007 07 19, 14:19)
na mergaites, turbut juoksites is manes neziniukes

- o ar galima su tais plaukuciais maudytis kaip nors surisus? oj,. kai gerai norisi dar geriau lotuliukas.gif

aciu 4u.gif


Jeigu tavo is naturaliu plauku tai manau kad su jais galima daryti viska ka ir su naturaliais nuosavais plaukais. Tik juos pries tai surisk kaip nors kad nenuskestu jie tau smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigris: 20 liepos 2007 - 11:55
Sveikutes bigsmile.gif
as tai jau seniai svajoju apie plauku priauginima ax.gif ,siemet jau neprisiauginsiu,bet tikiuos pavasari tai padaryt bigsmile.gif,
paciai uzsiaugint vis nepavyksta doh.gif ,neturiu tiek kantrybes-vis nusikerpu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edita81: 22 liepos 2007 - 14:39
as irgi labai noreciau prisiauginti plaukus, gal kas gali patarti kur kaune tai padarytu geriausiai g.gif ir siaip ar sudetinga tokiu plauku prieziura, ar nebijo jie dziovintuvo, tiesinimo znypliu, ar nesimato tu kapsulyciu plaukuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2007 07 22, 20:27)
as irgi labai noreciau prisiauginti plaukus, gal kas gali patarti kur kaune tai padarytu geriausiai g.gif ir siaip ar sudetinga tokiu plauku prieziura, ar nebijo jie dziovintuvo, tiesinimo znypliu, ar nesimato tu kapsulyciu plaukuose g.gif

pati turėjau priaugintus,tai galiu pasakyt kad su jais gali daryt tą patį kaip ir su savo natūraliais,džiovinti ir lyginti.Tos kapsulytės jaučiasi pačiai,negali normaliai perbraukti su ranka per plaukus,nėra labai patogu,ypač kaip atauga,pradeda tada matytis.Šiaip gražu ilgi plaukai,bet nelabai patogu,kažin ar norėsiu dar prisiauginti,ir labai gadina plaukus.O mano buvo ir taip silpni,o dabar iš vis.
Atsakyti
QUOTE(stirniuke @ 2007 07 19, 14:19)
na mergaites, turbut juoksites is manes neziniukes

- o ar galima su tais plaukuciais maudytis kaip nors surisus? oj,. kai gerai norisi dar geriau lotuliukas.gif

aciu 4u.gif

Bet kai sušlaps plaukai ,ar neišlįs šukutės? g.gif Ir kai tų plaukų tiek daug ,tai jie labai sunkūs ,kai sušlampa ax.gif Kaip paskui gražiai išsidžiovint ,jei kokioj gamtoj? g.gif
Vienžo ,jei maudysies ,tai jau pasistenk visos galvos nesušlapt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2007 07 22, 20:27)
as irgi labai noreciau prisiauginti plaukus, gal kas gali patarti kur kaune tai padarytu geriausiai g.gif ir siaip ar sudetinga tokiu plauku prieziura, ar nebijo jie dziovintuvo, tiesinimo znypliu, ar nesimato tu kapsulyciu plaukuose g.gif


http://www.grozioklu...in.php?n=67&k=1
Va cia rasi daug info apie priauginamus plaukus ir salonus, kuriuose ta daro. Pati kazkada buvau beveik susigundzius Red Rojus salone Kaune daromu plauku priauginimu ziedeliais. Atseit nauja technologija, pati pazangiausia ir geriausia. Bet kazkaip nepasiryzau. Pagalvojau kad nesugebesiu ju tinkamai priziureti (rytais baisiai pamiegoti megstu, tai reiktu pastoviai i darba veluoti del plauku plovimo rytais) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2007 07 23, 15:26)
http://www.grozioklu...in.php?n=67&k=1
Va cia rasi daug info apie priauginamus plaukus ir salonus, kuriuose ta daro. Pati kazkada buvau beveik susigundzius Red Rojus salone Kaune daromu plauku priauginimu ziedeliais. Atseit nauja technologija, pati pazangiausia ir geriausia. Bet kazkaip nepasiryzau. Pagalvojau kad nesugebesiu ju tinkamai priziureti (rytais baisiai pamiegoti megstu, tai reiktu pastoviai i darba veluoti del plauku plovimo rytais) biggrin.gif


Jo prisiskaiciau ir tik dar labiau susipainiojau doh.gif Buvau akropolyje hairexprese, dabar mastysiu kaip cia padarius geriau g.gif sunku isivaizduoti kaip atrodysi va kur beda verysad.gif
Atsakyti
Kokios kainos plauku priauginimo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(uotra @ 2007 07 26, 11:32)
Kokios kainos plauku priauginimo?  g.gif


Kainos priklauso nuo kirpyklos lygio ir nuo to ar naturalius, ar dirbtinus plaukus priaugina cool.gif
Atsakyti
as esu prisiauginus ziedeliais, jau pusantro menesio mazdaug. Dejaus 70 sruogu, mokejau 700lt, is 70ties sruogu issirove jau virs dvidesimt.. matosi tie ziedeliai, kai vejas supucia mano savus plaukus. Nuosavi plaukai trumpi, iskarpyti, o sruogos yra lygesnes ir ilgos, tai matos, kur baigias mano plaukas. Kad dejausi nesigailiu, bet dabar bandysiu prisiauginti karstu budu...daugiau sruogu imsiu (~120), ir brangiau, aisku, mokesiu (1400lt). Dar tiksliai nezinau, kur darysiuos sia procedura..

parduodu naturaliu plauku tresu komplekta (prisegamus plaukus) . va cia nuoroda, jei kam idomu smile.gif

http://www.supermama...howtopic=211515
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sveikatele: 29 liepos 2007 - 22:35
man norisi ir cray.gif cry.gif ir gun_rifle.gif taip noriu tu plaukuciu,bet mano paciu plaukuciu ilgis apie 40cm tai noriu kokiu 60-70cm,o kur ju kaune gauti?naturaliu ir kiek gali kainuoti,nes labai brangiai pirkti negaliu doh.gif 4u.gif bet kaip ju noriu net neisivaizduojat blush2.gif reiks eiti kedainuose pas savo kirpeja,nes as pa kolkas dar ne lietuvelej doh.gif verysad.gif zinau,kad sinjonas ar kaip ten vadinas 750lt kedainiuose,o apie prisegamus reiks pasiteirauti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emdzey: 30 liepos 2007 - 02:34