Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

QUOTE(sarune+ @ 2007 07 08, 12:57)
meginos patarkit: situacija yra tokia, kad vestuvems noriu ilgu plauku sukuosenos paraitytu ir susegtu tik vursygalvy o kiti palaidi. taigi mano plaukuciai siek tiek zemiau peciu. kirpeja pasiule nusipirkti prisegamus, bet naturalus kainuoja 350 bazej kaune, na o vienai dienai man kazkaip gaila, nesiruosiu ju segtis kas dien tik progom, todel norejau jusu pasiteirauti kurios turit nenaturalius prisegamus plaukus ar jie tirkai labai skiriasi nuo naturaliu???ar ju trukumas tik tas kad jie turi polinki veltis, gal per viena diena nesusivels? ar juos galima kaip nors sugarbanoti na kad bangos grazios kristu???tai labai aktualu labai lauksiu atsakymu  bigsmile.gif

Vat ir aš vis galvoju, nes 350 lt kaip vienam kartui yra daug g.gif O kur dar galima tuos plaukus pažiūrėti apart bazes?
Atsakyti
yra parduotuvė hair express, bet joje kainų nežinau.
Atsakyti
QUOTE(lelyte4 @ 2007 07 09, 19:54)
yra parduotuvė hair express, bet joje kainų nežinau.


hair expresse nenaturalus prisegami plaukai 90 litu, o naturalus 400 lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sarune+ @ 2007 07 08, 12:57)
meginos patarkit: situacija yra tokia, kad vestuvems noriu ilgu plauku sukuosenos paraitytu ir susegtu tik vursygalvy o kiti palaidi. taigi mano plaukuciai siek tiek zemiau peciu. kirpeja pasiule nusipirkti prisegamus, bet naturalus kainuoja 350 bazej kaune, na o vienai dienai man kazkaip gaila, nesiruosiu ju segtis kas dien tik progom, todel norejau jusu pasiteirauti kurios turit nenaturalius prisegamus plaukus ar jie tirkai labai skiriasi nuo naturaliu???ar ju trukumas tik tas kad jie turi polinki veltis, gal per viena diena nesusivels? ar juos galima kaip nors sugarbanoti na kad bangos grazios kristu???tai labai aktualu labai lauksiu atsakymu  bigsmile.gif


Jeigu juos nori segtis tik vestuvems tai drasiai pirk nenaturalius. Skiriasi je ne taip jau ir baisiai (nuejus apsiziurek ir pati pamatysi). Susivelti jie velsis lygiai tiek pat kiek ir naturalus. Tik po ilgesnio nesiojimo jie laaaabai nutrusta, na bet per viena diena to neatsitiks. Sugarbanoti ju neiseis, bet jie patys jau buna pagaminti arba garbanoti arba tiesus. Pagarbanoti labai graziai krinta lengvom bangom.

O del oro vestuviu diena ta inesuk sau galvos. nei juos vejas ispus nei ka smile.gif. Nenaturalus plaukai kaip tik atlaikys visas negandas – garbanos neissileis.
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2007 07 09, 16:49)
Vat ir aš vis galvoju, nes 350 lt kaip vienam kartui yra daug  g.gif  O kur dar galima tuos plaukus pažiūrėti apart bazes?


Bazeje jie pigiausi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigris: 10 liepos 2007 - 14:25
labukas merginos,

as parduodu prisegamus plaukus, pirkau salone, mokejau virs 300lt, o noreciau parduoti uz 300lt, nu dar galim paderinti, ilgis 45-50cm, prisegami is 5 daliu.

sviesus, bet neperbalti.labai naturalus.
man per trumpi, grazinti galetu jei buciau neismetus tokio lapo kur buna pakuoteja doh.gif

labai gaila, bet ka darysi.
p.s. juos pasiemiau dar tik penktadieni. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2007 07 10, 15:25)
Jeigu juos nori segtis tik vestuvems tai drasiai pirk nenaturalius. Skiriasi je ne taip jau ir baisiai (nuejus apsiziurek ir pati pamatysi). Susivelti jie velsis lygiai tiek pat kiek ir naturalus. Tik po ilgesnio nesiojimo jie laaaabai nutrusta, na bet per viena diena to neatsitiks. Sugarbanoti ju neiseis, bet jie patys jau buna pagaminti arba garbanoti arba tiesus. Pagarbanoti labai graziai krinta lengvom bangom.

O del oro vestuviu diena ta inesuk sau galvos. nei juos vejas ispus nei ka smile.gif. Nenaturalus plaukai kaip tik atlaikys visas negandas – garbanos neissileis.
Papildyta:
Bazeje jie pigiausi.

tu kiek zinau turi nenaturalius plaukucius ane?tu turi garbanotus ar ne? matai sakiau pasiskambinsiu kirpejai paklausiu ar nenaturalus garbanojasi tai jei sakai kad ne ir kad buna garbanotu tai gal garbanotus riekia pirkti... tik bijau kad tie garbanoti nebutu labai jau uzrtumpeje nuo garbanu g.gif papasakok kaip ir kas blush2.gif labai aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
As turejau nenaturalius, prisegamus banguotu plauku tresus. Nebuvo jie pas mane labai garbanoti, tik galai paraityti. Bet atrodo tikrai graziai. Nuo naturaliu jie gal skiriasi tuo kad labiau zvilga. Bet jeigu pavyks idealiai atitaikyti spalva tai nieks net nepastebes. Tuo labiau jei juos dar kaip nors graziau ant galvos sutvarkysi (susegsi ar pan). Nenaturaliu plauku tikrai jokiais budais nesugarbanosi. Tiesiog nueik i parduotuve ir paprasyk kad tau parodytu viska ka turi is nenaturaliu tresu, o gal ir is kokio katalogo duotu pasirinkti.... Kartais pardavejos cia pat padeda tuos tresus prisisegti....pasiziureti kaip atrodo....o tada jau ir issisegti ju nebesinori (kaip cia nevienai buvo biggrin.gif )

Tik gaila kad ju galai nuo sukavimo labai greit nusiura...bet vestuvems pasipuosti tai manau pats tas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigris: 11 liepos 2007 - 20:38
Mergaites, jei planuojat pirkti plaukucius Hairexpresse, tai naudokites Olialia Gold kortele, su ja 15 proc duoda.. 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif ,apie plauku prisegima suzinojau tik is sios temos ax.gif ,siaip labai mane sudomino,nes pati turiu labai plonus plaukus verysad.gif
o tai nelabai supratau-ar tie plaukai parsiduoda tik is 5iu daliu?o kaip cia suprast?o jei mano plaukai labai ploni-tai gal man reiktu maziau daliu? g.gif
lauksiu atsakymo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dana27: 12 liepos 2007 - 17:26
Sveika,

turiu as tuos prisegamus naturalius plaukus. Sokoladines spalvos. Pirkau bazeje 2006 rudeni, nes parekomendavo Goda is 69 danguje. Bet taip ir neisdrisau uzsidejus kur nors iseiti, nors drauges drasino. Dabar sugalvojau, kad noriu parduoti, nes jau ir savo atsiauginau kasas
Mokejau uz 1m - 300 lt ir siuvejai uz segtuku prisiuvima. Galeciau parduoti uz 250 lt.

Jei kas susidomesite, galite skambinti 8 615 85210 arba rasykite zhozefine@yahoo.com

p.s. galeciau atsiusti foto.


QUOTE(Aisciuke @ 2007 02 04, 00:15)
Sveikos  smile.gif Nors aš tik naujo ke dar čia, bet man labai reikia objektyvaus jūsų patarimo. Prisiskaičiau čia labai daug apie tuos plaukų priauginimą bei prisegimą ir negaliu apsispręsti  g.gif kurį būdą pasirinkti?



Atsakyti
as prisiauginus plaukus su kapsulytemis jau apie 2metus.tiesa,kas 3 men einu i kirpykla,kad man juos pakeltu ir uzsidedu dar kelias naujas sruogas,nes per ta laika kelios isslenka rolleyes.gif mano naturalus plaukuciai labai ploni,neauga ir tikrai manes nepuosia blush2.gif nemanau,kad priauginimas plaukuciam kenkia,nes kiekviena syki,kai man nuima sruogytes,jie atrodo sveiki,nes as juos labai priziuriu(naudoju kanebo plauku prieziuros prouktus thumbup.gif ).be to kirpeja sake,kad geriausias priauginimo budas yra su kapsulytemis.tai va,pakol kas labai dziaugiuosi,kad nusprendziau prisiauginti ir nesiruosiu to grozio atsisakyti smile.gif
tiesa vienas minusas-ant viso to grozio isleidziu nemazai pinigeliu,taciau tikrai nesigailiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dana27 @ 2007 07 12, 18:25)
sveikutes 4u.gif ,apie plauku prisegima suzinojau tik is sios temos ax.gif ,siaip labai mane sudomino,nes pati turiu labai plonus plaukus verysad.gif
o tai nelabai supratau-ar tie plaukai parsiduoda tik is 5iu daliu?o kaip cia suprast?o jei mano plaukai labai ploni-tai gal man reiktu maziau daliu?  g.gif
lauksiu atsakymo rolleyes.gif

Aš turiu rinkinuką iš 5 dalių ,tačiau tų 2 pačių mažiausiųjų ,beveik niekad nesisegu ,nereikai schmoll.gif O kitos visos dalys man yra reikalingos ,nors plaukai ir ploni. Tos 2 yra tik iš vienos šukytės ,tai nemanau ,kad būtų daug pigiau ,jei jų ir nebūtų g.gif
O šiaip tai nuostabus dalykas tie plaukučiai thumbup.gif aš labai patenkinta ,žinoma ,dažnai npanešiosi ,nes veliasi ,triūšta ax.gif ,bet progoms idealus variantas 4u.gif
Atsakyti