Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

as buvau prisiauginusi 5 sruogas, jas skele per puse nes taip gražiau atrodo, jas nusidaziau ryskiai raudonai, bet po dvieju men pacios iskrito:)) sumokejau uz viska 60lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(devera @ 2007 06 18, 16:21)
as buvau prisiauginusi 5 sruogas, jas skele per puse nes taip gražiau atrodo, jas nusidaziau ryskiai raudonai, bet po dvieju men pacios iskrito:)) sumokejau uz viska 60lt  smile.gif

Papasakok kaip vyko priauginimas g.gif
Atsakyti
Merginos, gal patarsit, kur Kaune galima nusipirkti prisegamų plaukų pigiausiai? g.gif Girdėjau, kad bazėse yra, bet kur tiksliau ten ieškot, nežinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 06 24, 20:48)
Merginos, gal patarsit, kur Kaune galima nusipirkti prisegamų plaukų pigiausiai?  g.gif  Girdėjau, kad bazėse yra, bet kur tiksliau ten ieškot, nežinau  unsure.gif



Bent jau anksciau budavo raudonajam pasaze...na kur yra perejimas is Rytu rampos i Vakaru rampa. Ir siap yra dar ir kitose vietose. nepamenu dabar 8 ar 9 sandelyje. Pamatysi kur perukus ir sinjonus pardavineja ir paklausk. Tik pirk naturaliu plauku, nes dirbtiniai tai doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigris: 24 birželio 2007 - 23:02
Gali but ,kad kita savaite turesiu parduot prisegamu plauku smile.gif (vadinamuju tresu), dar tiksliai nezinau ar gausiu, bet jei gausiu, tai pigiau nei parduotuvese, o naturalus plaukas. 1metro kaina 250Lt, taciau galima pirkti puse. Siaip vienai ir reik mazdaug 0,5m. Jei ka domintu parasykit blush2.gif
Atsakyti
as taip pat turiu prisegamus plaukucius. pirkau nenaturalius, nes nezinojau, ar man patiks juos segiotis ir nesioti. bet viskas labai faina. prisisegu pati per 5 minutes. pirkau saules mieste hair exprese, mokejau 90 litu smile.gif aisku, seguos ne kiekviena diena, bet kai kur vaziuoju ar iseinu, butinai prisisegu. viena blogybe, kad laaabai veliasi. kai juos isimu, dar puse valandos sukuoju, kol issukuoju sad.gif Tad daba svajoju apie naturalius 4u.gif
beje, visi vienareiksmiskai tikina, kad jau labai graziai tie plaukuciai atrodo, o kiti net nesupranta, galvoja cia mano naturalus, tad tikrai manau verta smile.gif galvojau ir apie priauginima, bet savu plaukuciu gaila, kurie ir taip silpni unsure.gif
Atsakyti
Gal žinote kokios priauginamų sruogelių kainos
hair exprese Kaune? smile.gif
noriu ilgų, gal 70cm ilgio smile.gif
Atsakyti
nusipirkau vakar prisegamus plaukucius thumbup.gif negaliu atsidziaugti. vakar prisege istiesintus, o siaip tai siek tiek banguoti bus smile.gif jegele clap_1.gif ir problemu prisisegti nebuvo, per 15 min pati prisisegiau. thumbup.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif smile.gif
Atsakyti
aha, superinis cia daiktas lotuliukas.gif
man irgi labai faina, kai gali kada nori isisegt-issisegt, nu labai faina 4u.gif
Atsakyti
meginos patarkit: situacija yra tokia, kad vestuvems noriu ilgu plauku sukuosenos paraitytu ir susegtu tik vursygalvy o kiti palaidi. taigi mano plaukuciai siek tiek zemiau peciu. kirpeja pasiule nusipirkti prisegamus, bet naturalus kainuoja 350 bazej kaune, na o vienai dienai man kazkaip gaila, nesiruosiu ju segtis kas dien tik progom, todel norejau jusu pasiteirauti kurios turit nenaturalius prisegamus plaukus ar jie tirkai labai skiriasi nuo naturaliu???ar ju trukumas tik tas kad jie turi polinki veltis, gal per viena diena nesusivels? ar juos galima kaip nors sugarbanoti na kad bangos grazios kristu???tai labai aktualu labai lauksiu atsakymu bigsmile.gif
Atsakyti
na matai, iš tiesų tu negali prognozuoti savo vestuvių dienos,
jei ji bus vėjuota, lietinga, tai tiems plaukučiams gali būti nekas.
Gali susivelti vos ne į kaltūną.
Dėl garbanojimo, tiksliai nežinau, tačiau man atrodo nenatūraliems
plaukams nieko daryti negalima, nebent juos surišti į kasą.
Aš turėjau šinjoną, tai patikėk ir tą šukuodavau vakarais po valandą
laiko...
Atsakyti