Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

QUOTE(Pupa/uoga @ 2007 06 13, 14:14)

na gali būti, bet priauginti kainuoja nemažai ir jei gali kas 3 mėn leisti sau priauginti už tokius pinigus tai super, bet aš pvz kolkas negaliu todėl priauginti plaukus nenoriu nors gali būti visai nieko tik gailėčiau savo plaukų , nes visai nušiurtu po to kai nusiimčiau priaugintus  blush2.gif



Tai kad priauginti plaukai ne trims men. schmoll.gif
As su priaugintais vaikstau jau 6 men. ir 11 d. Liepos 9 d. uzsirasiau issukavimui, tai dar kazkiek pratemsiu laiko.
Atsakyti
[quote=areadne,2007 06 13, 16:36]
[quote=Jurgutėlė,2007 06 11, 09:31]
O natūralius prisegamus plaukus galima minkštikly laikyt? g.gif

man atrodo, kad nelabai g.gif naturalius plaukus su balzamu geriau istepk smile.gif
[/quote]
Balzamo tai kalnus pritepu lotuliukas.gif ,bet jau matyt plaukus reik pakeist bigsmile.gif Geriau padeda ampulytės ir aliejukas ,o balzamą gal žinot kokį specialų ,tinkantį prisegamiems plaukams?
Atsakyti
QUOTE(LIUXX @ 2007 06 13, 22:04)
Tai kad priauginti plaukai ne trims men. schmoll.gif
As su priaugintais vaikstau jau 6 men. ir 11 d. Liepos 9 d. uzsirasiau issukavimui, tai dar kazkiek pratemsiu laiko.

Aš taip pat jau 7 mėn. su priaugintas,bet jau eisiu nusiimt,nes jau gerokai ataugo.Ir sruogelių nemažai jau iškrito,o kaip tau ar nekrenta sruogelės jau? kiek buvai prisiauginus?
Atsakyti
QUOTE(Darijana:) @ 2007 06 14, 22:29)
Aš taip pat jau 7 mėn. su priaugintas,bet jau eisiu nusiimt,nes jau gerokai ataugo.Ir sruogelių nemažai jau iškrito,o kaip tau ar nekrenta sruogelės jau? kiek buvai prisiauginus?

Per visa laika tik viena sruogele iskrito (po savaites nuo priauginimo). Dejo 60 sruogeliu, 60 cm ilgio. Mano pacios plaukai nera trumpi, tai kazkur 10 cm skirtumas yra.
Jei tu tiesiaplauke, tai plaukai slidesni ir sruogeles greiciau isslysta (cia tik mano nuomone).
Atsakyti
QUOTE(LIUXX @ 2007 06 13, 21:04)
Tai kad priauginti plaukai ne trims men. schmoll.gif
As su priaugintais vaikstau jau 6 men. ir 11 d. Liepos 9 d. uzsirasiau issukavimui, tai dar kazkiek pratemsiu laiko.


blink.gif faina tau ax.gif
bet vistiek bijau, kad pakenkas mano plaukams ir išvis plika busiu blush2.gif


QUOTE(LIUXX @ 2007 06 14, 22:51)
Per visa laika tik viena sruogele iskrito (po savaites nuo priauginimo). Dejo 60 sruogeliu, 60 cm ilgio. Mano pacios plaukai nera trumpi, tai kazkur 10 cm skirtumas yra.
Jei tu tiesiaplauke, tai plaukai slidesni ir sruogeles greiciau isslysta (cia tik mano nuomone).


o kiek kainuoja pvz 60 sruogų ? beje jei mano plaukai žemiau pečių, tai maždau kiek cm man reikai sruogų? kaip skaičiuojasi nuo šaknų ane? g.gif blush2.gif mano plaukai 30 cm, tai jei priauginčiau 60 cm ilgio man 30 cm kaip atskira respublika kabėtu iš po mano naturalių plaukų? ar ten kažkaip gali priauginti laipteliais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupa/uoga @ 2007 06 15, 12:27)
blink.gif  faina tau  ax.gif
bet vistiek bijau, kad pakenkas mano plaukams ir išvis plika busiu  blush2.gif
o kiek kainuoja pvz 60 sruogų ? beje jei mano plaukai žemiau pečių, tai maždau kiek cm man reikai sruogų? kaip skaičiuojasi nuo šaknų ane?  g.gif  blush2.gif mano plaukai 30 cm, tai jei priauginčiau 60 cm ilgio man 30 cm kaip atskira respublika kabėtu iš po mano naturalių plaukų? ar ten kažkaip gali priauginti laipteliais?  g.gif

As mokejau po 14 lt uz sruoga. Tas priauginimas laipteliais tai nezinau g.gif . Arba jau priaugintus turetu iskarpyti, arba deti skirtingu ilgiu sruogas.
Okiek tau reikes sruogu, tai kirpeja turetu patarti. Nueik pas kelias kirpejas pasikonsultuoti ir issirinksi sau tinkama varianta.
Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LIUXX @ 2007 06 14, 23:51)
Per visa laika tik viena sruogele iskrito (po savaites nuo priauginimo). Dejo 60 sruogeliu, 60 cm ilgio. Mano pacios plaukai nera trumpi, tai kazkur 10 cm skirtumas yra.
Jei tu tiesiaplauke, tai plaukai slidesni ir sruogeles greiciau isslysta (cia tik mano nuomone).

Man pradėjo kristi tik prieš galą,kaip daug jau nuaugo,mano ne tiesūs plaukai mirksiukas.gif Aš dėjaus 70 sruogelių,po 12 lt.Tu Šiauliuose prisiauginai? Jei ne paslaptis kur?
Atsakyti
QUOTE(Darijana:) @ 2007 06 15, 20:22)
Man pradėjo kristi tik prieš galą,kaip daug jau nuaugo,mano ne tiesūs plaukai  mirksiukas.gif  Aš dėjaus 70 sruogelių,po 12 lt.Tu Šiauliuose prisiauginai? Jei ne paslaptis kur?

Taip Siauliuose, salone TOBULAS STILIUS
Papildyta:
Darijana, ziuriu musu gimtadieniai vos ne kartu, tik vieneriu metu skirtumas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LIUXX @ 2007 06 15, 22:02)
Taip Siauliuose, salone TOBULAS STILIUS
Papildyta:
Darijana, ziuriu musu gimtadieniai vos ne kartu, tik vieneriu metu skirtumas ax.gif

O kur tas salonas yra? g.gif
blink.gif Ane? matai tavo nežinau,nepasirašius ax.gif Ir dar tam pačiam mieste gyvenam,galim kartu atšvęst mirksiukas.gif
Atsakyti
Na as irgi noreciau prisiaugint, bet taip gaila savo plaukuciu.. ax.gif nes jie pas mane daauga iki tam tikro ilgio ir ne centimetru daugiau
Atsakyti
QUOTE(Darijana:) @ 2007 06 16, 23:44)
O kur tas salonas yra?  g.gif
blink.gif  Ane? matai tavo nežinau,nepasirašius  ax.gif Ir dar tam pačiam mieste gyvenam,galim kartu atšvęst  mirksiukas.gif

Salonas yra prie ginklu parduotuves, Dvaro gatveje.
jo tikrai kartu galetume svesti. mirksiukas.gif
O kur tu prisiauginai g.gif
Atsakyti
QUOTE(LIUXX @ 2007 06 17, 11:19)
Salonas yra prie ginklu parduotuves, Dvaro gatveje.
jo tikrai kartu galetume svesti. mirksiukas.gif
O kur tu prisiauginai g.gif

Aš auginausi pietiniame,salone "Juste",pas Aistę.
Atsakyti