Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

o aš noriu natūralius prisegamus nusipirkti, bet ... bijau, kad man netiks nepatiks, o tai reškia jog 400 lt kaip į balą išmesti gaila kažkaip verysad.gif beto jaučiu vistiek skyriasi nuo naturaliu savo ir kiša jie iš po apačios natūraliu ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupa/uoga @ 2007 06 12, 13:30)
o aš noriu natūralius prisegamus nusipirkti, bet ... bijau, kad man netiks nepatiks, o tai reškia jog 400 lt kaip į balą išmesti gaila kažkaip  verysad.gif beto jaučiu vistiek skyriasi nuo naturaliu savo ir kiša jie iš po apačios natūraliu ar ne?  g.gif

Na gal ne. Svarbu spalva pasirinkti tinkama.
Atsakyti
QUOTE(LIUXX @ 2007 06 12, 14:05)
Na gal ne. Svarbu spalva pasirinkti tinkama.

pasitaupysiu nusipirksiu, o jei netiks tai gal parduosiu kam g.gif
Atsakyti
Jeigu gerai parinksite spalva, tikrai nesiskirs mirksiukas.gif O grožis koks wub.gif verta tų pinigų ax.gif
Atsakyti
Kirpeja patare viena buda kaip tvirciau prisegti plaukus...tas vietas i kurias segama pavelti as dar papurskiu lako i jas,tada segu...plaukai labai tvirtai laikosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 06 13, 10:25)
Kirpeja patare viena buda kaip tvirciau prisegti plaukus...tas vietas i kurias segama pavelti as dar papurskiu lako i jas,tada segu...plaukai labai tvirtai laikosi  thumbup.gif

Man kirpėja irgi visada taip daro ,kitaip išslystų ,nes mano plaukai labai švelnūs ,slidūs wub.gif Jei einu į kokį rimtą baliuką ,ilgai ketinu ten būti ,tai dar ir segtukais sutvirtina šonuose wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 06 13, 10:25)
Kirpeja patare viena buda kaip tvirciau prisegti plaukus...tas vietas i kurias segama pavelti as dar papurskiu lako i jas,tada segu...plaukai labai tvirtai laikosi  thumbup.gif

o as dar viena patarima duosiu, mes su kirpeja pries segant plaukucius, ta vieta kur bus segami surisom mazytem plonytem sruogelem ir i jas segem plaukuciu. Rezultatas - super, faktiskai neimanoma , kad jie isslystu ar iskristu ir velti nereikia.. smile.gif
pabandykit..
tiesa, o as gumytes pirkau uz 5Lt toks maziukas maisiukas ir tu gumyciu koks 100vnt. parduotuveje - Medines sukos.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupa/uoga @ 2007 06 12, 14:30)
o aš noriu natūralius prisegamus nusipirkti, bet ... bijau, kad man netiks nepatiks, o tai reškia jog 400 lt kaip į balą išmesti gaila kažkaip  verysad.gif beto jaučiu vistiek skyriasi nuo naturaliu savo ir kiša jie iš po apačios natūraliu ar ne?  g.gif


O tu paprasyk kad tau pardaveja parodytu kaip juos reikia prisegti ir kad leistu pasimatuoti smile.gif. 100 proc garantija kad ju nebenoresi nusiimti lotuliukas.gif .
Atsakyti
Na aš neperseniausiai esu prisiauginusi plaukus. Labai patenkinta. Ir nėr tos priežiūros tiek daug, kur kažkas rašė. Tos sruogelės paslankios yra, labai gražios garbanos gaunasi,o ne kaip su savais plaukais. Na girdėjau ne vieną komplimentą ir gatvėj atsisuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(babyspice @ 2007 06 13, 12:56)
Na aš neperseniausiai esu prisiauginusi plaukus. Labai patenkinta. Ir nėr tos priežiūros tiek daug, kur kažkas rašė. Tos sruogelės paslankios yra, labai gražios garbanos gaunasi,o ne kaip su savais plaukais. Na girdėjau ne vieną komplimentą ir gatvėj atsisuka  smile.gif

Kada tas neperseniausiai g.gif
Ar pirma karta prisiauginai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(newlina @ 2007 06 13, 10:41)
o as dar viena patarima duosiu, mes su kirpeja pries segant plaukucius, ta vieta kur bus segami surisom mazytem plonytem sruogelem ir i jas segem plaukuciu. Rezultatas - super, faktiskai neimanoma , kad jie isslystu ar iskristu ir velti nereikia.. smile.gif
pabandykit..
tiesa, o as gumytes pirkau uz 5Lt toks maziukas maisiukas ir tu gumyciu koks 100vnt. parduotuveje - Medines sukos.. thumbup.gif


g.gif o čia tai mintis thumbup.gif ir su vėlimu irgi neblogai logiška šiaip ax.gif

QUOTE(Tigris @ 2007 06 13, 11:51)
O tu paprasyk kad tau pardaveja parodytu kaip juos reikia prisegti ir kad leistu pasimatuoti smile.gif. 100 proc garantija kad ju nebenoresi nusiimti  lotuliukas.gif .


lotuliukas.gif tai jau tikrai kai tiek svajoji apie ilgus plaukus tai tikrai nenorėsiu nusiimti blush2.gif

QUOTE(babyspice @ 2007 06 13, 12:56)
Na aš neperseniausiai esu prisiauginusi plaukus. Labai patenkinta. Ir nėr tos priežiūros tiek daug, kur kažkas rašė. Tos sruogelės paslankios yra, labai gražios garbanos gaunasi,o ne kaip su savais plaukais. Na girdėjau ne vieną komplimentą ir gatvėj atsisuka  smile.gif


na gali būti, bet priauginti kainuoja nemažai ir jei gali kas 3 mėn leisti sau priauginti už tokius pinigus tai super, bet aš pvz kolkas negaliu todėl priauginti plaukus nenoriu nors gali būti visai nieko tik gailėčiau savo plaukų , nes visai nušiurtu po to kai nusiimčiau priaugintus blush2.gif

beto gerai jei pasiseka ir visiškai nesiskyria nuo tavo plaukų, bet kaip pvz pas olialia mergaites tai ką aš žinau viršuje jų plaukai, o apačioje toks gabalas priaugintu man pvz nepatinka kvailai atrodo , nenatūraliai ir baisiai fifiška nors jos tokios ir yra , bet čia jų profesija gi hihihi.gif vat pvz pas viena tenai tai nežianu ar priauginti, bet taip gražiai atrodo wub.gif jei priauginti tai labai gerai padaryta thumbup.gif


na ir prisiplepėjau lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Jurgutėlė,2007 06 11, 09:31]
O natūralius prisegamus plaukus galima minkštikly laikyt? g.gif

man atrodo, kad nelabai g.gif naturalius plaukus su balzamu geriau istepk smile.gif
Atsakyti