Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

QUOTE(ALEXS @ 2007 06 05, 00:54)
kas kiek laiko jūs plaunate prisegamus plaukučius??

Sveikos, na paaiskinkit man naujokei, tai kaip tie plaukuciai tada prisisega? g.gif
Atsakyti
Plaukuciai buna pritvirtinti prie tokiu mazu sukuciu. Tomis sukutemis ir prisisega prie musu plaukuciu.
Atsakyti
QUOTE(LIUXX @ 2007 06 07, 22:50)
Plaukuciai buna pritvirtinti prie tokiu mazu sukuciu. Tomis sukutemis ir prisisega prie musu plaukuciu.

aaaaa....o tai vadinasi tada kada nori, galima juos issisegti ir vel isisegti g.gif na gal ir neblogai. gal kas zino kur daugiau apie tai galima pasiskaityti?aciu. ax.gif
Atsakyti
o ka jus darot su pkaukais kurie isivelia i tas sukutes? nukerpat ar siaip paliekat? g.gif
Atsakyti
man tai kazkaip neisivelia ir siaip as vos ne kasdien prisisegu ir nusiimu...
Atsakyti
o pas tave naturalus plaukai?
Atsakyti
***** doh.gif nusipirkau prisegamus dibtinius plaukus ir pas mane jie per savaite nusiuro verysad.gif dabar taip gaila isleistu pinigu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(asareja @ 2007 06 10, 12:37)
***** doh.gif  nusipirkau prisegamus dibtinius plaukus ir pas mane jie per savaite nusiuro  verysad.gif  dabar taip gaila isleistu pinigu sad.gif

tu juos drabuziu minkstikly palaikyk ir balzamu isplauk mirksiukas.gif
o kiek mokejai uz plaukus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo areadne: 10 birželio 2007 - 12:28
QUOTE(asareja @ 2007 06 10, 12:37)
***** doh.gif  nusipirkau prisegamus dibtinius plaukus ir pas mane jie per savaite nusiuro  verysad.gif  dabar taip gaila isleistu pinigu sad.gif

o kur pirkai..? doh.gif
kokia kaina mokejai, gal kas apgavo.. Nelabai noriu tiketi kad pavyzdziui is Hairexpress nusipirkus taip atsitiktu..
o jei pirkai rimtoj parduotuvej, turi cekiuka - grazink atgal...vartotojo teises skelbia, kad per 2 sav gali grazinti...ir net neprivalai aiskinti kodel... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(areadne @ 2007 06 10, 13:27)
tu juos drabuziu minkstikly palaikyk ir balzamu isplauk mirksiukas.gif
o kiek mokejai uz plaukus?

O natūralius prisegamus plaukus galima minkštikly laikyt? g.gif

Papildyta:
QUOTE(areadne @ 2007 06 09, 17:53)
o ka jus darot su pkaukais kurie isivelia i tas sukutes? nukerpat ar siaip paliekat? g.gif

Man tai niekada neįsivelia į šukutes ,bet aš seguosi tik progomis bigsmile.gif
Atsakyti
Na nežinau -niekada neisivele tie plaukučiai g.gif Tikro plauko niekuo nesiskire nuo tavo(parinkus spalva) mirksiukas.gif O vaizdelis liuxs thumbup.gif thumbup.gif Ir plaukai nepažeidžiami,ir tu graži thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(areadne @ 2007 06 10, 13:27)
tu juos drabuziu minkstikly palaikyk ir balzamu isplauk mirksiukas.gif
o kiek mokejai uz plaukus?

oo 4u.gif labai aciu uz patarima,reiks ismeginti thumbup.gif
as uz juos 100 lt.mokejau, "baltick hair" ,jei neklystu...
Atsakyti