Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

QUOTE(LIUXX @ 2007 05 26, 14:48)
Nezinau kokiam mieste ziurejai g.gif , bet Siauliuose tikrai yra (SAULES MIESTE - HAIREXPRES salone thumbup.gif ). Yra banguotu ir garbanotu prisegamu plauku (naturalus). Kaina ir vienu ir kitu 420lt. Ir atspalviu yra.


Nu velnias- as tai Vilniuj ir cia nera schmoll.gif nemanau kad kas mane del plauku vestu i Siaulius verysad.gif verysad.gif verysad.gif Na dabar visai susiintrigavau,kad taip noriu,reiks kazka mastyt
Papildyta:
reiks jauciu parduotuvej uzsakyti kad atvestu:)smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LIUXX @ 2007 05 26, 15:48)
Yra banguotu ir garbanotu prisegamu plauku (naturalus). Kaina ir vienu ir kitu 420lt. Ir atspalviu yra.

blink.gif Pas mus tiesūs 300 lt, banguoti 350 lt g.gif . Natūralūs, prisegami 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 27 gegužės 2007 - 08:53
QUOTE(Elina @ 2007 05 27, 08:52)
blink.gif  Pas mus tiesūs 300 lt, banguoti 350 lt g.gif . Natūralūs, prisegami 4u.gif


kur cia pas mus smile.gifsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinalien @ 2007 05 27, 09:54)
kur cia pas mus smile.gifsmile.gif

pajūryje 4u.gif
Atsakyti
vat paskambinau i kirpykla ir issiaiskinau. tai vis del to jie naturalus. aciu dievui. tai tai tikiuosi juos garbanoti galima. kaip faina pasidare. kazkaip net negalvojau kad naturalus gali kainuoti tik 12 Lt
Atsakyti
QUOTE(ezaite @ 2007 05 28, 09:35)
vat paskambinau i kirpykla ir issiaiskinau. tai vis del to jie naturalus. aciu dievui. tai tai tikiuosi juos garbanoti galima. kaip faina pasidare. kazkaip net negalvojau kad naturalus gali kainuoti  tik 12 Lt

Tai saunu thumbup.gif !
Papildyta:
QUOTE(Elina @ 2007 05 27, 20:18)

Kazin kodel taip pigiai g.gif . O gal zinai kokios jie firmos? Kalbu apie banguotus.
Atsakyti
QUOTE(ezaite @ 2007 05 28, 10:35)
vat paskambinau i kirpykla ir issiaiskinau. tai vis del to jie naturalus. aciu dievui. tai tai tikiuosi juos garbanoti galima. kaip faina pasidare. kazkaip net negalvojau kad naturalus gali kainuoti  tik 12 Lt

Nu nepasakyčiau,kad labai pigiai.Kiek sruogelių dėsies?Man reikėjo 70 sruogelių,tai suma nemaža gavosi ax.gif
Atsakyti
Aš irgi turiu tuos prisegamus tikrus plaukus (pirkau Akropolyje Kaune), tik dar niekad nebuvau išlindus su jais į gatvę. Ir aplamai, to viso komplekto man per daug, ten dviem galvom išeitų. Arba mano plaukai per ploni ir per trumpi...
Atsakyti
evelinalien, tai juk tu gali nusipirkt tiesius, ir nunest kirpykloj, kad jiem padarytu chemini susukawima, ir turesi garbanotus thumbup.gif mano drauges taip dare. Beje, kaip minejau galiu parduoti naturalius plaukus tik uz 250lt.
Atsakyti
laba mergaites,
skaiciau as cia skaiciau ir pati susiviliojau ax.gif
o kaip butu jei as pasiimciau savo plauku(turiu kasyte savo naturaliu nukirptu plauku) ir paprasyciau kad man juos ar prisiutu ar priaugintu blush2.gif ka manot ar taip imanoma...

galvoju...va visvien jaustusi kad mano cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bamboske @ 2007 05 28, 19:45)
laba mergaites,
skaiciau as cia skaiciau ir pati susiviliojau  ax.gif
o kaip butu jei as pasiimciau savo plauku(turiu kasyte savo naturaliu nukirptu plauku) ir paprasyciau kad man juos ar prisiutu ar priaugintu blush2.gif  ka manot ar taip imanoma...

galvoju...va visvien jaustusi kad mano  cool.gif

O kokio ilgio ta kasyte? Siaip ar taip butu per mazai plauku. Be to , jie turi buti specialiai apdoroti.
Atsakyti
ilgis apie 40cm..... tik siaip tokia ideja sove man i galva tad galvojau paklausiu blush2.gif
man i ilgi plaukai labai greitai auga...tik bega i stori nelabai verysad.gif
Papildyta:
gal paukus labiau apdoroja jei jie is kur nors vezti...
ar as cia siek tiek nepataikiau smile.gif

Atsakyti