Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

QUOTE(ViShy @ 2007 05 25, 09:32)
Kodel brangokai?As uz savo naturalius mokejau 300lt. g.gif

Bet čia parduoda internetu, ne parduotuvėje, vadinasi nėra parduotuvės antkainio. Dar, žinoma, įdomu kokios firmos tie plaukai, kieno gamybos bigsmile.gif
Atsakyti
gal gi kasnors zino ar gali pagarbanoti tuos priaugintus plaukus. nenoriu skambint i kirpykla. butu nesamone jei jokios sukuosenos negalesiu pasidaryti
Atsakyti
QUOTE(ezaite @ 2007 05 24, 11:54)
ka tik grizau is kirpyklos ir uzsirasiau priauginti plaukus. kadangi mano tiesus tai sake des tieias sruogas. bet man labai iskilo rimtas klausimas. ar juos ismanoma sugarbanoti. jie sintetiniai bus. kadangi as per vestuves noriu ilgu garbanotu. o dabar net nebesuprantu kaip cia bus.

Na jei tai tavo vestuves, tai nuosidziausi sveikinimai mirksiukas.gif . Sukuosena vestuvems tikriausiai kirpykloje darysies, tai susuks fenu. Garbanos tikrai laikysis, nepergyvenk (esu isbandziusi ant sintetinio sinjono). Tik manau, kad butu geriau deti naturalius, juk tai ne vienai dienai. Nors jeiku ka, tai apie priaugintus sintetinius plaukus nenusimanau. TAD SMAGIOS SVENTES!!! mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rituleg @ 2007 05 24, 21:06)
nuo kokio ilgio plaukus galima priaugint? unsure.gif

Tikriausiai kalba eina apie tavo pacios plaukus. Ju ilgis turetu buti nemazesnis nei 10-15cm. O priauginamu plauku - iki 70cm. thumbup.gif
Atsakyti
as dabar net suabejojau ar jie tikrai sintetiniai. nu bet pagal kaina sprendziu. sake kad 12Lt viena sruogele. idomu kiek naturalus kainuoja. gal kas zino? kaip idomu pasidare.
Atsakyti
QUOTE(ezaite @ 2007 05 25, 14:19)
as dabar net suabejojau ar jie tikrai sintetiniai. nu bet pagal kaina sprendziu. sake kad 12Lt viena sruogele. idomu kiek naturalus kainuoja.  gal kas zino? kaip idomu pasidare.

Naturali sruogele galetu kainuoti 12lt. Siaip sruogeles kaina priklauso nuo nuo ilgio ir firmos. Dar galetu ir nuo miesto( as galvoju didesniame brangiau ), ar pacios kirpejos priklausyti.Geriau jau paklausk kirpejos ir nebesuk sau galvos.
Atsakyti
QUOTE(Mirijam @ 2007 05 24, 14:21)
sveikos, merginos, parduodu naturalius prisegamus plaukus. Turiu keleta rusiu swiesiu, swiesiai ir tamsiai rudu. Kaina 250 lt. Kas dar neisigijot, kreipkites  bigsmile.gif  wakare galesiu atsiust foto smile.gif


O gal yra garbanotu ir sviesiu??? nes nezinau kur isigyti prisegamus ir garbanotus plaukus- gal kas zinot.
Atsakyti
QUOTE(ezaite @ 2007 05 25, 15:19)
as dabar net suabejojau ar jie tikrai sintetiniai. nu bet pagal kaina sprendziu. sake kad 12Lt viena sruogele. idomu kiek naturalus kainuoja.  gal kas zino? kaip idomu pasidare.

Čia turėtų būti naturalūs,nes pati auginausi plaukus,mokėjau po 12 lt už sruogelę.
Atsakyti
QUOTE(evelinalien @ 2007 05 25, 21:44)
O gal yra garbanotu ir sviesiu??? nes nezinau kur isigyti prisegamus ir garbanotus plaukus- gal kas zinot.

Turetu buti. Paieskok HAIREXPRES salonuose arba MEDINESE SUKOSE.
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2007 05 23, 18:36)
Aš prieš savaitę nusipirkau prisegamus plaukus, labai man patinka šita alternatyva, nes planavau prisiauginti. Pardavėja man tuos plaukiukus užsega taip, kad laiko iki plovimo. Pirkau natūralius, tikrai niekas nepastebėjo, kad jie ne mano biggrin.gif . Net vyras galvojo, kad kirpykloje man ištempė, ištiesino plaukus bigsmile.gif . Gal ir pati išmoksiu prisisegti, bet kad turiu tokią fainą pardavėją, tai nesimokau smile.gif . Vienai dienai pati prisisegčiau, nesunku ten, o va kelioms dienoms reikia tvirčiau, tai ji supina mažulytes kasytes ir sega prie jų. Liuks laiko thumbup.gif

Kiek tu mokejai uz tas sruogeles?
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2007 05 26, 09:53)
Kiek tu mokejai uz tas sruogeles?

300 LT
Atsakyti
QUOTE(LIUXX @ 2007 05 26, 08:44)
Turetu buti. Paieskok HAIREXPRES salonuose arba MEDINESE SUKOSE.


hairexpress- tai turi tik prisegamus tiesius plaukus- o vat garbanotu - ne -tik tokiukur prauginimui o as nenoriu:( bandysiu Medinese sukose ziuret..
Atsakyti
QUOTE(evelinalien @ 2007 05 26, 13:03)
hairexpress- tai turi tik prisegamus tiesius plaukus- o vat garbanotu - ne -tik tokiukur prauginimui o as nenoriu:( bandysiu Medinese sukose ziuret..

Nezinau kokiam mieste ziurejai g.gif , bet Siauliuose tikrai yra (SAULES MIESTE - HAIREXPRES salone thumbup.gif ). Yra banguotu ir garbanotu prisegamu plauku (naturalus). Kaina ir vienu ir kitu 420lt. Ir atspalviu yra.
Atsakyti