Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

Isreiksiu ir as savo nuomone apie plauku priauginima. Dabar jau antra karta vaikstau su ''svetimais'' plaukais. Pirma karta isvaiksciojau 5 men., o dabar jau greitai bus 6 men. Priziurint priaugintus plaukus butina juos sukuoti, sukuoti ir dar karta sukuoti. Kadangi esu garbane is prigimties(tokie greiciau susivelia), tai neapsieinu ir be kirpejos pagalbos. Po kokiu 3 men. bent karta per menesi apsilankau kirpykloje, kad atskirtu sruogeles ir issukuotu. Paciai tai padaryti sudetinga ir uzima daugiau laiko.Esu labai patenkinta savo ''seveliura'' thumbup.gif Ateity ir vel prisiauginsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Papasakok kaip juos priziuri, kokias priemones naudoji? Mane labiausiai domina, kaip plauti priaugintus plaukus ir juos dziovinti? ar galima su dziovintuvu? Koki budu pas tave jie priauginti?
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2007 05 23, 16:54)
Papasakok kaip juos priziuri, kokias priemones naudoji? Mane labiausiai domina, kaip plauti priaugintus plaukus ir juos dziovinti? ar galima su dziovintuvu? Koki budu pas tave jie priauginti?

Pas mane priauginti co.cap sistema. Siaip priaugintiems plaukams skirtu priemoniu yra daug. Taciau as naudoju tas pacias priemones kaip iki priauginimo. Plaunu iprastai, labai neveliant plauku. Svarbu gerai isskalauti. Sampunai, kondicionieriai, balzamai, kaukes, putos,plauku sepetys-viskas tas pats, nieko nekeiciau. Plaukus sukuoju minkstu sepeciu(su sereliais) kol dar dregni, sutepu putomis,issidziovinu ir i ''trasa''. Dziovintuvu naudojuosi tik kai labai skubu.
Atsakyti
Aš prieš savaitę nusipirkau prisegamus plaukus, labai man patinka šita alternatyva, nes planavau prisiauginti. Pardavėja man tuos plaukiukus užsega taip, kad laiko iki plovimo. Pirkau natūralius, tikrai niekas nepastebėjo, kad jie ne mano biggrin.gif . Net vyras galvojo, kad kirpykloje man ištempė, ištiesino plaukus bigsmile.gif . Gal ir pati išmoksiu prisisegti, bet kad turiu tokią fainą pardavėją, tai nesimokau smile.gif . Vienai dienai pati prisisegčiau, nesunku ten, o va kelioms dienoms reikia tvirčiau, tai ji supina mažulytes kasytes ir sega prie jų. Liuks laiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2007 05 23, 18:36)
Aš prieš savaitę nusipirkau prisegamus plaukus, labai man patinka šita alternatyva, nes planavau prisiauginti. Pardavėja man tuos plaukiukus užsega taip, kad laiko iki plovimo. Pirkau natūralius, tikrai niekas nepastebėjo, kad jie ne mano biggrin.gif . Net vyras galvojo, kad kirpykloje man ištempė, ištiesino plaukus bigsmile.gif . Gal ir pati išmoksiu prisisegti, bet kad turiu tokią fainą pardavėją, tai nesimokau smile.gif . Vienai dienai pati prisisegčiau, nesunku ten, o va kelioms dienoms reikia tvirčiau, tai ji supina mažulytes kasytes ir sega prie jų. Liuks laiko thumbup.gif


As pati irgi nemoku prisisegti doh.gif prasau mamos pagalbos visada biggrin.gif
as as nezinojau,kad reikia kasytes supinti ir i jas prisegti,kad ilgiau laikytusi...idomiai,reikes man i kirpykla nulekti su tais plaukais,gal ir man parodys kaip cia taip padaryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 05 23, 21:11)

as as nezinojau,kad reikia kasytes supinti ir i jas prisegti,kad ilgiau laikytusi...idomiai,reikes man i kirpykla nulekti su tais plaukais,gal ir man parodys kaip cia taip padaryti  ax.gif

Supina iš labai kelių plaukiukų kokias tris pynutes, sutvirtina plona gumyte ir į tą kasytę sega segtuką. Labai gerai laiko 4u.gif
Atsakyti
ka tik grizau is kirpyklos ir uzsirasiau priauginti plaukus. kadangi mano tiesus tai sake des tieias sruogas. bet man labai iskilo rimtas klausimas. ar juos ismanoma sugarbanoti. jie sintetiniai bus. kadangi as per vestuves noriu ilgu garbanotu. o dabar net nebesuprantu kaip cia bus.
Atsakyti
QUOTE(ezaite @ 2007 05 24, 12:54)
ka tik grizau is kirpyklos ir uzsirasiau priauginti plaukus. kadangi mano tiesus tai sake des tieias sruogas. bet man labai iskilo rimtas klausimas. ar juos ismanoma sugarbanoti. jie sintetiniai bus. kadangi as per vestuves noriu ilgu garbanotu. o dabar net nebesuprantu kaip cia bus.

na as kiek zinau pagrinde visos naturalius prisiaugineja tai su jais viska galima daryti o stai su sintetiniais abejoju.....
Atsakyti
sveikos, merginos, parduodu naturalius prisegamus plaukus. Turiu keleta rusiu swiesiu, swiesiai ir tamsiai rudu. Kaina 250 lt. Kas dar neisigijot, kreipkites bigsmile.gif wakare galesiu atsiust foto smile.gif
Atsakyti
nuo kokio ilgio plaukus galima priaugint? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirijam @ 2007 05 24, 15:21)
Turiu keleta rusiu swiesiu, swiesiai ir tamsiai rudu. Kaina 250 lt. Kas dar neisigijot, kreipkites  bigsmile.gif  wakare galesiu atsiust foto smile.gif

brangokai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2007 05 23, 22:19)
Supina iš labai kelių plaukiukų kokias tris pynutes, sutvirtina plona gumyte ir į tą kasytę sega segtuką. Labai gerai laiko 4u.gif


Na pati tai taip tikrai nepasaidarysiu doh.gif

QUOTE(Elina @ 2007 05 24, 22:42)
brangokai ax.gif


Kodel brangokai?As uz savo naturalius mokejau 300lt. g.gif
Atsakyti