Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Palemonas @ 2007 12 06, 19:52)
Tik 3 mėn. reikia ? Taip trumpai žadi gyventi ?  g.gif


Nori, kad mažiau lapų būtų tongue.gif
Atsakyti
tongue.gif na ne taip supratai mane ax.gif
Papildyta:
kalendoriu pasidariau namuose 4u.gif , o spausdinti reikia darbe.
ka reikia isirasyti i usb, norint padaryta kalendoriu atsispausdinti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2007 12 06, 21:14)
Nori, kad mažiau lapų būtų tongue.gif

Aš 12 mėn. į vieną lapą sudedu + nuotrauka.

QUOTE(LAURIUS @ 2007 12 07, 00:04)
kalendoriu pasidariau namuose 4u.gif , o spausdinti reikia darbe.
ka reikia isirasyti i usb, norint padaryta kalendoriu atsispausdinti? ax.gif

Darbe irgi turi būti suinstaliuota ta pati programa kaip ir namie, kitaip neatsispausdinsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palemonas: 07 gruodžio 2007 - 09:12
QUOTE(Palemonas @ 2007 11 30, 09:32)
Taigi: Create new file-> o toje lentelėje įrašai savo būsimo darbo pavadinimą ir nurodai kur jis bus padėtas(desktop pvz.)-> spaudi save, tada atsiranda maketas, pasirenki reikiamą variantą: monthly, birthday, yearly ir t.t. ... uždedi taškelį ir sapaudi next, pasirenki dydžius ir vėl next, spaudai renkiesi nustatymus, po to išsirenki template -> Use selected template, na ir atsiradus pavyzdėliui pradedi keisti viską pagal save, t.y. norint pakeisti nuotrauką, spaudi ant jos ir t.t. Galima kaitalioti mėnesių išdėstymo tvarką, šriftus spalvas, žodžiu galima pasidaryti kokių tik nori kalendorių, o spausdinti geriausia ant fotopopieriaus. Na bandykit, eksperimentuokit, nesibaiminkit. Aš ir pats labai daug ką mokinuosi, kaip sakoma - Путем научного исследования.



Labai aciu uz paaiskinima mirksiukas.gif , o tai niekaip man ten nieks nebutu iseje blush2.gif
Bet vat dar klausimelis ax.gif noriu pakeisti menesiu pavadimus i Lietuviu kalba , bet man nepavyksta schmoll.gif kaip tai padaryti gal dar galetum paaiskinti blush2.gif
As uzeinu ant to ITEMS tada TEXT BOHES Ten duoda yrasyti ka nori ir gali padeti kur nori , bet nepavyksta panaikinti to orginalaus menesio pavadinimo , kai uzeinu ant to menesiuko tai jei naikinti , pasinaikina visas menuo su dienomis doh.gif
Nu nelabai cia as aiskiai isdesciau viska blink.gif , bet gal suprasi tongue.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LAURIUS @ 2007 12 07, 00:04)
tongue.gif na ne taip supratai mane ax.gif
Papildyta:
kalendoriu pasidariau namuose 4u.gif , o spausdinti reikia darbe.
ka reikia isirasyti i usb, norint padaryta kalendoriu atsispausdinti? ax.gif



Per file gali issaugoti kaip jpeg po viena lapa arba visa kalendoriu, tada visur atsidarysis ir atsispausdinsi
Atsakyti
QUOTE(Jomke @ 2007 12 07, 11:40)
Labai aciu uz paaiskinima  mirksiukas.gif , o tai niekaip man ten nieks nebutu iseje  blush2.gif
Bet vat dar klausimelis  ax.gif noriu pakeisti menesiu pavadimus i Lietuviu kalba , bet man nepavyksta  schmoll.gif kaip tai padaryti gal dar galetum paaiskinti  blush2.gif
As uzeinu ant to ITEMS tada TEXT BOHES Ten duoda yrasyti ka nori ir gali padeti kur nori , bet nepavyksta panaikinti to orginalaus menesio pavadinimo , kai uzeinu ant to menesiuko tai jei naikinti , pasinaikina visas menuo su dienomis  doh.gif
Nu nelabai cia as aiskiai isdesciau viska  blink.gif , bet gal suprasi  tongue.gif  ax.gif

Taigi vat, pakeisti mėnesių, dienų pavadinimų į Lietuvių kalbą neišeis, nes jos nėra programos kalbų sąraše(Settings... -> Language... -> ). Yra 19 kalbų, bet lietuvių ne. Kalendoriuje galima dar nustatyti spalvas švenčių, išeiginių ir spec.dienoms(gimtadieniai ir t.t. ...). Kažkada turėjau kažkokį kalendermaker'į, kuriame buvo galima lietuviškus pavadinimus įrašyti g.gif , reikia ieškoti.
Papildyta:
QUOTE(svetelis @ 2007 12 07, 11:56)
Per file gali issaugoti kaip jpeg po viena lapa arba visa kalendoriu, tada visur atsidarysis ir atsispausdinsi

Jo, tikrai, apie tą bajerį visai pamiršęs buvau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 12 07, 11:02)
Taigi vat, pakeisti mėnesių, dienų pavadinimų į Lietuvių kalbą neišeis, nes jos nėra programos kalbų sąraše(Settings... -> Language... -> ). Yra 19 kalbų, bet lietuvių ne. Kalendoriuje galima dar nustatyti spalvas švenčių, išeiginių ir spec.dienoms(gimtadieniai ir t.t. ...). Kažkada turėjau kažkokį kalendermaker'į, kuriame buvo galima lietuviškus pavadinimus įrašyti  g.gif , reikia ieškoti.




As radau , kad galima spalvas keitalioti , tai galvojau , kad galima ir Lietuviskai ten uzsipeckioti tongue.gif
Dar karteli ACIU Palemonai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jomke @ 2007 12 07, 12:07)
As radau , kad galima spalvas keitalioti , tai galvojau , kad galima ir Lietuviskai ten uzsipeckioti  tongue.gif 
Dar karteli ACIU Palemonai  mirksiukas.gif

Va galiu parodyti pavyzdį:

user posted image

Bet tai ten tų variantų be sakičiaus įmanoma pasidaryti.
Atsakyti
QUOTE(Vidulė @ 2004 11 23, 14:24)
ČIA GALIMA  ĮDĖTI SAVO NUOTRAUKAS  smile.gif , ATSISPAUSDINTI IR PASIDARYTI KALENDORIŲ  :

http://zmamgmwspro05...lendar_tile.jsp

ĮVAIRŪS  KALENDORIAI :

http://zmamgmwspro05..._calendars.html

padekit neatidaro nuoroda verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzele78 @ 2007 12 08, 20:08)
padekit neatidaro nuoroda  verysad.gif  verysad.gif

O ką čia bepadėsi, jeigu tos nuorodos neveikiančios(pažiūrėk kuriais metais įdėta), arba serveris miręs ?
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 12 08, 19:37)
O ką čia bepadėsi, jeigu tos nuorodos neveikiančios(pažiūrėk kuriais metais įdėta), arba serveris miręs ?

ot ziopla boba doh.gif ir rimtai lotuliukas.gif tai gal gal zinai nuoroda kur susikurti savo kalendoriu ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzele78 @ 2007 12 08, 20:41)
ot ziopla boba doh.gif  ir rimtai lotuliukas.gif tai gal gal zinai nuoroda kur susikurti savo kalendoriu  ax.gif  ax.gif

Parsisiūsk programikę kur buvau įdėjęs nuorodą ir pasidarysi, arba pasižiūrėk kur ZUASTA buvo nuorodą įdėjus, ten per HP saitą kažką išausti įmanoma.
Atsakyti