Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

Ir aš norėčiau išmokti... Bet tikriausiai ne tam mano galva sukurta doh.gif . Visoms bandančioms, besimokančioms ir jau mokančioms - sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roky @ 2007 12 04, 14:47)
gal galit kas pagelbeti help.gif atrodo viska gerai padariau,issisaugojau bet man atidaro tai kazkokiais kodais,nieko nesuprantu blush2.gif

Tai gal tu atidarinėji tą išsaugotą failą ? Reikia atidarinėti patį TKexe Kalender ir tik tada tą išsaugotą failą, kuris matysis lentelėje.
Papildyta:
QUOTE(Žiogienė @ 2007 12 04, 20:48)
Tai kas man pasakys, kaip ta kalendoriu atsisiųst? Kad Media playerio nemestų. blush2.gif

Truputį išsamiau paaiškink, kas ten pas tave darosi.
Atsakyti
[quote=Palemonas,2007 12 05, 09:54]
Tai gal tu atidarinėji tą išsaugotą failą ? Reikia atidarinėti patį TKexe Kalender ir tik tada tą išsaugotą failą, kuris matysis lentelėje.
[b]Papildyta:[/b
aciu labai,issiaiskinau.dabar balieka atsispausdinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 12 05, 08:54)

Truputį išsamiau paaiškink, kas ten pas tave darosi.


Taip , iš eilės. Atsidarau tą jūsų nuorodą, spaudžiu ant Kalendorius.rar, toliau Save, siunčiasi. Atsiųstą , paspaudus dešinį mygt. nėra įdiegti, yra tik atidaryti ir atidaro Media Player Classic, bet nieko nepasileidžia verysad.gif
Bandžiau per Operą siųstis, ten seivinimo langelyje leidžia pasirinkt su kuo atidaryt, automatiškai ten stovi Media Player Classic. Toliau tas pats. Tai nebent ten kažką pakeist reik g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2007 12 05, 12:18)
Taip , iš eilės. Atsidarau tą jūsų nuorodą, spaudžiu ant Kalendorius.rar, toliau Save, siunčiasi. Atsiųstą , paspaudus dešinį mygt. nėra įdiegti, yra tik atidaryti ir atidaro  Media Player Classic, bet nieko nepasileidžia verysad.gif
Bandžiau per Operą siųstis, ten seivinimo langelyje leidžia pasirinkt su kuo atidaryt, automatiškai ten stovi Media Player Classic. Toliau tas pats. Tai nebent ten kažką pakeist reik g.gif

Seivinimo langelyje reikia pasirinkti WinRar programą.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 12 05, 13:12)
Seivinimo langelyje reikia pasirinkti WinRar programą.


Didelis ačiukas notworthy.gif Pasirodo tokio "daikto" pas mane iš vis nebuvo blink.gif Parsisiunčiau , dabar tvarka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2007 12 05, 17:09)
Didelis ačiukas notworthy.gif Pasirodo tokio "daikto" pas mane iš vis nebuvo blink.gif Parsisiunčiau , dabar tvarka thumbup.gif

Nu va. biggrin.gif
Atsakyti
gaila, matau nera zinanciu kur gauti toki kalendoriu kokio prasiau verysad.gif , tai gal galetumet pasakyt kur gauti uealad photo express 6.0 programa...liabai prasau, nes labai noriu daryti kalendoriuuuu ax.gif
Atsakyti
4u.gif
aciu uz nuorodele palemonui.musu naujas kalendorius seneliams jau paruostas spausdinimui! Aciu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LAURIUS @ 2007 12 05, 18:35)
gaila, matau nera zinanciu kur gauti toki kalendoriu kokio prasiau verysad.gif , tai gal galetumet pasakyt kur gauti uealad photo express 6.0 programa...liabai prasau, nes labai noriu daryti kalendoriuuuu ax.gif

Skaityk temą nuo pradžių(esu įdėjęs programą, su kuria gali atsispausdinti bet kokį kalendorių).



QUOTE(ausryle @ 2007 12 05, 18:47)
4u.gif
aciu  uz nuorodele palemonui.musu naujas kalendorius seneliams jau paruostas spausdinimui! Aciu thumbup.gif

biggrin.gif - dar jeigu parodytum kas gavosi, tai išviso smagu būtų. Šaunuolė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palemonas: 05 gruodžio 2007 - 17:59
tai jau ne viena kart perskaiciau, dabar isiseivinau ir ta paskutini kalnedoriu, taciau cia tik kiekvieno menesio duoda, o, kad butu trys menesiai viename lape, nerandu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LAURIUS @ 2007 12 05, 19:32)
tai jau ne viena kart perskaiciau, dabar isiseivinau ir ta paskutini kalnedoriu, taciau cia tik kiekvieno menesio duoda, o, kad butu trys menesiai viename lape, nerandu ax.gif

Tik 3 mėn. reikia ? Taip trumpai žadi gyventi ? g.gif
Atsakyti