Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Palemonas @ 2007 11 15, 19:32)
Pala, pažiūrėsiu. Tada  ČIA.



Is cia parsisiunciau kalendoriu nu super gavosi susimaketuoti. Aciu Pallemonas uz nuoroda:)
Gaila negaliu pavyzduko imesti, bet man patinka, nu ten dar patobulinau su photoshopu biski smile.gif

Nu val gal idesiu pavyzduka:)user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svetelis: 03 gruodžio 2007 - 11:37
QUOTE(svetelis @ 2007 12 03, 12:23)
Is cia parsisiunciau kalendoriu nu super gavosi susimaketuoti. Aciu Pallemonas uz nuoroda:)
Gaila negaliu pavyzduko imesti, bet man patinka, nu ten dar patobulinau su photoshopu biski smile.gif

Nu val gal idesiu pavyzduka:)user posted image

Nu va. biggrin.gif Aš irgi dabar štampuoju įmonės darbuotojams 2008 metų kalendorius, viskas ten paprasta ir suprantama, juo labiau kad viską savo skoniui susimaketuoti galima.
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 12 03, 12:23)
Is cia parsisiunciau kalendoriu nu super gavosi susimaketuoti. Aciu Pallemonas uz nuoroda:)
Gaila negaliu pavyzduko imesti, bet man patinka, nu ten dar patobulinau su photoshopu biski smile.gif

Nu val gal idesiu pavyzduka:)user posted image


O kaip bakgroundą pakeisti? Arba keičiasi viršus, arba apačia, o nei įdėt savo piešinio apčioje, po foto, nei spalvą viso lapo pakeist nepavyksta verysad.gif
Atsakyti
O as kai jau viska padarau, issaugoju, reikia atidaryti ir neina... kame problema? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2007 12 04, 01:40)
O kaip bakgroundą pakeisti? Arba keičiasi viršus, arba apačia, o nei įdėt savo piešinio apčioje, po foto, nei spalvą viso lapo pakeist nepavyksta verysad.gif

Spaudi Items, išsirenki ką reikia keisti(Yer..., Images..., Text boxes...) ir viskas.

QUOTE(vaileta @ 2007 12 04, 09:26)
O as kai jau viska padarau, issaugoju, reikia atidaryti ir neina... kame problema? 4u.gif

Spausk Browse, susirask failą ir atidarysi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palemonas: 04 gruodžio 2007 - 10:05
Atsiusnčiau tą kalendorių, bet atidarant meta Media Player Classic, net suinstaliuot neduoda verysad.gif Čia siunčiantis reik kažkokius duomenis keist? g.gif
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2007 12 04, 01:40)
O kaip bakgroundą pakeisti? Arba keičiasi viršus, arba apačia, o nei įdėt savo piešinio apčioje, po foto, nei spalvą viso lapo pakeist nepavyksta verysad.gif


As tai paprasciausiai spaudziu image , pasirenku 1 ar 2 ar 3 paveiksliukas ir iterpiu. Po to nustatau jam parametrus, ji galima didinti, parinkti kad permatomas butu, permatomi tik krastai butu.
O spalva pacio kalendoriaus tai as jau per photoshop dariau ir tas mazytes nuotraukytes irgi su photoshop iterpiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svetelis: 04 gruodžio 2007 - 12:03
Vakar dirbau su sia programa normaliai, siandien jau neatdaro... Ar cia reikia kiekviena diena is naujo instaliuotis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaileta @ 2007 12 04, 13:21)
Vakar dirbau su sia programa normaliai, siandien jau neatdaro... Ar cia reikia kiekviena diena is naujo instaliuotis? smile.gif

Nu, kad nereikia. Veikia normaliai jau kokie 3 metai.
Atsakyti
gal galit kas pagelbeti help.gif atrodo viska gerai padariau,issisaugojau bet man atidaro tai kazkokiais kodais,nieko nesuprantu blush2.gif
Atsakyti
Tai kas man pasakys, kaip ta kalendoriu atsisiųst? Kad Media playerio nemestų. blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal galite parasyti kokia nors programa kalendoriui kurti, kad viename lape butu trys menesiai, nes daug programu perziurejau, bet nieko nerandu g.gif aciukas
Atsakyti