Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

Ir man neatsidaro ta progarmele
Atsakyti
gal kas zino kur vilniuje galima kalendoriu atsispaudint?ant normalaus kalendorinio popieriuas ir kad iristu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(DAIIVA @ 2007 11 27, 20:09)
gal kas zino kur vilniuje galima kalendoriu atsispaudint?ant normalaus kalendorinio popieriuas ir kad iristu bigsmile.gif

Bet kuriame fotopaslaugų taške.
Atsakyti
labas

gal kas tyrit programele ,kur ant vieno lapo 12 menesiu kalendorius ...ir galeciau oto savo ikelti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimikė @ 2007 11 29, 18:10)
labas

gal kas tyrit programele ,kur ant vieno lapo 12 menesiu kalendorius ...ir galeciau oto savo ikelti smile.gif

Žiūrėk aukščiau.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 11 29, 20:36)
Žiūrėk aukščiau.



Nu labai jau noriu to kalendoriaus bigsmile.gif Parsisiunciau , instaliavau , bet , kad naudotis neina verysad.gif doh.gif blink.gif toks vaizdas , kad nepilna versija butu g.gif
Ten kai atsidarau per ikona , tai spaudziu CREATE NEW FILE o tada ismeta lentele ten praso kaip ir pasirinkti kazka g.gif ax.gif supratau , kad tai gal nuotrauka turetu buti ? Failo vardas prasomas ir apacioj Irasomo failo CALENDAR FILES(*mdb) Kas tai ??
Prasau paaiskinkit , noriu ir as kalendoriaus , labai 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jomke @ 2007 11 29, 21:31)
Nu labai jau noriu to kalendoriaus  bigsmile.gif  Parsisiunciau , instaliavau , bet , kad naudotis neina  verysad.gif  doh.gif  blink.gif toks vaizdas , kad nepilna versija butu  g.gif
Ten kai atsidarau per ikona , tai spaudziu CREATE NEW FILE  o tada ismeta lentele ten praso kaip ir pasirinkti kazka  g.gif  ax.gif supratau , kad tai gal nuotrauka turetu buti ? Failo vardas prasomas ir apacioj Irasomo failo CALENDAR FILES(*mdb)  Kas tai ??
Prasau paaiskinkit , noriu ir as kalendoriaus , labai  4u.gif  rolleyes.gif



ir man tas pats buvo verysad.gif , bet kai nieko nesigavo, tai ir programikę ištryniau, bet jei kas paaiškins, tai vėl reikės instaliuotis
Atsakyti
Man ir tas pats buvo, kazkodel neveikia ji gerai... buvau isikelusi, istrynusi ir vel isikeliau ir nieko... Gal kuri zinot kokia kita programele? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jomke @ 2007 11 29, 22:31)
Nu labai jau noriu to kalendoriaus  bigsmile.gif  Parsisiunciau , instaliavau , bet , kad naudotis neina  verysad.gif  doh.gif  blink.gif toks vaizdas , kad nepilna versija butu  g.gif
Ten kai atsidarau per ikona , tai spaudziu CREATE NEW FILE  o tada ismeta lentele ten praso kaip ir pasirinkti kazka  g.gif  ax.gif supratau , kad tai gal nuotrauka turetu buti ? Failo vardas prasomas ir apacioj Irasomo failo CALENDAR FILES(*mdb)  Kas tai ??
Prasau paaiskinkit , noriu ir as kalendoriaus , labai  4u.gif  rolleyes.gif

Taigi: Create new file-> o toje lentelėje įrašai savo būsimo darbo pavadinimą ir nurodai kur jis bus padėtas(desktop pvz.)-> spaudi save, tada atsiranda maketas, pasirenki reikiamą variantą: monthly, birthday, yearly ir t.t. ... uždedi taškelį ir sapaudi next, pasirenki dydžius ir vėl next, spaudai renkiesi nustatymus, po to išsirenki template -> Use selected template, na ir atsiradus pavyzdėliui pradedi keisti viską pagal save, t.y. norint pakeisti nuotrauką, spaudi ant jos ir t.t. Galima kaitalioti mėnesių išdėstymo tvarką, šriftus spalvas, žodžiu galima pasidaryti kokių tik nori kalendorių, o spausdinti geriausia ant fotopopieriaus. Na bandykit, eksperimentuokit, nesibaiminkit. Aš ir pats labai daug ką mokinuosi, kaip sakoma - Путем научного исследования.
Atsakyti
Kai suinstaliuoju va ka man ismeta...

! Kalendorius: The file "Kalendorius" header is corrupt
! Kalendorius: The file "Kalendorius" header is corrupt
! C:\Documents and Settings\VioletaD\Desktop\Kalendorius.rar: The file "Kalendorius" header is corrupt
! Kalendorius: The file "Kalendorius" header is corrupt
Atsakyti
KALENDORIUS
Atsakyti
gal dar kas zino kokiu nors programeliu,kad butu galima daryti kalendorius?
Atsakyti