Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Naktibalda @ 2008 12 14, 13:20)
galėčiau ir tris, bet man pasakyk nors klausiau, jei mano variantas senas ir ten nėra lt kalbos, tai man siųstis naują tavo nurodytą ar galima kaip nors tą seną patvarkyti  4u.gif

Jo, turi atsisiųsti maniškį ir iš ten pasiimti sulietuvinimo failiuką.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 12 14, 02:36)
Wau, dėkui dėkui už bučkį, nors ir virtualų, bet kažkaip vis tiek malonu.  blush2.gif  biggrin.gif

blush2.gif
O mums malonu kai yra kas padeda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2008 12 14, 14:24)
blush2.gif
O mums malonu kai yra kas padeda 4u.gif

Tai kaip gali nepadėti, kada toks susidomėjimas ir entuziazmas verda ? biggrin.gif Bet juk ir pačios labai daug ką išsiaiškinate thumbup.gif . Dėl įdomumo galiu pasakyti, kad kalendoriaus programikę, nuo tada kai įdėjau nuorodą, jau parsisiuntėte 810 kartų(neskaitant ankstesnių metų). biggrin.gif
Atsakyti
norėjau pasitikslinti, o jei pasirenku kalendoriaus dydį 20*30, ar darant A4 formatu neapsikarpo šonai? jei taip, kokį formatą renkatės. g.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2008 12 14, 17:50)
norėjau pasitikslinti, o jei pasirenku kalendoriaus dydį 20*30, ar darant A4 formatu neapsikarpo šonai? jei taip, kokį formatą renkatės. g.gif
Ačiū  4u.gif


20/30 ir yra A4 formato dydis, tad niekas neapsikarpo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 12 14, 13:31)
nuo tada kai įdėjau nuorodą, jau parsisiuntėte 810 kartų(neskaitant ankstesnių metų) biggrin.gif
gero dalyko nieks nebrokyja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonozmona @ 2008 12 14, 11:56)
nežinau, bet kažkas įdomaus su tuo copy1...
mano vyras važiavo pas juos tik įrišti (į vieną pagrindinių jų vietų Antaklanyje), tai pasiūle tik plastamsinę spiralę, su kuria surišus nei lapai normaliai vartosi, nei ant sienos pakabinsi...
apie metalines spirales, su vieta pakabinimui jie nieko negirdėję doh.gif

blink.gif O-o. Kaip tik į tą patį Antakalnio Copy-1 ryt ruošiausi nešt įrišti. Vadinasi, galiu net nebeit. Jautė mano širdis, kad jei jau atspausdint negali, tai ir su įrišimu ne kitaip bus doh.gif
help.gif Tai kur tuomet įrišinėja? Atsiliepkit kas sugebėjot rasti kur Vilniuje gražiai įriša, a unsure.gif 4u.gif
Palemonai, neužmačiau, blush2.gif kad čia būtent Tavo programikė. Še dar vieną: oro_buckis.gif , tikrai užsidirbai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shusha: 14 gruodžio 2008 - 22:18
QUOTE(multti @ 2008 12 14, 18:44)
20/30 ir yra A4 formato dydis, tad niekas neapsikarpo  mirksiukas.gif

Tikrai ne A4 formatas.20 ant 30 yra nuotraukos formatas.A4 skirias - 21 ant 29,7cm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 12 14, 23:29)
Tikrai ne A4 formatas.20 ant 30 yra nuotraukos formatas.A4 skirias - 21 ant 29,7cm ax.gif


Bet atspausdinus ta 20x30 kalendoriaus lapa ant A4 formato popieriaus viskas gerai gaunasi, nera ko pergyventi del to ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 12 14, 22:51)
Bet atspausdinus ta 20x30 kalendoriaus lapa ant A4 formato popieriaus viskas gerai gaunasi, nera ko pergyventi del to  ax.gif

Na taip.Bet jei spausdinsi A4 formata kaip foto tada apkarpys sonus ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti