Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(jupo @ 2008 12 11, 16:36)
Čia naujesnė programos versija, joje jau yra lietuvių kalba. Instaliuosis aišku angliškai, bet programoje pasikeisti galima kad būtų lietuvių kalba.

http://tkexe-kalender.uptodown.com/en/

O MAN NEINA ATSIDARYTI NET TO PUSLAPIO g.gif
Atsakyti
QUOTE(Izaa @ 2008 12 10, 19:53)
Dar veinas durnas klausimas nors jau ir buvo kalbeta.. as padariau kalendoriu metini ant vieno lapo, noredama issaugoti spaudiu Failas-issaugoti kalendoriaus faila kaip..ir tada ismestoj lentelej nera jpg ssaugojimo galimybes meta tik ta vieninteli .mdb, tad kaip man issaugoti jpg formate a? g.gif


Kad išsaugoti jpg formatu reikia spausti: Failas/Išsaugoti kalendoriaus lapą vaizdo formatu... ten tikrai rasit bmp; jpg ir png formatus
ar apie tai klausimas...?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daimen: 13 gruodžio 2008 - 01:10
QUOTE(inni @ 2008 12 12, 23:24)
O MAN NEINA ATSIDARYTI NET TO PUSLAPIO  g.gif



Man irgi nesigauna nusi downloudint, raso kad kiti ji downlowdina.Nesuprantu blush2.gif padekit jei kas zinot kaip 4u.gif
Papildyta:
Kip suprantu ta programa tinka tik XP vindausam, o VISTA ar tinka jie??
Papildyta:
QUOTE(*juodaplauke* @ 2008 12 13, 13:50)
Man irgi nesigauna nusi downloudint, raso kad kiti ji downlowdina.Nesuprantu  blush2.gif  padekit jei kas zinot kaip  4u.gif
Papildyta:
Kip suprantu ta programa tinka tik XP vindausam, o VISTA  ar tinka jie??



Radau kad tinka vista vindausam. http://www.freewaref...gram_12938.html
Atsakyti
merginos turiu pas jus klausimuka uzsimaniau padaryti kalendoriu bet as noriu daryti kad visi menesiai butu vienam lape. su kuria programa as tai galeciau padaryti is situ isvardintu, tarpkitko pas mane Tkexe kalendar programos nepaleidzia nes truksta kompe MDAC kazko tai parsisisunciau bet jo nepriima mano kompas, ir db nebezinau su kokia programa galeciau kalendorium padaryt verysad.gif
Atsakyti
Ką tik baigiau "gimdyt" kalendorių, beliko tik įrišti smile.gif Teko paplušėti kol viską perkandau, bet užtai rezultatas thumbup.gif Ačiū Palemonui už programą oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(egle50 @ 2008 12 12, 13:48)
gal kas gali pasakti, kiek kainuoja namie pasidarius toki kalendoriu atsispausdinti pvz copy1 ?  4u.gif

QUOTE(bumbasi @ 2008 12 12, 14:12)
A4 formato lapas 1.99lt ax.gif

Nežinau, labai įdomi situacija: pasiskaičiau,kad kažkas spausdino ir įrišinėjo kalendorių Copy-1, nulėkiau ten, duodu diskelį ir aiškinu ko noriu, o panelė žiūri į mane pakraupus doh.gif Pasirodo, jos teigimu, jie nieko panašaus nedaro, t.y. nespausdina klientų sumaketuotų kalendorių ant foto popieriaus bigsmile.gif Gali tik pagaminti tą "pavyzdinį " standartinį kalendorių už 39 lt. Ir tą patį veža Lenkijon blink.gif spausdinti. Tuomet jau aš pakraupau ir ėmiau ginčytis jog girdėjau, kad spausdina... mergina puolė savo šefams skambinti ir pasakė tą patį- NESPAUSDINA. Nebent ant paprasto popieriaus unsure.gif Taip ir likau nieko nesupratusi.
Laimė, kad kažkuri pareklamavot www.fotospauda.lt Ačiū už tai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Užvakar užsisakiau,o šiandien jau pasiėmiau nuotraukas. Normalios, gražios ir tik po 1.80 lt thumbup.gif dabar mėginsiu Copy-1 įrišinėt doh.gif lotuliukas.gif ,jaučiu vėl bus siurprizų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2008 12 14, 00:05)
Nežinau, labai įdomi situacija: pasiskaičiau,kad kažkas spausdino ir įrišinėjo kalendorių Copy-1, nulėkiau ten, duodu diskelį ir aiškinu ko noriu, o panelė žiūri į mane pakraupus  doh.gif Pasirodo, jos teigimu, jie nieko panašaus nedaro, t.y. nespausdina klientų sumaketuotų kalendorių ant foto popieriaus  bigsmile.gif  Gali tik pagaminti tą "pavyzdinį " standartinį kalendorių už 39 lt. Ir tą patį veža Lenkijon  blink.gif spausdinti. Tuomet jau aš pakraupau ir ėmiau ginčytis jog girdėjau, kad spausdina...  mergina puolė savo šefams skambinti ir pasakė tą patį- NESPAUSDINA. Nebent ant paprasto popieriaus  unsure.gif Taip ir likau nieko nesupratusi.
Laimė, kad kažkuri pareklamavot www.fotospauda.lt Ačiū už tai  4u.gif  4u.gif  4u.gif Užvakar užsisakiau,o šiandien jau pasiėmiau nuotraukas. Normalios, gražios ir tik po 1.80 lt  thumbup.gif dabar mėginsiu Copy-1 įrišinėt  doh.gif  lotuliukas.gif ,jaučiu vėl bus siurprizų  ax.gif


Nu geras blink.gif biggrin.gif Tai gal ta Copy1 mergaite pagalvojo, kad cia neaisku kaip ir su kokia programa jis padarytas, be to reikejo prasyti ne ant fotopopieriaus, o ant paprasto storesnio, kuri jie butu patys pasiule. Beje, gal ji buvo naujoke, ir nelabai suprato, ko is jos norima. Ir dar, nevisuose Copy1 salonuose daro viska, bent jau Kaune tai Daukanto g. 7 viska iskart suprastu, ten man net nereikejo nieko stipriai aiskinti - iskart paeme USB ir padare, nes ne as pirma ta dariausi ten.
Na su irisimu, tai gal jau nebus problemu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 13 gruodžio 2008 - 23:15
norejau paklausti jusu,o tame Tkexe kalendar yra kokiu paveisleliu i kuri ireminti nuotrauka butu galima?ar jus pirma su kokiu photosop ar gimp pasitvarkote ir po to tik ten keliate? g.gif nes as su anom programom neraukiu,o si lenga bet kaip grziai su ja pasidarius g.gif gal i ta programa eina susikelti savo kokius paveikslelius? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2008 12 13, 23:05)
Nežinau, labai įdomi situacija: pasiskaičiau,kad kažkas spausdino ir įrišinėjo kalendorių Copy-1, nulėkiau ten, duodu diskelį ir aiškinu ko noriu, o panelė žiūri į mane pakraupus  doh.gif Pasirodo, jos teigimu, jie nieko panašaus nedaro, t.y. nespausdina klientų sumaketuotų kalendorių ant foto popieriaus  bigsmile.gif  Gali tik pagaminti tą "pavyzdinį " standartinį kalendorių už 39 lt. Ir tą patį veža Lenkijon  blink.gif spausdinti. Tuomet jau aš pakraupau ir ėmiau ginčytis jog girdėjau, kad spausdina...  mergina puolė savo šefams skambinti ir pasakė tą patį- NESPAUSDINA. Nebent ant paprasto popieriaus  unsure.gif Taip ir likau nieko nesupratusi.

as idaviau draugei ir jinai man klaipedoj atspausdino copy1 kalendorius.vasara ir kvietimus spausdinaus.manau ta mergina tikrai naujoke kokia buvo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2008 12 13, 23:59)
Ką tik baigiau "gimdyt" kalendorių, beliko tik įrišti smile.gif Teko paplušėti kol viską perkandau, bet užtai rezultatas thumbup.gif Ačiū Palemonui už programą oro_buckis.gif

Wau, dėkui dėkui už bučkį, nors ir virtualų, bet kažkaip vis tiek malonu. blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 12 13, 23:15)
Nu geras blink.gif   biggrin.gif Tai gal ta Copy1 mergaite pagalvojo, kad cia neaisku kaip ir su kokia programa jis padarytas, be to reikejo prasyti ne ant fotopopieriaus, o ant paprasto storesnio, kuri jie butu patys pasiule. Beje, gal ji buvo naujoke, ir nelabai suprato, ko is jos norima. Ir dar, nevisuose Copy1 salonuose daro viska, bent jau Kaune tai Daukanto g. 7 viska iskart suprastu, ten man net nereikejo nieko stipriai aiskinti - iskart paeme USB ir padare, nes ne as pirma ta dariausi ten.
Na su irisimu, tai gal jau nebus problemu lotuliukas.gif

nežinau, bet kažkas įdomaus su tuo copy1...
mano vyras važiavo pas juos tik įrišti (į vieną pagrindinių jų vietų Antaklanyje), tai pasiūle tik plastamsinę spiralę, su kuria surišus nei lapai normaliai vartosi, nei ant sienos pakabinsi...
apie metalines spirales, su vieta pakabinimui jie nieko negirdėję doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jonozmona: 14 gruodžio 2008 - 10:57
QUOTE(Palemonas @ 2008 12 14, 02:36)
Wau, dėkui dėkui už bučkį, nors ir virtualų, bet kažkaip vis tiek malonu.  blush2.gif  biggrin.gif

galėčiau ir tris, bet man pasakyk nors klausiau, jei mano variantas senas ir ten nėra lt kalbos, tai man siųstis naują tavo nurodytą ar galima kaip nors tą seną patvarkyti 4u.gif
Atsakyti