Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

Na cia su tuo kopijavimu, tai tikrai jau juokas ima biggrin.gif kaip ir su teksto srifto ar dydzio nustatymu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadiga @ 2008 12 09, 18:25)
Ne, negalvoju schmoll.gif Bet nesamone, kad kopijuot ne vienu budu neina doh.gif Dar viena prisiminiau, gi galima abu aplankus atsidaryt ir pertemt is vieno i kita 4u.gif

ne, tai viskas aišku. nukopijavau su ctrl v mirksiukas.gif bet man tik keista, kad nedavė kopijuot su dešiniu pelės klavišu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš kalendorių (nuotraukas) užsakinėjau internetu, ir nepasakyčiau kad labai brangu unsure.gif už A4 formatą mokėjau 1.8 Lt, Žodžiu už du kalendorius su visu įrišimu sumokėjau 60 Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2008 11 30, 21:39)
Skaityk toliau puslapius yra parašytą ką daryt. ir lengvai pasikeis  mirksiukas.gif
Va radau : Palemonas rašė:: Taip, instaliavimo setupas yra angliškas, o šalia yra papkikė, kurioje įdėtas lang failas lithuanian.ad, kurį reikia nukopijuoti ir nuėjus į kalendoriaus instaliavimo vietą (C: diske program failuose), atsidaryti papkę, kurioje yra sudėti kitų kalbų lang.failai, įdėti lietuvišką, tada paleidus programą bus galima nusistatyti lietuvių kalbą.,
na čia viskas tinka jei tu atsisiuntei pagal nuorodą kur jis davė.
o jei tu atsisiuntei iš kitur tai gas pats yra kaip šioj atskiras foderis.



kaip ir būtų aišku, bet jei aš esu atsisiuntusi žymiai seniau ten lietuvių kalbos nėra ax.gif , tai norėčiau paklausti

palemonai tai tada reik iš naujo parsisiųsti programą g.gif , nors iš principo tai ten viską galima keisti ranka g.gif , tik daugiau vargo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 12 09, 17:49)
Dar vakar rasiau apie tai, ir net pries pat jusu zinute  smile.gif Bet galiu pakartoti: "Jeigu nori kiekviena lapa issaugoti nuotraukos formate (pvz. JPEG), tai spaudi "File", pasirenki "Save calendar page as image file", atsidarius lentelei apacioje pasirenki JPEG formata, uzvadini kaip nori faila, parenki saugojimo vieta, ir spaudi Save. Stai ir viskas  smile.gif
Na va, siandien buvau Copy1 spausdinti ir suristi savo kalendoriaus, tai net nesitikejau, kad taip fainiai gausis  thumbup.gif Pasirinkau ten toki storesni, siek tiek pablizginta popieriu A4 formato, gavosi tokios matines nuotraukos, nes manau kad tas stipriai blizgus fotopopierius ne taip graziai atrodytu kalendoriui. Ir suriso su metaline spirale. Tai is viso sumokejau apie 38 lt uz 13 lapu (cia su tituliniu).
Siaip, bijojau, kad nesimatys skaiciuku ir teksto atspausdinus, nes kompe ziurint nelabai matesi tame nuotrauku JPEG formate, bet veltui pergyvenau - tikrai gavosi super ir viskas matosi puikiai tuose lapuose ax.gif
Beje, cia tas spausdinimas vyko Kaune Daukanto g. 7.


Hmmm...tai gal tada labiau apsimoka kazkur spausdinti nei namie g.gif nes pvz siandien papildyti kasete nuvezem-25Lt, popierius 20lapu 25 Lt g.gif
QUOTE(multti @ 2008 12 09, 21:00)
Aš kalendorių (nuotraukas) užsakinėjau internetu, ir nepasakyčiau kad labai brangu  unsure.gif  už A4 formatą mokėjau 1.8 Lt,  Žodžiu už du kalendorius su visu įrišimu sumokėjau 60 Lt  ax.gif


O internetu kur uzakinejote? Graziai gavosi?
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2008 12 10, 00:04)
O internetu kur uzakinejote? Graziai gavosi?


Kiek zinau, galima per eurokosfoto.lt spausdintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2008 12 10, 00:04)
O internetu kur uzakinejote? Graziai gavosi?


Užsakinėjau per fotospauda.lt, ten viską galima užsakant pasirinkti, formatą, blizgus ar matinis popierius, kaip kadruoti nuotrauką, ir kaip nori ją atsiimti (galima atsiimti pašte, pasirinktame fotosalone ar dar kur nors, ir netgi pristato tiesiai į namus, be jokio papildomo mokesčio biggrin.gif). Kokybė labai gera, šiuo metu fotoaparato atminties kortelė streikuoja, tai kai sutvarkys, nufotkinsiu ir įdėsiu čia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2008 12 10, 01:11)
Užsakinėjau per fotospauda.lt, ten viską galima užsakant pasirinkti, formatą, blizgus ar matinis popierius, kaip kadruoti nuotrauką, ir kaip nori ją atsiimti (galima atsiimti pašte, pasirinktame fotosalone ar dar kur nors, ir netgi pristato tiesiai į namus, be jokio papildomo mokesčio  biggrin.gif). Kokybė labai gera, šiuo metu fotoaparato atminties kortelė streikuoja, tai kai sutvarkys, nufotkinsiu ir įdėsiu čia  ax.gif


O jus daret ant matinio ar blizgaus popieriaus? Nes man kazkodel atrodo, kad ant blizgaus popieriaus nelabai kaip tas kalendorius atrodytu, turetu atsispindeti labai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 12 10, 01:17)
O jus daret ant matinio ar blizgaus popieriaus? Nes man kazkodel atrodo, kad ant blizgaus popieriaus nelabai kaip tas kalendorius atrodytu, turetu atsispindeti labai  schmoll.gif


Ant matinio dariau, nes visiškai sutinku, kad ant bizgaus atsispindi. Tiesiog paėmiau dvi nuotraukas - matinę ir blizgią, palyginau, ir tada buvo aišku mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo multti: 10 gruodžio 2008 - 00:25
laba ryta 4u.gif parsisiunčiau tą programą. bet vistiek nesuprantu kaip reikia tą lietuvių kalbą ten įkelti g.gif ir dar ar galima kaip nors iš karto pakeisti tarkim visų mėnesių pavadinimų spalvą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2008 12 09, 23:04)
popierius 20lapu 25 Lt g.gif

Labai brangų popierių perkat. Maximose yra Acme Photo paper 170g/m Glossy (20lapų), kaina 6.99. labai super kokybė išeina.
Na, va toks...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 12 10, 09:54)
Labai brangų popierių perkat. Maximose yra Acme Photo paper 170g/m Glossy (20lapų), kaina 6.99. labai super kokybė išeina.
Na, va toks...
user posted image

Jo, šitas tikrai geras popierius.
Atsakyti