Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(SuperBaba @ 2008 12 09, 14:59)
Palemonai, rasei kazkur, kad kalendorius spausdiniesi visada pats. O apsimoka, rasalo spalvoto neima daug? Nes kazkaip greit pas mane rasalas baigesi doh.gif  (gal mazai buvo net nezinau). Gal pas tave koks printeris labai mandras? Siaip labai graziai gaunasi kai atsispausdina, bet jei daug rasalo ima, tai gal apsimoka labiau nest kazkur...

Ant fotopopieriaus spausdini? g.gif Kokio dydžio?O kaip/kur įrišinėsi?
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2008 12 09, 14:59)
Palemonai, rasei kazkur, kad kalendorius spausdiniesi visada pats. O apsimoka, rasalo spalvoto neima daug? Nes kazkaip greit pas mane rasalas baigesi doh.gif  (gal mazai buvo net nezinau). Gal pas tave koks printeris labai mandras? Siaip labai graziai gaunasi kai atsispausdina, bet jei daug rasalo ima, tai gal apsimoka labiau nest kazkur...

Man tai geriau pačiam spausdintis, nes arčiausiai esantis taškas, kuriame tai padarytų už mane, yra už 30 km. Spausdintuvas tikrai nemandras, Canon iP 3000, bet viską daro labai ekonomiškai, juo labiau, kad dar nustatau ne patį "riebiausią" rėžimą, šiaip dar nuo popieriaus kokybės labai priklauso, aš naudoju Acme Premium Glossy 210 g/m², arba Glossy 210 g/m² fotopopierių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palemonas: 09 gruodžio 2008 - 14:36
QUOTE(Gadiga @ 2008 12 09, 14:11)
[size=1][/size]Jei galima pasakysiu savo nuomone, man rodos jei nesi i spaustuve bus graziau nei su naminiu 4u.gif

Tai, kad man labai grazu ir namuose atrodo, as kelis lapus atspausdinau smile.gif

QUOTE(Shusha @ 2008 12 09, 14:12)
Ant fotopopieriaus spausdini?  g.gif Kokio dydžio?O kaip/kur įrišinėsi?

Taip, nusipirkau foto popieriu smile.gif A4 formato 210x297mm, o irist nunesiu i Copy 1 ar dar kur nors..

QUOTE(Palemonas @ 2008 12 09, 14:13)
Man tai geriau pačiam spausdintis, nes arčiausiai esantis taškas, kuriame tai padarytų už mane, yra už 30 km. Spausdintuvas tikrai nemandras, Canon iP 3000, bet viską daro labai ekonomiškai, juo labiau, kad dar nustatau ne patį "riebiausią" rėžimą, šiaip dar nuo popieriaus kokybės labai priklauso, aš naudoju Acme Premium Glossy 210 g/m², arba Glossy 210 g/m² fotopopierių.


Pas mane HP Deskjet F370 g.gif O popierius Kodak Gloss Brillant 180g/m2. O kaip ekonimiskai nustayti ir nemoku blush2.gif

O kiek rasalo uztenka, tiksliau keliems lapams? Mano kalendorius toks spalvingas sakyciau...

O nest kazkur irgi brangoka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 12 09, 14:13)
Man tai geriau pačiam spausdintis, nes arčiausiai esantis taškas, kuriame tai padarytų už mane, yra už 30 km. Spausdintuvas tikrai nemandras, Canon iP 3000, bet viską daro labai ekonomiškai, juo labiau, kad dar nustatau ne patį "riebiausią" rėžimą, šiaip dar nuo popieriaus kokybės labai priklauso, aš naudoju Acme Premium Glossy 210 g/m², arba Glossy 210 g/m² fotopopierių.

bandžiau ir aš ant tokio tik storesnio (260) spausdint bet printeris nepaima g.gif gal per storas g.gif
o gali būt, kad printeriui nepatinka popieriaus blizgus (slidus paviršius), nes tą patį popierių iš kitos pusės ima g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 09 gruodžio 2008 - 14:48
QUOTE(SuperBaba @ 2008 12 09, 15:43)
...

O kiek rasalo uztenka, tiksliau keliems lapams? Mano kalendorius toks spalvingas sakyciau...

...

Na, jeigu naujos kasetės sudėtos, tai tarkim atspausdinu 12 A4 formato lapų ir dar kokius 3 mėnesius galiu šiaip ką nors spausdinti.
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2008 12 09, 13:43)
Taip, nusipirkau foto popieriu smile.gif
Ai, nu tai kitas reikalas bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=Palemonas,2008 12 09, 13:25]
O Dieve kur čia tau kokio kodo prašo ?
Papildyta:Iš pradžiu ne tą paspaudžiau, o paskui pamačiau tuos rėmelius , bet nereikia taip jautriai reaguoti
hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadiga @ 2008 12 09, 11:24)
Cia kalba apie ta remeliu programa lotuliukas.gif

Nesupykit ant manes, bet pacituosiu, vienam forume maciau: jei jums kazkas neveikia, ismokit naudotis PC blush2.gif Zinau, kad nevisi vienodai gudrus, as irgi daug ko nezinau ir neismanau, bet jei jau kopijuot nemokat, tai jau be zodziu as huh.gif


kopijuoti mokam šimtas metų, bet va, kad nėra to "copy" nors tu ką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jumakavec @ 2008 12 09, 15:30)
kopijuoti mokam šimtas metų, bet va, kad nėra to "copy" nors tu ką doh.gif
Tai gal parasyta "Kopijuoti" lotuliukas.gif Sorry, nesusilaikiau blush2.gif
Labai atsiprasau, bet drystu abejot doh.gif Nu bet kadangi turetumem padet vieni kitiems, tai nesibarkim 4u.gif
Yra trys kopijavimo budai (bent jau as tiek zinau):
1- gali ant failo spausti desini perles klavisa ir Copy/Kopijuoti,
2- viena karta paspausti ant failo (aplanke), tada Edit -> Copy arba
3- viena kart ant failo, tada spaudziam klavisus Ctrl ir C (kartu!) ir ten kur norim padet failiuka, toj vietoj dedam kursoriu, spaudziam Ctrl ir V (kartu!) 4u.gif
Nu jei ne vienas is budu nesuveiks, tada teks mokintis kompiuterio pagrindu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gadiga: 09 gruodžio 2008 - 17:28
QUOTE(jumakavec @ 2008 12 09, 11:42)
tai paaiškink, kaip išsisaugoti reikia mirksiukas.gif

Dar vakar rasiau apie tai, ir net pries pat jusu zinute smile.gif Bet galiu pakartoti: "Jeigu nori kiekviena lapa issaugoti nuotraukos formate (pvz. JPEG), tai spaudi "File", pasirenki "Save calendar page as image file", atsidarius lentelei apacioje pasirenki JPEG formata, uzvadini kaip nori faila, parenki saugojimo vieta, ir spaudi Save. Stai ir viskas smile.gif

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2008 12 09, 13:18)
tie, kurie spausdina kalendorius Copy1, ant kokio lapo tai darot? ir dar, jei noriu, kad kalendorius būtų A3 formato, tai išsaugant programoj, kokį dydį pasirinkti? g.gif ačiū  4u.gif


QUOTE(Shusha @ 2008 12 09, 14:36)
O kur ir už kiek spausdinat ir įrišinėjat tuos kalendorius?


Na va, siandien buvau Copy1 spausdinti ir suristi savo kalendoriaus, tai net nesitikejau, kad taip fainiai gausis thumbup.gif Pasirinkau ten toki storesni, siek tiek pablizginta popieriu A4 formato, gavosi tokios matines nuotraukos, nes manau kad tas stipriai blizgus fotopopierius ne taip graziai atrodytu kalendoriui. Ir suriso su metaline spirale. Tai is viso sumokejau apie 38 lt uz 13 lapu (cia su tituliniu).
Siaip, bijojau, kad nesimatys skaiciuku ir teksto atspausdinus, nes kompe ziurint nelabai matesi tame nuotrauku JPEG formate, bet veltui pergyvenau - tikrai gavosi super ir viskas matosi puikiai tuose lapuose ax.gif
Beje, cia tas spausdinimas vyko Kaune Daukanto g. 7.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 09 gruodžio 2008 - 17:53
QUOTE(Gadiga @ 2008 12 09, 16:24)
Tai gal parasyta "Kopijuoti" lotuliukas.gif Sorry, nesusilaikiau blush2.gif
Labai atsiprasau, bet drystu abejot doh.gif Nu bet kadangi turetumem padet vieni kitiems, tai nesibarkim 4u.gif
Yra trys kopijavimo budai (bent jau as tiek zinau):
1- gali ant failo spausti desini perles klavisa ir Copy/Kopijuoti,
2- viena karta paspausti ant failo (aplanke), tada Edit -> Copy arba
3- viena kart ant failo, tada spaudziam klavisus Ctrl ir C (kartu!) ir ten kur norim padet failiuka, toj vietoj dedam kursoriu, spaudziam Ctrl ir V (kartu!) 4u.gif
Nu jei ne vienas is budu nesuveiks, tada teks mokintis kompiuterio pagrindu rolleyes.gif

nu negi galvoji kad visai durna esu, kad jau nežinau kas tas "kopijuoti" yra. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jumakavec: 09 gruodžio 2008 - 18:50
QUOTE(jumakavec @ 2008 12 09, 17:49)
nu negi galvoji kad visai durna esu, kad jau nežinau kas tas "kopijuoti" yra.  g.gif
Ne, negalvoju schmoll.gif Bet nesamone, kad kopijuot ne vienu budu neina doh.gif Dar viena prisiminiau, gi galima abu aplankus atsidaryt ir pertemt is vieno i kita 4u.gif
Atsakyti