Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

as tai nesuprantu ,parsisiunciau ta programa,asidaro toks langas su bokstu kazkokiu ir kalendorium,yra ok ir stop raudonas,spaudziu ok,rodo instaliuoja,ir viskas po to kompe atsirado visokiu papkeliu su languages,templates,products,ir dar daug visokiu,ir nesuprantu ka ten daryti,tose papkese visokie failai ir jie man neatsidaro verysad.gif o taip noriu padaryti kaledoms kalendoriu tevams,gal yra kokia kita programa kur galetu pasidaryti unsure.gif unsure.gif unsure.gif
prasau padeti 4u.gif
Atsakyti
man jau gavosi, tik niekaip neišeina man lietuvių kalbos įsikelt. Aš ją radau, tik neina nukopinti, tiesiog nėra "copy". tai kaip man dabar įsikelt. Ir kaip reikia išsisaugoti ka padarai. Aš išjungiu, o kai vėl ji po kiek laiko atsidarau, tai nieko neberodo ten verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(inni @ 2008 12 08, 22:29)
as tai nesuprantu ,parsisiunciau ta programa,asidaro toks langas su bokstu kazkokiu ir kalendorium,yra ok ir stop raudonas,spaudziu ok,rodo instaliuoja,ir viskas po to kompe atsirado visokiu papkeliu su languages,templates,products,ir dar daug visokiu,ir nesuprantu ka ten daryti,tose papkese visokie failai ir jie man neatsidaro  verysad.gif o taip noriu padaryti kaledoms kalendoriu tevams,gal yra kokia kita programa kur galetu pasidaryti  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif
prasau padeti  4u.gif

tai dabar atsidaryk vieną papkikę, kurį išmetė. tok sturi būti su paveiksliuku ant viršaus, kai atsidarysi spaudi pradėti naują faila, tada išmes vėl lentelę kur išsuagoti tą nauja faila. ten įrašysi savo pavadinima į tuščia langelį ir spausi save. tada atsidarys langas su kalendoriumi, ir prirašyta daug. ten gali dėti varneles ant kurio nori, tau keisis kalendoriai, kai pasirinksi koki nori, tada spausi toliau, paskui vėl toliau, paskui išmes kur reiks pasirinkti metus, ten pasirinksi vėl spausi toliau, tada kai atsivers kitas lapas, spausi kažkaaip parašyta (pas mane rusiškai, tai angliškai nežinau) taisyti nauja šablona, o tada tau suaktyvės visi langeliai, ir galėsi ten lysti visur ir spaudinėk, žiūrėsi ka galima padaryti. O padaryti galima daug, tik laiko reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, man tai jokiu klausimu nekilo, viskas puikiai gavosi, instaliavau, pasidariau kalendoriu, ir issaugojau JPEG formate. Nemaciau ten jokiu sunkumu, viskas ten labai aisku, tuo labiau kai cia sitiek Palemono ir kitu priaiskinta. Dabar bandysiu kuria diena nesti kalendoriu atspausinti ir suristi ax.gif
Sekmes kitoms narpliojant kalendoriaus labirintus 4u.gif Bandysiu padeti, jei zinosiu atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 12 09, 09:03)
Na, man tai jokiu klausimu nekilo, viskas puikiai gavosi, instaliavau, pasidariau kalendoriu, ir issaugojau JPEG formate. Nemaciau ten jokiu sunkumu, viskas ten labai aisku, tuo labiau kai cia sitiek Palemono ir kitu priaiskinta. Dabar bandysiu kuria diena nesti kalendoriu atspausinti ir suristi  ax.gif
Sekmes kitoms narpliojant kalendoriaus labirintus 4u.gif Bandysiu padeti, jei zinosiu atsakymus  smile.gif

tai paaiškink, kaip išsisaugoti reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
dekui uz paaiskinimus viska supratau ,tik beda kad issitryniau kazkaip programa blink.gif o parsisiusti nebeleidzia raso kad savo limitus nemokamus isnaudojau unsure.gif unsure.gif unsure.gif ka dabar daryti blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2008 12 08, 20:32)
nesuprantu kaip ten instaliuoti, praso kodo?

O Dieve kur čia tau kokio kodo prašo ?
Papildyta:
QUOTE(kkristinak @ 2008 12 08, 22:52)
man ne iseina ja atsisiusti, rodos mano internetas per silpnas jai blush2.gif

Na ten berods tik 9 MB ta programa tesveria, tai neįsivaizduoju kokio lėtumo internetas turi būti, kad nesulauktum kol siuntimas baigsis. blink.gif
Papildyta:
QUOTE(jumakavec @ 2008 12 09, 09:53)
man jau gavosi, tik niekaip neišeina man lietuvių kalbos įsikelt. Aš ją radau, tik neina nukopinti, tiesiog nėra "copy". tai kaip man dabar įsikelt. ...

Yra tas copy, tik turi ant to failo paspausti dešinę pelę ir saraše pamatysi.
Atsakyti
jumakavec dekui uz paaiskinimus,parsisiunciau is naujo ir pasileidau veikia viskas kuo puikiausiai thumbup.gif dabar galesiu studijuoti ir daryti kalendorius,labai labai aciu,jei kas nesigaus kreipsiuosi vel i jus bigsmile.gif 4u.gif
Papildyta:
tiks dabar reik susirasti paaiskinimus kaip isikelti lietuviu kalba ax.gif
Atsakyti
tie, kurie spausdina kalendorius Copy1, ant kokio lapo tai darot? ir dar, jei noriu, kad kalendorius būtų A3 formato, tai išsaugant programoj, kokį dydį pasirinkti? g.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 12 09, 10:25)
O Dieve kur čia tau kokio kodo prašo ?
Cia kalba apie ta remeliu programa lotuliukas.gif

Nesupykit ant manes, bet pacituosiu, vienam forume maciau: jei jums kazkas neveikia, ismokit naudotis PC blush2.gif Zinau, kad nevisi vienodai gudrus, as irgi daug ko nezinau ir neismanau, bet jei jau kopijuot nemokat, tai jau be zodziu as huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gadiga: 09 gruodžio 2008 - 12:27
QUOTE(Gadiga @ 2008 12 09, 13:24)
Nesupykit ant manes, bet pacituosiu, vienam forume maciau: jei jums kazkas neveikia, ismokit naudotis PC blush2.gif

pioneer.gif Aš vis mokausi, mokausi ( ir vis vien durna numirsiu lotuliukas.gif ) Labai ačiū visiems konsultantams :oro buckis: už šitą temelę, nuorodą ir paaiškinimus, kurie net man buvo suprantami.
O kur ir už kiek spausdinat ir įrišinėjat tuos kalendorius?
Atsakyti
Palemonai, rasei kazkur, kad kalendorius spausdiniesi visada pats. O apsimoka, rasalo spalvoto neima daug? Nes kazkaip greit pas mane rasalas baigesi doh.gif (gal mazai buvo net nezinau). Gal pas tave koks printeris labai mandras? Siaip labai graziai gaunasi kai atsispausdina, bet jei daug rasalo ima, tai gal apsimoka labiau nest kazkur...
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2008 12 09, 12:59)
Palemonai, rasei kazkur, kad kalendorius spausdiniesi visada pats. O apsimoka, rasalo spalvoto neima daug? Nes kazkaip greit pas mane rasalas baigesi doh.gif  (gal mazai buvo net nezinau). Gal pas tave koks printeris labai mandras? Siaip labai graziai gaunasi kai atsispausdina, bet jei daug rasalo ima, tai gal apsimoka labiau nest kazkur...
Jei galima pasakysiu savo nuomone, man rodos jei nesi i spaustuve bus graziau nei su naminiu 4u.gif
Atsakyti