Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(nelabai @ 2008 12 07, 17:59)
KUUUURRRRRRRRR????? Jau nebeisivaiduoju kiek laiko as ieskau tos papkikes. Nu jau pikta, kad visos randa, o as tokia avis

Iš kur siunteisi kalendorių ?
Siųstis reikia iš ČIA.
Atsakyti
parsisiunčiau programėlę, bet jau pačioj pradžioj pastrigau 4u.gif
oi,jau supratau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 07 gruodžio 2008 - 20:26
QUOTE(Palemonas @ 2008 12 07, 20:19)
Iš kur siunteisi kalendorių ?
Siųstis reikia iš ČIA.

Palemonai, siunciau is cia. Bet matau, kad as tikrai durna esu. Vienzo. Kazkokiu budu, bespraksedama visur, isgimdziau ta lietuviu kalba doh.gif . Ale nesuprantu nei kaip issaugoti savo padaryto darbo dali. Ai. Dzin. Kaip nors
Atsakyti
QUOTE(nelabai @ 2008 12 08, 10:41)
Palemonai, siunciau is cia. Bet  matau, kad as tikrai durna esu. Vienzo. Kazkokiu budu, bespraksedama visur, isgimdziau ta lietuviu kalba doh.gif . Ale nesuprantu nei kaip issaugoti savo padaryto darbo dali. Ai. Dzin. Kaip nors


Taigi viskas tam kalnedoriuje gerai, ka padarai toje programoje, tai tas ir issisaugoja ten, ir niekur nedingsta. O jeigu nori kiekviena lapa issaugoti nuotraukos formate (pvz. JPEG), tai spaudi "File", pasirenki "Save calendar page as image file", atsidarius lentelei apacioje pasirenki JPEG formata, uzvadini kaip nori faila, parenki saugojimo vieta, ir spaudi Save. Stai ir viskas smile.gif
Atsakyti
nieko aš nesuprantu. Parsisiunčiau programą, atidarau, ten keli aplankalai, paspaudžiu vieną, kažkas ligu ir instaliuojas, paskui atsidaro lentelė su paveikslėliu - bokštu, ten paspaudžiu ok, kažkas vėl instaliuojas ir vsio. daugiau nieko negalima padaryti schmoll.gif vėl paspaudžiu ok, ir dingsta ta lentelė. paskui jei nori vėl kartok iš naujo, ir taip pasaka be galo, o niekas taip ir nesusiinstaliuoja iki galo, nesuprantu. Paaiškinkit man doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Filia @ 2008 11 27, 21:25)
programą radau kur, parsisiunčiau, bet su  winrar'o archyvavimo programa prastai. Ar registruojatės? ji mokama aš taip suprantu?

Galima atsisiust nemokama versija. Paskui, kai baigiasi galiojimas ismeta lentele su keliais pasirinkimo budais: nusipirkti, uzdaryti ir dar kazkokie. Tai spaudi, kad uzdaryti ir dirbi toliau. 4u.gif
Atsakyti
as ir ten nieko apsoliuciai nesuprantu hellp !!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 12 07, 19:19)
Iš kur siunteisi kalendorių ?
Siųstis reikia iš ČIA.

As negaliu nie kaip pas save atidariti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kkristinak @ 2008 12 08, 18:14)
As negaliu nie kaip pas save atidariti? doh.gif

Ko negali atidaryti ?
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2008 12 06, 15:09)
Sveikos,
duosiu keletą patarimų, gal kam pravers. aš pradžiai norimas dėti į kalendorių nuotraukas įreminau (pagražinau) tokia programulka, galima atsisiųsti free trial.

http://www.frameshow.com/download.htm

o tada jau tokias įrėmintas kėliau į kalendorių.

beje, gražiausias ir estetiškiausias fonas yra baltas. paprasta, elegantiška ir gražu  4u.gif

user posted image
nesuprantu kaip ten instaliuoti, praso kodo?
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 12 08, 18:30)
Ko negali atidaryti ?

man ne iseina ja atsisiusti, rodos mano internetas per silpnas jai blush2.gif
Atsakyti
Man tai atsispausdint neiseina, printeris spalvotai kazkodel nespausdina unsure.gif
Atsakyti