Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Aistija @ 2008 12 03, 23:41)
kaip lygiai sudeti menesius kaip pas tave pavaizduota? Ir kur gaunat tokiusgrazisu paveiksliukus, ant kuriu dedat foto, jei atidarant tik viena duoda? Aciu 4u.gif

Ten reikia paspausti "Nustatymus naudoti visiems mėnesiams", o paveiksliukus gaunam prisidarę nuotraukų, aš čia savo sūnėną nufotkinau ir tiesiai ant nuotraukos viską sumečiau.
Atsakyti
nu pagelbėkit, prašau, o tai ir ryto sulauksiu nenumigus visai. pasidariau 12 lapų kalendorių viskas gavosi super. mėnesių pavadinimus pati ranka įrašiau lietuviškai.
noriu dukrai kalėdom padaryti ant vieno lapo kalendorių, bet man nerašo lietuviškai. perskaičiau visą temelę, viską darau kaip parašyta, bet neįkeliu lietuviško teksto. parsisiuntusi išskleidžiu failą, ten kur parašyta "lietuviškai"- atidarau failą (ar dokumentą) ir nukopijuoju ten esantį tekstą (ar taip kopijuoju?).nueinu į C diską į tą programą, į " languages" čia darau "paste" word'e. gal man reikai kitur daryti"paste"? kitos kalbos yra sudėtos AD faile, bet pas mane tokio nėra. Ką daryti? help...
Atsakyti
QUOTE(Jonozmona @ 2008 12 02, 13:06)
labai gražu wub.gif
aš galvoju, gla nuo seno ofisinio kalendoriaus nuimti tą pakabinimo "cipuką" ir čia primontuoti galima g.gif  reiks panagrinėti ax.gif

o spalvų neiškraipė? g.gif


Tikrai galima nuimti ir primontuoti thumbup.gif gaunasi, pati taip padariau

Palemonui AČIŪ už kalendoriaus programėlę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita32: 04 gruodžio 2008 - 07:25
QUOTE(jolka1224 @ 2008 12 04, 03:05)
nu pagelbėkit, prašau, o tai ir ryto sulauksiu nenumigus visai. pasidariau 12 lapų kalendorių viskas gavosi super. mėnesių pavadinimus pati ranka įrašiau lietuviškai.
noriu dukrai kalėdom padaryti ant vieno lapo kalendorių, bet man nerašo lietuviškai. perskaičiau visą temelę, viską darau kaip parašyta, bet neįkeliu lietuviško teksto. parsisiuntusi išskleidžiu failą, ten kur parašyta "lietuviškai"- atidarau failą (ar dokumentą) ir nukopijuoju ten esantį tekstą (ar taip kopijuoju?).nueinu į C diską į tą programą, į " languages" čia darau "paste" word'e. gal man reikai kitur daryti"paste"? kitos kalbos yra sudėtos AD faile, bet pas mane tokio nėra. Ką daryti? help...
Tu nieko neatidarinek, o ta failiuka su lietuviu kalba kelk prie kitu kalbu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gadiga: 04 gruodžio 2008 - 11:16
QUOTE(Gadiga @ 2008 12 04, 12:14)
[size=1][/size]Tu nieko neatidarinek, o ta failiuka su lietuviu kalba kelk prie kitu kalbu mirksiukas.gif

Būtent.
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 12 03, 19:00)
o sakykite prasau, o TKexe Kalender įdėti naujų šablonų? Nemoku ir nieko nežinau kaip.....  blush2.gif

gal galite atsakyti kas nors..... unsure.gif Ačiū......
Atsakyti
Palemone, plyz pasakyk kaip atskirti data ir uzrasa?ir kaip juos padaryt didesnius?
user posted image
user posted image
va koki mazi sakiciukai man gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 12 04, 12:53)
gal galite atsakyti kas nors.....  unsure.gif  Ačiū......
Misija neimanoma schmoll.gif Naudokis jau esamais sablonais mirksiukas.gif

QUOTE(liumcikas @ 2008 12 04, 13:01)
Palemone, plyz pasakyk kaip atskirti data ir uzrasa?ir kaip juos padaryt didesnius?
va koki mazi sakiciukai man gaunasi?
Ne Palemonas as, bet pasakysiu, pasirink kur sriftas yra didesni ir vsio mirksiukas.gif O paslinkti gali... mastau.gif jaz, dabar darbe esu, o programa namuose doh.gif Bet ten atsidarai nustatymus kazkur yra kad gali horizontaliai vertikaliai padeti nustatyt 4u.gif Jei niekas nepaaiskins aiskiau, vakare paziuresiu smile.gif Jei nepamirsiu blush2.gif
Atsakyti
kur nuotraukas stumdo radau, bet kad atskirai padaryti uzrasa niekaip doh.gif o cia uzdejau didziause dydi kur duoda man rods 72 proc gal reikia dar kur giliau nebesuprantu, lauksiu vakaro nekantrei labai ax.gif
Atsakyti
Tai gal kas jau surado kur surisa su metaline spirale :ax:Vilniuje blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dominyka3: 05 gruodžio 2008 - 15:15
nu niekaip neradnu kaip pradinem puslapy atskirti ir isdidinti plyyzzzz 4u.gif verysad.gif
ir dar tokia beda nutiko kazkokiu budu atsidarius viena puslapy prapuole man kaledoriaus visi skaiciai like tik dienos ir men kaip daba atstaytyti atgal? kaip spaudi bekus ismeta cannot find file blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liumcikas: 05 gruodžio 2008 - 16:17
QUOTE(liumcikas @ 2008 12 04, 14:52)
kur nuotraukas stumdo radau, bet kad atskirai padaryti uzrasa niekaip  doh.gif o cia uzdejau didziause dydi kur duoda man rods 72 proc gal reikia dar kur giliau nebesuprantu, lauksiu vakaro nekantrei labai  ax.gif
Jaz, gi pamirsau vakar doh.gif Soriukas 4u.gif Srifta gali pakeisti lentelej, kur yra virs sriftu dydzio sarasiuko, irasyk savo skaicius, pvaz 150, ar koks tau tinka mirksiukas.gif O stumdyti gali paspaudus ant teksto, kai atsiranda bruksneliai aplink, paspausk kairi peles klavisa ir nesk kur tik nori, atleisi ir tekstas liks toj vietoj 4u.gif

QUOTE(liumcikas @ 2008 12 05, 15:02)
nu niekaip neradnu kaip pradinem puslapy atskirti ir isdidinti plyyzzzz  4u.gif  verysad.gif
ir dar tokia beda nutiko kazkokiu budu atsidarius viena puslapy prapuole man kaledoriaus visi skaiciai like tik dienos ir men kaip daba atstaytyti atgal? kaip spaudi bekus ismeta cannot find file  blush2.gif
O sito tai nepasakysiu, nes net neisivaizduoju, jei ne visuos puslapiuos, tai ten kur yra skaiciai, megink ka nors pakeis, ir pazymek, kad taikytu visiems puslapiams, maz atsistatys 4u.gif
Atsakyti