Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Palemonas @ 2008 12 02, 11:13)
Ar čia su TKexe Kalender'iu padarei ?  blink.gif Nejaugi gali taip gražiai gautis ?  thumbup.gif

ax.gif Ne, Palemonai. Su photoshp'u. Tinklelis kalendoriaus darytas su CorelDraw.
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 12 02, 12:16)
ax.gif Ne, Palemonai. Su photoshp'u. Tinklelis kalendoriaus darytas su CorelDraw.

Nu tai va, sakau, kad nelabai panašu į TKexe Kalender'io formatą verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 12 02, 10:31)
4u.gif Jau turiu A4 formato kalendorius. 12 lapų + 1višelis su spausdinimu ir įrišimu gavosi 33.50lt. Tiesa spiralė metalinė, bet nėra pakabinimo, kaip minėjo Jonožmona, reikės kažką sugalvot.
O dėl A3 formato, kad ir sumažinu pixelių skaičių per pusę, vistiek Copy1 centre neišeina jiems atspausdinti likusių trijų lapų. Kreipsimės kitur.
O kokybe ir šiaip bendru vaizdu esu patenkinta. Neeilinė kalėdinė dovana.

user posted image

Priekyje įsegta permatomas standus lapas, o nugaroje dar vienas lapelis popieriaus.

user posted image

labai gražu wub.gif
aš galvoju, gla nuo seno ofisinio kalendoriaus nuimti tą pakabinimo "cipuką" ir čia primontuoti galima g.gif reiks panagrinėti ax.gif

o spalvų neiškraipė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonozmona @ 2008 12 02, 12:06)
o spalvų neiškraipė? g.gif

4u.gif Spalvos idealiai tokios kokios ir turėjo būti.
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 12 02, 13:27)
4u.gif Spalvos idealiai tokios kokios ir turėjo būti.

Gitatuka, gal gali parasyti i kuri copy1 nesei daryti kalendoriu, nes girdejau, kad tik centriniai ju ofisai irisa metaline spirale g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktuke @ 2008 12 02, 13:31)
Gitatuka, gal gali parasyti i kuri copy1 nesei daryti kalendoriu, nes girdejau, kad tik centriniai ju ofisai irisa metaline spirale  g.gif

Spausdino Copy1 esantis Daukanto 8, Kaune. Įkainius Copy1 centro telefonu MB nufotkino, galėsiu vakare įkelt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktuke @ 2008 12 02, 13:31)
Gitatuka, gal gali parasyti i kuri copy1 nesei daryti kalendoriu, nes girdejau, kad tik centriniai ju ofisai irisa metaline spirale  g.gif

Mb buvo copy1 Antaklanyje berods, išvadino juos "šaraškino" kontora, nes riša tik parasta plastmasine mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonozmona @ 2008 12 02, 15:56)
Mb buvo copy1 Antaklanyje berods, išvadino juos "šaraškino" kontora, nes riša tik parasta plastmasine mirksiukas.gif

teks vaziuoti i Kauna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktuke @ 2008 12 02, 16:23)
teks vaziuoti i Kauna  lotuliukas.gif

tongue.gif gal tu namo gryždama prasuksi per Kauną bigsmile.gif rolleyes.gif
o jei rimtai, bandysim vieną paprastai susegti suta plastmase- žiūrėsim, koks vaizdas...jei kas, Saulei žaist atiduosim mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif

Norejau paklausti, o kalendoriu padarius su ta TKexe programa, nekyla problemos ji spausdinant kokiam COPY1, ta prasme ar nesako, kad "mes tokios programos neturim, todel neskaito jusu failo ir negalim atspausdinti"? Man idomu, kaip ten vyksta tas spausdinimas is tos programos
Tikiuosi, gal per daug kvailai nepklausiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 12 02, 19:47)
Sveiki  smile.gif

Norejau paklausti, o kalendoriu padarius su ta TKexe programa, nekyla problemos ji spausdinant kokiam COPY1, ta prasme ar nesako, kad "mes tokios programos neturim, todel neskaito jusu failo ir negalim atspausdinti"? Man idomu, kaip ten vyksta tas spausdinimas is tos programos
Tikiuosi, gal per daug kvailai nepklausiau  blush2.gif

Pasidarius kalendorių, jį reikia išsisaugoti bet kuriuo vaizdo formatu(JPEG, BMP ...) kaip ir paprastą nuotrauką, tada jokioje firmoje, jokių problemų nekils.
Atsakyti
QUOTE(Jonozmona @ 2008 12 02, 16:56)
Mb buvo copy1 Antaklanyje berods, išvadino juos "šaraškino" kontora, nes riša tik parasta plastmasine mirksiukas.gif


Mes ten įrišinėjom, tai taip, riša plastmasine juostele. Ir man visai nieko atrodo.
Atsakyti