Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(multti @ 2008 12 01, 12:16)
Aš A4 formato spauzdinau, ir labai gerai išėjo, pats tas dydis  drinks_cheers.gif

4u.gif Man, tai labai gražiai atrodo A3 formato, bet kaina nemaža gaunasi, kitus darysiu A4 formato.
Atsakyti
Norėjau paklausti kiek kainuoja kalendoriaus spausdinimas (kiek supratau cia jau yra tokiu kurie pasidare ir atsispausdino savo darbus) smile.gif
Atsakyti
Man irgi aktualu, noreciau paklausti kiek mazdaug kainuoja spausdinimas, surisimas nes bandau kalendoriu padaryti is 12 lapu, o gal kas nors pati bande su savu printeriu atsispausdinti (kaip kokybe kaip susirisot) ir ant kokio popieriaus spausdinat,ant standartinio A4 ar ant piesimo popieriaus, nu tipo storesnio help.gif
Atsakyti
man atrodo, kad jau rašiau, kad mes darėm kaip foto, gavosi pigiau ir patys susegėm su spirale, paskui vyras padarė stovelį ir buvo verčiamas stalinis kalendorius thumbup.gif , gal kas pasinaudos šia idėja
Atsakyti
aš spausdinausi kiekvien alapa foto paslaugose kaip nuotrauka 20 ant 30, kkybe gera, tik spalvos kiek nenaturalios, lapo kaina 1,99 lt.
tik va beda, kad kur beieškojom, visur suriša paprasta spirale, o aš norėčiau, kad būtų kaip kalnedorius, būtų galima pakalbinti ant sienos...niekur neradom doh.gif
Atsakyti
4u.gif Jau turiu A4 formato kalendorius. 12 lapų + 1višelis su spausdinimu ir įrišimu gavosi 33.50lt. Tiesa spiralė metalinė, bet nėra pakabinimo, kaip minėjo Jonožmona, reikės kažką sugalvot.
O dėl A3 formato, kad ir sumažinu pixelių skaičių per pusę, vistiek Copy1 centre neišeina jiems atspausdinti likusių trijų lapų. Kreipsimės kitur.
O kokybe ir šiaip bendru vaizdu esu patenkinta. Neeilinė kalėdinė dovana.

user posted image

Priekyje įsegta permatomas standus lapas, o nugaroje dar vienas lapelis popieriaus.

user posted image
Atsakyti
Gitulka - labai gražus kalendorius 4u.gif o aš per tą metalinį susegimą perkišau gražią juostelę, surišau kaspiną ir gavosi pakabinamas kalendorius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo multti: 02 gruodžio 2008 - 10:39
QUOTE(Gitatuka @ 2008 12 02, 10:31)
4u.gif Jau turiu A4 formato kalendorius. 12 lapų + 1višelis su spausdinimu ir įrišimu gavosi 33.50lt. Tiesa spiralė metalinė, bet nėra pakabinimo, kaip minėjo

bigsmile.gif kaip grazu wub.gif
jei gerai pamenu taii copy1 spausdinai? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 12 02, 12:31)
4u.gif Jau turiu A4 formato kalendorius. 12 lapų + 1višelis su spausdinimu ir įrišimu gavosi 33.50lt. Tiesa spiralė metalinė, bet nėra pakabinimo, kaip minėjo Jonožmona, reikės kažką sugalvot.
O dėl A3 formato, kad ir sumažinu pixelių skaičių per pusę, vistiek Copy1 centre neišeina jiems atspausdinti likusių trijų lapų. Kreipsimės kitur.
O kokybe ir šiaip bendru vaizdu esu patenkinta. Neeilinė kalėdinė dovana.

user posted image

Priekyje įsegta permatomas standus lapas, o nugaroje dar vienas lapelis popieriaus.

user posted image




koks grazus kalendosiu wub.gif . tiesiog superrrr thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2008 12 02, 10:39)
Gitulka  - labai gražus kalendorius  4u.gif  o aš per tą metalinį susegimą perkišau gražią juostelę, surišau kaspiną ir gavosi pakabinamas kalendorius  smile.gif

4u.gif Dėkui. Taip ir daryt reikės + juostelę dar ir papuoš.
Papildyta:
QUOTE(sigasss @ 2008 12 02, 10:56)
bigsmile.gif  kaip grazu  wub.gif
jei gerai pamenu taii copy1 spausdinai?  g.gif  blush2.gif

Dėkui visoms mergaitėms 4u.gif Stengiausi
Spausdinau Copy1
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 12 02, 11:31)
4u.gif Jau turiu A4 formato kalendorius. 12 lapų + 1višelis su spausdinimu ir įrišimu gavosi 33.50lt. Tiesa spiralė metalinė, bet nėra pakabinimo, kaip minėjo Jonožmona, reikės kažką sugalvot.
O dėl A3 formato, kad ir sumažinu pixelių skaičių per pusę, vistiek Copy1 centre neišeina jiems atspausdinti likusių trijų lapų. Kreipsimės kitur.
O kokybe ir šiaip bendru vaizdu esu patenkinta. Neeilinė kalėdinė dovana.

user posted image

Priekyje įsegta permatomas standus lapas, o nugaroje dar vienas lapelis popieriaus.

user posted image

Ar čia su TKexe Kalender'iu padarei ? blink.gif Nejaugi gali taip gražiai gautis ? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 12 02, 12:13)
Ar čia su TKexe Kalender'iu padarei ?  blink.gif Nejaugi gali taip gražiai gautis ?  thumbup.gif


Misliju, kad gali, tik reikia laiko, pastangų ir noro biggrin.gif ir kantrybės dar biggrin.gif
Atsakyti