Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Jurga 251 @ 2008 11 30, 19:54)
bet jo man neiseina dabar patraukti doh.gif

pabandyk varnytę nuimt nuo horizontaliai centre, na čia kai atsidarius įkėlinėji nuotrauką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura.: 30 lapkričio 2008 - 20:05
QUOTE(multti @ 2008 11 30, 19:45)
Va tokį kalendoriaus viršelį aš padariau iš kelių nuotraukų  ax.gif
user posted image

Fainiai biggrin.gif .
Atsakyti
pirmai buvau įdėjus bet ištyniau vyras išsišaipė kačia sako kaip tėlias su pypu, bet vistiek pasirodau, na čia dariau, kad esmė parodyt, kad galima ir taip.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 11 12, 16:41)
Artėja Šv. Kalėdos ir Naujieji Metai, visi stengiasi apdalinti dovanomis savo artimuosius, vieni dovanas perka, o kiti gamina jas patys, kaip ir dauguma auksarankių šio skyrelio lankytojų(daro kalendorius). Taigi, siųskitės šią nemokamą, bet gerą kalendorių maketavimo programikę:
TKexe_Kalender_v1.0.8.8_su_LT_lang._failu ir švenčių proga džiuginkite savo artimuosius.  smile.gif


Užeinu ant šitos nuorodos, spaudžiu Free User, bet man meta Error? Nesuprantu nebeveikia šita nuoroda 4u.gif
Atsisiunčiau anglišką versiją, tai tikrai super programa, bet norisi ir lietuviškos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(svikte @ 2008 11 30, 21:07)
Užeinu ant šitos nuorodos, spaudžiu Free User, bet man meta Error? Nesuprantu nebeveikia šita nuoroda  4u.gif
Atsisiunčiau anglišką versiją, tai tikrai super programa, bet norisi ir lietuviškos  blush2.gif

Skaityk toliau puslapius yra parašytą ką daryt. ir lengvai pasikeis mirksiukas.gif
Va radau : Palemonas rašė:: Taip, instaliavimo setupas yra angliškas, o šalia yra papkikė, kurioje įdėtas lang failas lithuanian.ad, kurį reikia nukopijuoti ir nuėjus į kalendoriaus instaliavimo vietą (C: diske program failuose), atsidaryti papkę, kurioje yra sudėti kitų kalbų lang.failai, įdėti lietuvišką, tada paleidus programą bus galima nusistatyti lietuvių kalbą.,
na čia viskas tinka jei tu atsisiuntei pagal nuorodą kur jis davė.
o jei tu atsisiuntei iš kitur tai gas pats yra kaip šioj atskiras foderis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura.: 30 lapkričio 2008 - 21:55
QUOTE(svikte @ 2008 11 30, 22:07)
Užeinu ant šitos nuorodos, spaudžiu Free User, bet man meta Error? Nesuprantu nebeveikia šita nuoroda  4u.gif
...

Viskas kuo puikiausiai veikia. Gal tavo naršyklė kartais "grybą pjauna" ?
Atsakyti
QUOTE(*Anoli* @ 2008 11 28, 00:10)
Kalendoriu as spausdinausi www.vianota.lt, labai kokybiskai atspausdino, greitai ir nebrangiai  thumbup.gif Rekomenduoju tikrai  4u.gif Jie dar daro ir kiseninius kalendoriukus. Ir beje, kalendoriu susega patys  smile.gif

Niu cia tai Vilniuj, kiek supratau. O kur Kaune kokybiskai atsispausdint tokiu plakatiniu budu, kad butu A3 mazdaug formato? Gal kas zinot?
Atsakyti
QUOTE(ciaramashka @ 2008 12 01, 11:50)
.... O kur Kaune kokybiskai atsispausdint tokiu plakatiniu budu, kad butu A3 mazdaug formato? Gal kas zinot?

Bet kuriame fotopaslaugų teikimo taške.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 12 01, 13:15)
Bet kuriame fotopaslaugų teikimo taške.

Tai kad ten didziausios siulomos A4 formato, t.y. 20*30. Ar as klystu? A3 formatas yra didesnis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ciaramashka @ 2008 12 01, 12:24)
... A3 formatas yra didesnis... ax.gif

Didesnis, bet tai kam tokio reikia ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 12 01, 13:30)
Didesnis, bet tai kam tokio reikia ?  smile.gif

Niu as as cia planuoju visus menesius ant vieno senom neiziurinciom babulem... ax.gif O sau ir krikstateviams tai darysiu 12 men atskirai ant kiekv lapo, tai A47 formato sociai. O va anoms tai reikia didesnio vaizdo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 12 01, 12:30)
Didesnis, bet tai kam tokio reikia ?  smile.gif


Aš A4 formato spauzdinau, ir labai gerai išėjo, pats tas dydis drinks_cheers.gif
Atsakyti