Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

nemoku ideti cia ka jau padariau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurga 251: 30 lapkričio 2008 - 13:05
o as darausi jau nezinau kelinta ir vis tobulinu, tikiuosi iki kaledu padaryti ta vieninteli ax.gif
Atsakyti
as ir noriu tobulo ale dar neiseinauser posted image
Atsakyti
na va mano darbelis bet noriu fono ziemisko arba remelio nuotraukai su ziema bet nezinau kaip sitoj programelei galima padaryti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurga 251: 30 lapkričio 2008 - 16:39
QUOTE(Jurga 251 @ 2008 11 30, 15:38)
na va mano darbelis bet noriu fono ziemisko arba remelio nuotraukai su ziema bet nezinau kaip sitoj programelei galima padaryti  blush2.gif

grazus darbukas...ir man butu idomu ar galima pakeisti toki fona..o gal paprasciausiia i viena langa dvi foot galima ikelt? g.gif reiks pabandyt... blush2.gif uzsikabinau ir as ant kalendoriuas darymo..viena bandziau su jaucio metais simbolizuot, kita vel kitoki...zodziu yra ka veikti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
na darbo tikrai yra bet kai pasiziuriu kokiu groziu kitos padaro
ar ten kitose programose dirba?
Atsakyti
Va tokį kalendoriaus viršelį aš padariau iš kelių nuotraukų ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2008 11 30, 19:45)
Va tokį kalendoriaus viršelį aš padariau iš kelių nuotraukų  ax.gif
user posted image

o kaip taip ikeliat foto
Atsakyti
O aš negaliu programos parsisiųsti g.gif
Papildyta:
Labai gražūs kalendoriai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurga 251 @ 2008 11 30, 20:12)
o kaip taip ikeliat foto


Įkėlus nuotrauką, spaudžiu ant jos dešinį pelės klavišą, ir berods atidaro langelis su užrašu "Įkelti dar vieną" ar kažkaip panašiai.
Atsakyti
ką tik atradau, kad galima nuotrauką dėt per visą lapą, o dar prieštai parašė, kad galima dėt kelias nuotraukas, tai reikia vieną nuotrauką uždėt per visą lapą o kitą kur nori. ir va Tau Jurga 251 gausis fonas.
Atsakyti
bet jo man neiseina dabar patraukti doh.gif
Atsakyti