Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(simoneta @ 2008 11 28, 12:45)
...
O gal kas zinot kaip pamoku tvarkarasti pasidaryti ant foto g.gif

Su Paint'u paprasčiausia.
Atsakyti
As nerandu LT kalbos kaip pasidaryti verysad.gif
Atsakyti
Jau radau
Atsakyti
aciu draugei, kad parode sita puslapiuka thumbup.gif ir blondinei isaiskino kas ir kaip... blush2.gif lotuliukas.gif tik vieno dalyko nesuprantu..is pradziu reikia susikurti ta nauja sablona "creat new...", tai ten ir reikia issaugoti sukurta kalendoriu, ar tiesiog kaip foto kur nori issaugot? g.gif blush2.gif
Atsakyti
esu patenkinta kad gavau sia nuoroda, kol issiaiskinau kaip lietuviu kalba pasidaryti doh.gif , bet dabar problema ta, kad kai paspaudziu sventines dienas pazymeti ten lietuvos nera tai kaip man jas ivesti, ka jus pasirinkote ir kaip darete, padekite prasau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmarak @ 2008 11 28, 18:10)
esu patenkinta kad gavau sia nuoroda, kol issiaiskinau kaip lietuviu kalba pasidaryti  doh.gif , bet dabar problema ta, kad kai paspaudziu sventines dienas pazymeti ten lietuvos nera tai kaip man jas ivesti, ka jus pasirinkote ir kaip darete, padekite prasau  blush2.gif

aš pati susižimėjau kur kokios šventės
Atsakyti
QUOTE(mylinti_ir_mylima @ 2008 11 28, 18:59)
aciu draugei, kad parode sita puslapiuka thumbup.gif ir blondinei isaiskino kas ir kaip... blush2.gif  lotuliukas.gif tik vieno dalyko nesuprantu..is pradziu reikia susikurti ta nauja sablona "creat new...", tai ten ir reikia issaugoti sukurta kalendoriu, ar tiesiog kaip foto kur nori issaugot? g.gif  blush2.gif

Jeigu planuoji jį toliau kada nors tobulinti, tai geriau išsaugoti kalendoriaus formatu, bet ne kaip paveikslėlį.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 11 28, 21:00)
Jeigu planuoji jį toliau kada nors tobulinti, tai geriau išsaugoti kalendoriaus formatu, bet ne kaip paveikslėlį.

o kuri spausti, nes ten daug "issaugoti" yra..? blush2.gif padariau 7men, issisaugojau, ir man pasidare foto suskelta i 12 kvadraciuku - menesiu unsure.gif
Atsakyti
radau kaip issisaugoti 12 men, tik kuri is triju pasirinkti formata g.gif jpg tai foto, dar yra bmt ir trecio neatsimenu... blush2.gif
Atsakyti
sveiki,
dėkui už nuorodą.
ar galima kalendoriuje padaryti taip, kad mėnesio langelis būtų ne po paveiksliuku, o kairėje arba dešinėje?
Atsakyti
QUOTE(mylinti_ir_mylima @ 2008 11 28, 23:50)
radau kaip issisaugoti 12 men, tik kuri is triju pasirinkti formata g.gif jpg tai foto, dar yra bmt ir trecio neatsimenu... blush2.gif


Bent jau aš visada išsaugau .JPEG formatu smile.gif
Atsakyti
O kaip padaryti kad fonas tarkim butu ne viena spalva o pvz,zieminis, na apserksnijes,rudeniui koks su lapais blush2.gif blush2.gif blush2.gif Aciu
Atsakyti