Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

Kalendoriu as spausdinausi www.vianota.lt, labai kokybiskai atspausdino, greitai ir nebrangiai thumbup.gif Rekomenduoju tikrai 4u.gif Jie dar daro ir kiseninius kalendoriukus. Ir beje, kalendoriu susega patys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anoli*: 27 lapkričio 2008 - 22:11
man ta nuorodo kalendoriaus atidaro bet neduoda parsisiut raso "Sorry, the file you requested is not available." g.gif tai kaip galeciau parsisiust?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura_online: 27 lapkričio 2008 - 22:44
aha ir man tuščia, permeta folderiuką be nieko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2008 11 27, 18:39)
O jei ne paslaptis, tai kur planuoji spausdint kalendorių? Įrišt tai nešiu į Copy1  smile.gif
Nepaslaptis, bet tau teks toli vaziuot biggrin.gif
Manau bet kuri normali kanceliariniu prekiu parduotuve be jokio vargo atspausdins tuos kalendoriukus, o ir suris tikrai 4u.gif
Atsakyti
verysad.gif negi sunku kazkam atsakyti kur ziuret tu pakankamai sablonu.. ax.gif ne visi juk tokie gudrus biggrin.gif ax.gif parasyta lietuviskai viskas..ale ka jau viska man rods ispaudinejau skersai isilgai,bet sablonu daug nerandu..
Atsakyti
AS irgi ne prie gudriu, nieko man neiseina verysad.gif
Atsakyti
biggrin.gif jei butumem visi gudrus,manau tokios temos nebutu cia biggrin.gif 4u.gif labai laukiame gerios dusios zmoniu,kurie turi dar kantrybes pamokint mus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sigasss @ 2008 11 27, 19:51)
jau gavosi  blush2.gif  bigsmile.gif

Nu va matai. biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, visus sablonus galit rasti atsidariusios programele ir Create New Calendar ar kazkaip panasiai vadinas. Jei jums per mazai sabloniuku, tai teks kitos programeles ieskot 4u.gif
Atsakyti
NA uzsispyriau ir visa tema skaiciau nuo pradziu,ir ka galiu pasakyt, ne tokia jau ziopla pasirodo esu. Viskas gaunasi. Isbandziau kruva variantu.
Dabar tik reikia atsiset ir susideliot graziai foto.
Aciu visiems thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2008 11 27, 22:45)
...
pabandysiu parodyt pabandymą, na čia nebaigta,  ax.gif
user posted image

Liuux thumb_yello.gif .
Papildyta:
QUOTE(Laura_online @ 2008 11 27, 23:42)
man ta nuorodo kalendoriaus atidaro bet neduoda parsisiut raso "Sorry, the file you requested is not available."  g.gif  tai kaip galeciau parsisiust?

Bandyk ČIA.
Papildyta:
QUOTE(Filia @ 2008 11 27, 22:25)
programą radau kur, parsisiunčiau, bet su  winrar'o archyvavimo programa prastai. Ar registruojatės? ji mokama aš taip suprantu?

Siųskis iš ČIA, niekur nereiks registruotis.
Papildyta:
QUOTE(Gadiga @ 2008 11 28, 11:55)
... . Jei jums per mazai sabloniuku, tai teks kitos programeles ieskot 4u.gif

Nebūtinai, galima pabandyti sudėti į TKexeKalender folderius(C:\Program Files\TKexeKalender) products arba templates_unzipped savo kažkokius paveiksliukus.
Atsakyti
Na as uzsikabinau thumbup.gif
O gal kas zinot kaip pamoku tvarkarasti pasidaryti ant foto g.gif
Atsakyti