Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Gadiga @ 2008 11 27, 20:23)
Nu klausyk, kokiu groziu "uzveze" bigsmile.gif
As ir siand buvau pasiteiraut ar man atspausdins ir suris kalendoriuka rolleyes.gif Beliko pradet ir pabaigt tongue.gif  lotuliukas.gif


O jei ne paslaptis, tai kur planuoji spausdint kalendorių? Įrišt tai nešiu į Copy1 smile.gif
Atsakyti
o sita rimtai, kaip jus tuos kalendorius irisat jeigu tai yra menesiniai kalendoriai. t.y. kiekvienas menuo ant atskiro lapo?
nes as tai neisivaizduoju kur butu galima taip normaliai irist... ir kaip padaryt kokinors pakabinima? g.gif as tai galvoju daryt menesini ir daugmaz A4 formato
Atsakyti
cia toks pabandymui, pirmas blynasuser posted image
Papildyta:
truputi pasviles ax.gif
Papildyta:
ilgai as cia neikirtau sistemos, bet reikes dar pasedeti, nes dabar su vaiku ant keliu
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 11 27, 20:54)
o sita rimtai, kaip jus tuos kalendorius irisat jeigu tai yra menesiniai kalendoriai. t.y. kiekvienas menuo ant atskiro lapo?
nes as tai neisivaizduoju kur butu galima taip normaliai irist... ir kaip padaryt kokinors pakabinima?  g.gif as tai galvoju daryt menesini ir daugmaz A4 formato


Copy1 šiaip neblogai įriša, parodo pavyzdžius prieš tai.
Atsakyti
Parsisiunčiau programą ir kai atidarau išmeta lentutę : LAST OPENED CALENDAR FILES.
nieks man nesigauna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2008 11 27, 21:36)
Parsisiunčiau programą ir kai atidarau išmeta lentutę : LAST OPENED CALENDAR FILES.
nieks man nesigauna  verysad.gif


Tau tereikia susikurt naują kalendorinį failiuką ir viskas. Isidiek lietuvių kalbą, bus lengviau. Kai atsidarys tas langas, tiesiog spausk "Sukurti naują failą" iš išmes visus parametrus.
Atsakyti
blush2.gif atsipuciau as ta programulka nurodyta..taciau..kazkodel nesigauna idet man naujo sablono..sakykim as turiu kazkoki sablona jau isaugojus desktope,kaip ji ikelt i kalendoriu..isbandyta viskas jau i nesigauna,,iskart iskrenta lentele kur surasyta veliausi failai..i toliau jau pievos...savo norint kazka ikelt be sansu..padekite prasau jaunai mamytei.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lasiukas @ 2008 11 27, 21:51)
blush2.gif atsipuciau as ta programulka nurodyta..taciau..kazkodel nesigauna idet  man naujo sablono..sakykim as turiu kazkoki sablona jau isaugojus desktope,kaip ji ikelt i kalendoriu..isbandyta viskas jau  i nesigauna,,iskart iskrenta  lentele kur surasyta  veliausi failai..i toliau jau pievos...savo norint kazka ikelt  be sansu..padekite prasau jaunai mamytei.. 4u.gif


Tai kad manau ir neišeis įkelt, nes ten ta programa ir skirta kalendorių kurimui ir šablonų ten yra pakankamai g.gif Nors čia Palemonas gal tiksliau tau pasakys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo multti: 27 lapkričio 2008 - 21:16
4u.gif aciu uz atsakyma...sablonu as pakankamai kazkaip ten nematau.. blush2.gif arba nerandu kur ziuret... ax.gif
Atsakyti
programą radau kur, parsisiunčiau, bet su winrar'o archyvavimo programa prastai. Ar registruojatės? ji mokama aš taip suprantu?
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2008 11 27, 20:43)
Tau tereikia susikurt naują kalendorinį failiuką ir viskas. Isidiek lietuvių kalbą, bus lengviau. Kai atsidarys tas langas, tiesiog spausk "Sukurti naują failą" iš išmes visus parametrus.

AČIŪ už pagalbą
Ačiū Palemonui už programėlę.
na ką turiu darbo bigsmile.gif
pabandysiu parodyt pabandymą, na čia nebaigta, ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura.: 27 lapkričio 2008 - 21:59
QUOTE(lasiukas @ 2008 11 27, 21:22)
4u.gif aciu uz atsakyma...sablonu as pakankamai kazkaip ten nematau.. blush2.gif arba nerandu kur ziuret... ax.gif

man irgi taip atrodo arba as ju nerandu, ar cia tie kur, pasirenki kaip uzrasu knygute, modernu ir t.t.
Atsakyti