Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(multti @ 2008 11 27, 16:21)
Gerb. Palemonai, dekavoju baisingai už labai gerą nuorodą  thumbup.gif kaip tik Kalėdoms nustebinsiu artimuosius šauniu dvylikos puslapių kalendoriumi  smile.gif Čia tik vienas puslapiukas iš visų  ax.gif

user posted image

Tikrai gražu thumb_yello.gif .
Atsakyti
tik va dar pagalvojau kazi ar galima butu kaip nors padaryt kad po visu kalendorium zodziu surasyt sventes g.gif blush2.gif

ir dar idomu ar atspausdins man kaip nuotrauka jei pasirinksiu didziausia formata g.gif
Atsakyti
QUOTE(sigasss @ 2008 11 27, 16:57)
tik va dar pagalvojau kazi ar galima butu kaip nors padaryt kad po visu kalendorium zodziu surasyt sventes  g.gif  blush2.gif

ir dar idomu ar atspausdins man kaip nuotrauka jei pasirinksiu didziausia formata  g.gif

Galima, ten kai pasirenki įpatingas dienas, tai ir apačioje išnašą galima padaryti pvz.: Onutės vardo diena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palemonas: 27 lapkričio 2008 - 16:00
QUOTE(sigasss @ 2008 11 27, 16:54)
aciu  blush2.gif 
jau dabar tai viska moku clap.gif issinagrinejau  ax.gif
va kaip fainiai  thumbup.gif  ypac tas uzrasas  thumbup.gif  reiks pasiskolint  blush2.gif


QUOTE(sigasss @ 2008 11 27, 16:57)

ir dar idomu ar atspausdins man kaip nuotrauka jei pasirinksiu didziausia formata  g.gif


Prašom prašom, skolinkis mirksiukas.gif Pasigirsiu, kad pati sugalvojau smile.gif Dėl spausdinimo, tai aš bandysiu per internetinį puslapį spausdintis, jis štai ČIA smile.gif pati didžiausia nuotrauka - 20/30 berods. Tai manau tokio didumo užteks... rolleyes.gif Beje, ten užsisakant nuotraukas galima viską pasirinkt iki smulkmenų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Palemonas @ 2008 11 27, 16:55)
Tikrai gražu  thumb_yello.gif .


Ačiū smile.gif
Atsakyti
šiais ekonominės krizės laikais manau tai puiki dovana!
parsisiunčiau programėlę, bandysim žaist. tikiuosi kasnors gausis blush2.gif
Atsakyti
na va, perziurejau programele, viskas atrodo suprantama. reiks issirinkti nuotraukeles, susigalvot kokio kalendoriaus noreciau ir igyvendint biggrin.gif kai laiko bus... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 11 27, 18:32)
na va, perziurejau programele, viskas atrodo suprantama. reiks issirinkti nuotraukeles, susigalvot kokio kalendoriaus noreciau ir igyvendint  biggrin.gif kai laiko bus...  blush2.gif

Laukiam rezultato, įvertinsim. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 11 27, 15:59)
Galima, ten kai pasirenki įpatingas dienas, tai ir apačioje išnašą galima padaryti pvz.: Onutės vardo diena.

nesigauna blink.gif doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sigasss @ 2008 11 27, 18:44)
nesigauna  blink.gif  doh.gif  verysad.gif

Kaip viską darai ?
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 11 27, 17:51)
Kaip viską darai ?

jau gavosi blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
esu totalinė nemokša - net nesugebu archyvavimo programos parsisiųsti, ten reikia registruotis? ir niekaip nerandu iš kur ten kalendorius siunčiasi pagal Palemono nuolaidą?
Labai gražus mutti kalendorius, ir aš tokio Kalėdom močiutei noriu padaryti verysad.gif arba bent jau ant vieno lapo kalendorių ir nuotrauką, kad įdėti.
Atsakyti
Nu klausyk, kokiu groziu "uzveze" bigsmile.gif
As ir siand buvau pasiteiraut ar man atspausdins ir suris kalendoriuka rolleyes.gif Beliko pradet ir pabaigt tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti