Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Gadiga @ 2008 11 21, 23:03)
...
Palemonai, pasiseks man tikrai bigsmile.gif Tik dar reikia su picasa nuotraukas pasitvarkyt rolleyes.gif

Laukiam, laukiam biggrin.gif .
Atsakyti
Aciu labai uz tokia gera nuoroda 4u.gif Bus superine dovanele promociutei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliux @ 2008 11 22, 20:23)
Aciu labai uz tokia gera nuoroda  4u.gif Bus superine dovanele  promociutei thumbup.gif

Bet čia reikia parodyti savo darbo rezultatą visiems biggrin.gif .
Atsakyti
Sveikos
Ilindau as i ta nuorodaduota Palemono, bet ka toliau daryt tai nesuprantu. Is kur gauti kalendoriaus remus. Labai prasau pagelbeti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(simoneta @ 2008 11 27, 09:56)
Sveikos
Ilindau as i ta nuorodaduota Palemono, bet ka toliau daryt tai nesuprantu. Is kur gauti kalendoriaus remus. Labai prasau pagelbeti verysad.gif

grisk keliais puslapiais atgal ir ten rasi visus atsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigasss @ 2008 11 27, 14:01)
grisk keliais puslapiais atgal ir ten rasi visus atsakymus  mirksiukas.gif

Aha, jau skaitau, bet nelabai man sekasi verysad.gif
Atsakyti
va ir mano menas - ant greicio darytas blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sigasss @ 2008 11 27, 15:42)
va ir mano menas - ant greicio darytas  blush2.gif
...

Nu ir visai gerai, ten dar galima ir artimųjų gimimo dienų skaičiukus paryškinti.
Atsakyti
Sveiki,
ale jau tikra blondine esu biggrin.gif Pirmiausia aišku ačiū Palemonui už tokia programėlę. Ale kad man su ja bėda viena. g.gif Užsikraunu jau kalendorių daryt, ale kai reikia pasirinkt nuotrauką, tai man pastringa ir galiu pusvalandį laukt bet vistiek niekas nesidaro. Maž čia mano pc grybą pjauna doh.gif
Atsakyti
Gerb. Palemonai, dekavoju baisingai už labai gerą nuorodą thumbup.gif kaip tik Kalėdoms nustebinsiu artimuosius šauniu dvylikos puslapių kalendoriumi smile.gif Čia tik vienas puslapiukas iš visų ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kvikte @ 2008 11 27, 16:03)
Sveiki,
ale jau tikra blondine esu biggrin.gif  Pirmiausia aišku ačiū Palemonui už tokia programėlę. Ale kad man su ja bėda viena.  g.gif Užsikraunu jau kalendorių daryt, ale kai reikia pasirinkt nuotrauką, tai man pastringa ir galiu pusvalandį laukt bet vistiek niekas nesidaro. Maž čia mano pc grybą pjauna doh.gif

Gali būti, kad vaizduškė nepaveža.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 11 27, 14:45)
Nu ir visai gerai, ten dar galima ir artimųjų gimimo dienų skaičiukus paryškinti.

aciu blush2.gif
jau dabar tai viska moku clap.gif issinagrinejau ax.gif

QUOTE(multti @ 2008 11 27, 15:21)
Gerb. Palemonai, dekavoju baisingai už labai gerą nuorodą  thumbup.gif kaip tik Kalėdoms nustebinsiu artimuosius šauniu dvylikos puslapių kalendoriumi  smile.gif Čia tik vienas puslapiukas iš visų  ax.gif

user posted image

va kaip fainiai thumbup.gif ypac tas uzrasas thumbup.gif reiks pasiskolint blush2.gif
Atsakyti