Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

Laba diena 4u.gif
pagelbėkite man:

QUOTE(Palemonas @ 2008 09 04, 16:53)
Spaudi viršutiniame kairiame kampe Failas -> Išsaugoti kalendorių vaizdo formatu -> pasirenki BMP ar JPG -> nurodai kur išsaugoti, pvz.: desktop.

išsaugau jpg formatu, bet atidarius - jis būna tuščias. ką darau ne taip? ačiū.
Atsakyti
ei, ar mane kas girdi? smile.gif
Atsakyti
smile.gif Bandom.... bet kol kas nesiseka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamce: 10 lapkričio 2008 - 17:34
QUOTE(Mamce @ 2008 11 10, 18:21)
smile.gif Bandom.... bet kol kas nesiseka smile.gif

Kas konkrečiai nesigauna ?
Atsakyti
Artėja Šv. Kalėdos ir Naujieji Metai, visi stengiasi apdalinti dovanomis savo artimuosius, vieni dovanas perka, o kiti gamina jas patys, kaip ir dauguma auksarankių šio skyrelio lankytojų(daro kalendorius). Taigi, siųskitės šią nemokamą, bet gerą kalendorių maketavimo programikę:
TKexe_Kalender_v1.0.8.8_su_LT_lang._failu ir švenčių proga džiuginkite savo artimuosius. smile.gif
Atsakyti
tai ar ji tikrai nemokama nes ten kazkokias sumas raso o anglu kalbos ne bum bum g.gif ir ka ten spaust norint parsisiust?
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 11 12, 17:41)
Artėja Šv. Kalėdos ir Naujieji Metai, visi stengiasi apdalinti dovanomis savo artimuosius, vieni dovanas perka, o kiti gamina jas patys, kaip ir dauguma auksarankių šio skyrelio lankytojų(daro kalendorius). Taigi, siųskitės šią nemokamą, bet gerą kalendorių maketavimo programikę:
TKexe_Kalender_v1.0.8.8_su_LT_lang._failu ir švenčių proga džiuginkite savo artimuosius.  smile.gif

Ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redmoonde: 12 lapkričio 2008 - 21:11
QUOTE(Palemonas @ 2008 11 12, 16:41)
Artėja Šv. Kalėdos ir Naujieji Metai, visi stengiasi apdalinti dovanomis savo artimuosius, vieni dovanas perka, o kiti gamina jas patys, kaip ir dauguma auksarankių šio skyrelio lankytojų(daro kalendorius). Taigi, siųskitės šią nemokamą, bet gerą kalendorių maketavimo programikę:
TKexe_Kalender_v1.0.8.8_su_LT_lang._failu ir švenčių proga džiuginkite savo artimuosius.  smile.gif


o kur ta faila LT rast man atsisiunte angliskas g.gif

gal gali papasakot apie sia programa daugiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(klev @ 2008 11 12, 23:30)
o kur ta faila LT rast man atsisiunte angliskas  g.gif

gal gali papasakot apie sia programa daugiau blush2.gif

Taip, instaliavimo setupas yra angliškas, o šalia yra papkikė, kurioje įdėtas lang failas lithuanian.ad, kurį reikia nukopijuoti ir nuėjus į kalendoriaus instaliavimo vietą (C: diske program failuose), atsidaryti papkę, kurioje yra sudėti kitų kalbų lang.failai, įdėti lietuvišką, tada paleidus programą bus galima nusistatyti lietuvių kalbą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palemonas: 13 lapkričio 2008 - 10:20
QUOTE(Palemonas @ 2008 11 12, 16:41)
  Taigi, siųskitės šią nemokamą, bet gerą kalendorių maketavimo programikę:
TKexe_Kalender_v1.0.8.8_su_LT_lang._failu ir švenčių proga džiuginkite savo artimuosius.  smile.gif



Aciu Palemonai uz nuorodele, bet esu arba tikrai blondine, arba beviltiska doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif Spaudziu free user, man parsisiuncia, bet neatsidaro, gal ne taip kazka darau g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nelle @ 2008 11 13, 11:59)
Aciu Palemonai uz nuorodele, bet esu arba tikrai blondine, arba beviltiska doh.gif  blush2.gif  lotuliukas.gif Spaudziu free user, man parsisiuncia, bet neatsidaro, gal ne taip kazka darau g.gif  blush2.gif

Tai gal neturi winrar'o archyvavimo programos ?
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 11 13, 11:11)
Tai gal neturi winrar'o archyvavimo programos ?



Jauciu, kad ne schmoll.gif
Atsakyti