Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Palemonas @ 2008 09 03, 10:44)
Nukopijuoji(copy) tą failiuką iš papkikės, nueini į Program Files, susirandi TKexeKalender, atsidarai, susirandi folderiuką Languages ir įkeli(Paste) tą failiuką. Paleidi programą ir nustatymuose pasirenki lietuvių kalbą. Enjoy.  biggrin.gif

didelis didelis ačiū už lietuvišką failiuką, gražūs lietuviški kalendoriai smile.gif
Atsakyti
Aš gal irgi galėčiau gauti kalendoriaus paketą?? ačiū labai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 09 02, 13:34)
1. Ne Palemone, o Palemonai  wink.gif

2. TKexe_Kalender_v1.0.8.8_su_LT_lang._failu.

3. Jeigu bus neaiškumų - aiškinsimės.



Kai parsisunčia winrar, ir paspaudžiu ant "TKexe Kalender v1.0.8.8.exe" failo rodo setup TKexe, po to meta lentelę "please close the TKexe software" liepia pasirinkti ok ir meta lentelę Instalation/ update of TKexe spaudžiu ant ok, po to dar kartą ok ir... poto bandau įeiti į kalender exe failiuką, ir pasirinkus datos parametrus ties paskutiniu templates užstriga, o lietuviško failiuko iš vis neleidžia įkelt g.gif Gal aš kažką ne taip darau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarinė @ 2008 09 10, 03:32)
Kai parsisunčia winrar, ir paspaudžiu ant "TKexe Kalender v1.0.8.8.exe" ...

Winrar'ą pirmiausiai išskleisti reikia.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 09 10, 12:13)
Winrar'ą pirmiausiai išskleisti reikia.

Jį išskleidžiu, ten yra failiukai Holidays.abc, product, templates, languages ir kt. Kai bandau įeiti į kalender exe, meta lentelę su pasirinkimais: "uždaryti", "sukurti naują" ir kt. Kai viską pasirenku, "pakimba" kompas ir ending program doh.gif .

Nu niekaip man neišeina ax.gif kažkas čia ne taip g.gif
Atsakyti
o kokio dydzio spausdinate ta kalendoriu? jei daryciau 20x30 gerai butu?
Atsakyti
QUOTE(pavasarinė @ 2008 09 10, 17:02)
Jį išskleidžiu, ten yra failiukai Holidays.abc, product, templates, languages ir kt. Kai bandau įeiti į kalender exe, meta lentelę su pasirinkimais: "uždaryti", "sukurti naują" ir kt. Kai viską pasirenku, "pakimba" kompas ir ending program doh.gif .

Nu niekaip man neišeina ax.gif kažkas čia ne taip g.gif

Reikia rinktis "Sukurti naują", o tada jau bus galima įkelti norimą paveiksliuką ar nuotrauką ir t.t. ...
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 09 11, 16:05)
Reikia rinktis "Sukurti naują", o tada jau bus galima įkelti norimą paveiksliuką ar nuotrauką ir t.t. ...

Ir renkuosi "sukurti naują", kai visus parametrus pasirenku pakimba doh.gif , tada ending program ir kaput. Dar meta lentelę "close the TKexe software", ką čia reiškia g.gif Pasirinkimas "close" arba "ok". Kurį besirinksi, niekas nesikeičia g.gif Tiesa prie program files nėra TKexeKalender folderio. Ant dekstopo iškelia kažkodėl failiuką TKexe. O šiaip tai winrar "išsiskleidžia" mano nurodytam folderyje, matau viską, galiu ir liet. failiuką nukopint į languages direktoriją.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarinė @ 2008 09 11, 15:29)
Ir renkuosi "sukurti naują", kai visus parametrus pasirenku pakimba  doh.gif , tada ending program ir kaput. Dar meta lentelę "close the TKexe software", ką čia reiškia g.gif Pasirinkimas "close" arba "ok". Kurį besirinksi, niekas nesikeičia g.gif Tiesa prie program files nėra TKexeKalender folderio. Ant dekstopo iškelia kažkodėl failiuką TKexe. O šiaip tai winrar "išsiskleidžia" mano nurodytam folderyje, matau viską, galiu ir liet. failiuką nukopint į languages direktoriją.... g.gif

Su vaizdo plokšte kažkas negerai. Nepajėgia apdoroti informacijos.
Atsakyti
Kaktute ten is pradziu duoda pasirinkti norima dydi, jei uzdejai taskiuka ant 20*30 tai ir daryk toki, man liuks gavosi smile.gif
Atsakyti
O man vistiek neišeina nieko, parsisiunčiu atsidarau, vistiek anglų klaba viskas, gal kam būtų nesunku, parašyti pažodžiui kaip daryti ?? nes taip noriu ir nieko neiseina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulikee^ @ 2008 09 12, 12:43)
O man vistiek neišeina nieko, parsisiunčiu atsidarau, vistiek anglų klaba viskas, gal kam būtų nesunku, parašyti pažodžiui kaip daryti ?? nes taip noriu ir nieko neiseina  4u.gif


23 psl. ties viduriu Palemonas smulkiai tai jau aprašęs.
Atsakyti