Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

O sakykit kur jus spausdinate tuos kalendorius Vilniuje? Ar fotolaboratorijose kaip nuotraukas spausdinate? Sako ant matinio fotopopieriaus graziai atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktuke @ 2008 08 05, 13:15)
O sakykit kur jus spausdinate tuos kalendorius Vilniuje? Ar fotolaboratorijose kaip nuotraukas spausdinate? Sako ant matinio fotopopieriaus graziai atrodo g.gif


Bet kurioje foto laboratorijoje atspausdins kaip nuotraukas, tik formatą pasakai. Ar ant matinio, ar ant blizgaus - čia skonio reikalas. Aš tokių nedidelių kalendoriukų 10x15 užsisakiau partiją ant matinio popieriaus padaryti - man gražu, ir kam dovanojau patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smalizius @ 2008 08 05, 17:43)
Bet kurioje foto laboratorijoje atspausdins kaip nuotraukas, tik formatą pasakai. Ar ant matinio, ar ant blizgaus - čia skonio reikalas. Aš tokių nedidelių kalendoriukų 10x15 užsisakiau partiją ant matinio popieriaus padaryti - man gražu, ir kam dovanojau patiko  ax.gif


o kokiu budu tu tada issaugai tuos kalendoriukus? g.gif nes as savo bandymais tai gaunu mdb faila, tai ir galvoju as, ar atspausdins is to briedo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotita @ 2008 08 05, 19:02)
o kokiu budu tu tada issaugai tuos kalendoriukus? g.gif  nes as savo bandymais tai gaunu mdb faila, tai ir galvoju as, ar atspausdins is to briedo...  ax.gif


Kai pasidarai kalendorių, eini su pelės kursoriumi į Failas---> ir iš antro blokelio renkiesi tau tinkamą eilutę "Išsaugoti..." ---> pasirenki atsidariusiame lange vietą kur saugosi nuotrauką ir eilutėje "save as type" pasirenki jpg formatą ---> spaudi "save"
Atsakyti
QUOTE(Kotita @ 2008 08 05, 19:02)
o kokiu budu tu tada issaugai tuos kalendoriukus? g.gif  nes as savo bandymais tai gaunu mdb faila, tai ir galvoju as, ar atspausdins is to briedo...  ax.gif

na va ir man taip pat mdb ir niekas kitas nesikeicia doh.gif
issaugau,o ten nieko nera verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumir: 09 rugpjūčio 2008 - 18:11
parodykite kas nors koki kalendoriuka kur pasidarete su sia programele
Atsakyti
Kokia programa daro kalendorius visu metu ant vieno lapo ir, kad butu lietuviskai viskas? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2008 08 31, 21:14)
Kokia programa daro kalendorius visu metu ant vieno lapo ir, kad butu lietuviskai viskas? doh.gif


Šitoje temoje aprašyta kalendorių kūrimo programa visą tai daro
Atsakyti
g.gif o gal kas bandete ta programa kurta kalendoriuka dar apdirbti su PS? as uzsaugau JPEG formatu, bet PS nieko neleidzia koreaguoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smalizius @ 2008 08 31, 23:45)
Šitoje temoje aprašyta kalendorių kūrimo programa visą tai daro

Parsisiunciau net kelias cia minetas programas, bet nei vienoje neradau lietuviu kalbos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2008 09 01, 17:39)
Parsisiunciau net kelias cia minetas programas, bet nei vienoje neradau lietuviu kalbos schmoll.gif

Jeigu gražiai paprašysi, tai gal ir atsiųsiu tau lietuvių kalbą. Nors gal ir nesiųsiu, nes vistiek lietuviškų raidžių nenaudoji. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palemonas: 01 rugsėjo 2008 - 18:27
QUOTE(Palemonas @ 2008 09 01, 19:25)
Jeigu gražiai paprašysi, tai gal ir atsiųsiu tau lietuvių kalbą. Nors gal ir nesiųsiu, nes vistiek lietuviškų raidžių nenaudoji.  rolleyes.gif

Aij gi, Palemone showoff.gif būk tu geras blush2.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti