Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

Saunu,as jau kalendoriu turiu.Atvirukus bandziau daryti,bet gaunas tik dideli.(arba as nemoku sumazinti).Ryskumas priklauso tik nuo printerio.As spauzdinau ant foto popieriau nes gaunasi tada zymei kokybiskiau.Tad dar karta didelis tau Quote aciu. clap_1.gif
Atsakyti
Su kokiu printeriu spausdinote? As irgi tokia minti turiu, kad ant gero popieriaus su geru printeriu kalendoriu dovanom atspausdint!
Atsakyti
Turiu kazkoki epsono kombaina.Bet nezinau ar jis geras,nes nesigaudau sioj srityje visiskai esu tik naudotojas. doh.gif
O dovana gauti tokia manau malonu,ypac seneliams su anuku pokstais.
As dar bandziau vietoj nuuotrauku deti vaiku nupiestus piesinius.Gaunas ir gan sauniai ir print.rasalo susitaupo.Atsispaudinau kalendoriaus tik pagrinda o po to priklijavau vaiku piesinius.Gan orginalei atrodo. clap.gif
Atsakyti


Gėda, bet man neišeina pasidaryti kalendoriaus. Gal kas nors galit paaiškinti tokiai kaip aš, kaip tai daroma. sad.gif Labai laukiu jūsų pagalbos.
Atsakyti
QUOTE (svajoklis @ 2004 11 27, 11:22)
Saunu,as jau kalendoriu turiu.Atvirukus bandziau daryti,bet gaunas tik dideli.(arba as nemoku sumazinti).Ryskumas priklauso tik nuo printerio.As spauzdinau ant foto popieriau nes gaunasi tada zymei kokybiskiau.Tad dar karta didelis tau Quote aciu. clap_1.gif

Ar seivinai? Ar iš karto spausdinai?
Norint užseivinti reikia į Adobe reader eina, man nuorodą iš karto meta, o ten kažkokios nesąmonės. sad.gif
Kaip išsaugojot?
Atsakyti
Kiek suprantu is karto spausdinti reikia, nes neseivina.
Atsakyti
seivina. reikia spausti download&print ar kaip ten wink.gif
atidaryneja tik su Acrobatu .
Atsakyti
QUOTE (Scarlett @ 2004 12 01, 16:43)
seivina. reikia spausti download&print ar kaip ten wink.gif
atidaryneja tik su Acrobatu .

Turiu ir Acrobat'ą, bet nė velnio neseivino mad.gif Nu ir nereikia. Kiekvieną dalyką galima padaryti "per aplinkui" tongue.gif Todėl parsisiunčiau iš to tinklapio kalendorius be nuotraukų, o po to pati savo kompe susimaketavau. Ir dar lietuviškai wink.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Letta @ 2004 12 01, 16:55)
QUOTE (Scarlett @ 2004 12 01, 16:43)
seivina. reikia spausti download&print ar kaip ten  wink.gif
atidaryneja tik su Acrobatu .

Turiu ir Acrobat'ą, bet nė velnio neseivino mad.gif Nu ir nereikia. Kiekvieną dalyką galima padaryti "per aplinkui" tongue.gif Todėl parsisiunčiau iš to tinklapio kalendorius be nuotraukų, o po to pati savo kompe susimaketavau. Ir dar lietuviškai wink.gif tongue.gif

o su kokia programa maketavai? aš irgi taip noriu, bet su Acrobatu nemoku . doh.gif
o perseivinti pvz į jpg tai negalima,ane? laugh.gif
Atsakyti
O nieks nezinot kur gaut toki sablona, kada savaites diena prasidetu pirmadieniu?
Atsakyti
QUOTE (KAMANĖ @ 2004 12 01, 15:23)
Gėda, bet man neišeina pasidaryti kalendoriaus. Gal kas nors galit paaiškinti tokiai kaip aš, kaip tai daroma. sad.gif Labai laukiu jūsų pagalbos.


http://zmamgmwspro08...dar_variety.jsp

1. Paspaudi BROWSE ...
2. Išsirenki savo kompe nuotrauką
3. Pasirenki mėn. ir metus
4. Paspaudi CONTINUE
5. Palauki .... kol pamatai savo nuotrauką
6. Jeigu reikia , dešinėje pusėje pasireguliuoji ryškumą , apačioje gali keisti nuotraukos padėtį
7. Spaudi CONTINUE
8. Lauki .... kol pamatai savo nuotrauką rėmelyje
9. Dešinėje pusėje pasirenki kalendoriaus foną , rėmelius
10. Spaudi DOWNLOAD & PRINT
Atsakyti
Bet čia galima pasidaryti tik 1 mėnesio nuotrauką g.gif
Atsakyti