Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(damute31 @ 2008 01 14, 16:34)
pradiniame puslapyje apacioje yra rasomi sios dienos gimtadieniai  ax.gif va ten ir uzmaciau  mirksiukas.gif

Aaaaaa, supratau, esu matęs. Dėkui dar kartą. rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū Palemonui už kalendorių lt. Nu bet avataras koks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiotki @ 2008 01 15, 21:31)
Ačiū Palemonui už kalendorių lt.
Prašom, į sveikatą, tikrai negaila. biggrin.gif

QUOTE(Čiotki @ 2008 01 15, 21:31)
Nu bet avataras koks  rolleyes.gif

g.gif avataras, kaip avataras. Nekreipk dėmesio.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 01 16, 00:52)
Prašom, į sveikatą, tikrai negaila.  biggrin.gif
g.gif  avataras, kaip avataras. Nekreipk dėmesio.


4u.gif
biggrin.gif
Atsakyti
NU PERDON,ESU ŽALIA VIŠTA IR NIEKO NESUPRANTU KAIP ČIA SIUSTIS TĄ PROGRAMĖLĘ... blush2.gif ATIDARO SENDSPACE.COM IR KAS TOLIAU.NARŠAU IR NIEKO NESUPRANTU....JĖZAU,KAIP NUSIBODO TAS NEIŠMANYMAS.... mad.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalij@ @ 2008 01 28, 20:12)
NU PERDON,ESU ŽALIA VIŠTA IR NIEKO NESUPRANTU KAIP ČIA SIUSTIS TĄ PROGRAMĖLĘ... blush2.gif ATIDARO SENDSPACE.COM  IR KAS TOLIAU.NARŠAU IR NIEKO NESUPRANTU....JĖZAU,KAIP NUSIBODO TAS NEIŠMANYMAS.... mad.gif


Apačioje būna mirksinti raudona rodiklytė į užrašą dawnload link. Kartais paspaudus gali išmesti kitą langą su užrašu , kad nemokamas servisas apkrautas ir siulo pameginti po minutės(ten apačioje bėga sekundės). Jeigu serveris neapkrautas tuomet sšmes siuntimosi langą. Dar jeigu nera jokios nuorodos i parsisiuntima, gali bųti kad failas jau pašalintas ir jo parsisiusti nepavyks.
A, dar išjunk caploką. Nebutina visur rašyti didžiosiomis raidėmis. Kaireje klaviaturos pusėje trečią klavišą iš apačios spustelk vieną kartą.
Nemokėjimas yra pagydomas, tik reikia suformuluoti klausimą. Visgi mes nematome tavo kompo ir nežinome tavo veiksmų.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 01 08, 15:37)
Nu va, pabaigiau vertimą, taigi kas norite turėti TKexe Kalender lietuvišką programikę, galite pasiimti kalbos failiuką iš ŠIČIONAIS . Parsisiuntus jį reikia "nukopinti", o po to nuėjus į Program Files ir susiradus TKexe Kalender folderyje aplanką languages, jį atsidaryti ir jame "įpastinti". Ir turėsite lietuviškai šnekančią programikę. Kai ką gal ir netiksliai išverčiau, bet esmė suprantama. Apie pastebėtus "bugus" painformuokite.


Ar galit paaiškinti ,ką reiškia nukopinti,įpastinti.Na kad spausti rodyklytę raudoną,tai aš suprantu, programą atsiuntė,nu bet kas toliau?Išmeta kažkokį tekstinį dokumentą...ipastinti,nukopinti,gal galima aiškiau?Plyyyz 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalij@ @ 2008 01 29, 19:05)
Ar galit paaiškinti ,ką reiškia nukopinti,įpastinti.Na kad spausti rodyklytę raudoną,tai aš suprantu, programą atsiuntė,nu bet kas toliau?Išmeta kažkokį tekstinį dokumentą...ipastinti,nukopinti,gal galima aiškiau?Plyyyz 4u.gif

Tai turetu buti tik lietuviu kalbos failas. Turejote atsisiusti kalendoriu. Susiinstaliuoti. Surasti jo faila ir kalbu srityje ideti nukopijuota faila ("kažkokį tekstinį dokumentą")
Gal aiskiau? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovial: 29 sausio 2008 - 19:28
PABANDYSIU ax.gif
Atsakyti
[quote=vitalij@,2008 01 29, 21:56]
PABANDYSIU ax.gif
[/quot

Nu ne,mano kantrybė trūko.Arba ištikro ta programa nebeduoda siustis,arba aš tikra višta. Nu gi ten aiškiai rašo KALENDORIUS.RAR 8 MB ,o apačioj ,rodyklėlė kur mirkčioja raudona,tai siunčia failą,dydžiu 12 kb. Tuoj sprogsiu : gun_bandana.gif
HELP help.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalij@ @ 2008 01 29, 23:55)
Nu ne,mano kantrybė trūko.Arba ištikro ta programa nebeduoda siustis,arba aš tikra višta. Nu gi ten aiškiai rašo  KALENDORIUS.RAR  8 MB ,o apačioj ,rodyklėlė kur mirkčioja raudona,tai siunčia failą,dydžiu 12 kb. Tuoj sprogsiu : gun_bandana.gif
HELP  help.gif


Bandau siustis. Leidzia atsisiust, o kad failo dydis (12kb.) man nerodo. Gal tamstos kompe "rar" failu isskleidimo programos nera?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovial: 30 sausio 2008 - 13:14
merginos HELPPPPPPPPPPPPP
tuoj verksiu,radau jusu tema,o parsisiusti ir net paziureti neduoda
BEVARDE tuscias puslapis cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
padekit PRASAU ax.gif labai norim kalendoriaus
Atsakyti