Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(elenele @ 2007 12 18, 23:03)
Labukas smile.gif Labai aciu palemonui uz nuoroda 4u.gif Kalendorius jau yra, o dabar klausimas iskilo - kur nesate iristi (Vilniuje)?

Fotopaslaugų taškuose paklausinėk, turėtų tas spyruokles sudėti.
Papildyta:
QUOTE(sticho @ 2007 12 18, 23:50)
... tik kad kompe nebuvau pastebejusi, bet ant kiekvieno paveiksliuko liko uzrasas: "Double click to put text"  doh.gif  kai atsispausdinau A3 formato tai tik tada ir pamaciau ta uzrasa..  doh.gif kiek zinau tai jo neturejo matytis, bet kazkodel tai isliko  g.gif

Ištrinti reikėjo, nes tie užrašai atlieka vedlio funkciją.
Atsakyti
QUOTE(elenele @ 2007 12 19, 09:20)
O tai ir irisat Copy 1?


Aga.. uz 13 lapu atspausdinima ant kietesnio popieriaus A3 formatu palikau - 57lt, o uz irisima metaline spyruokle - 3,99lt.. kaina didoka, bet va dovana is sirdies padaryta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sticho @ 2007 12 19, 10:40)
Aga.. uz 13 lapu atspausdinima ant kietesnio popieriaus A3 formatu palikau - 57lt, o uz irisima metaline spyruokle - 3,99lt..  kaina didoka, bet va dovana is sirdies padaryta  lotuliukas.gif


As spausdinau ciklone, tai uz 12 lapu A3 su irisimu (spirale ir padaryte toks kabliukas pakabinti) - 53,10 sumokejau
Atsakyti
Tai cia ir taip aisku buvo, kad Copy1 brangininkai.. cool.gif man ir kabliuko nedave ax.gif tai is seno kalendoriaus islupau biggrin.gif
Atsakyti
Parsisiunčiau ir aš, jėga

Dariau visus metus ant vieno lapo, nežinau kaip, bet sugebėjau savaitės dienas į lietuviškas padaryti...O va su mėnesiais kankinuosi. Bet sugalvojau kitaip. Menesio pavadinimo spalva padarau kaip fono ir jo nesimato. O atskirai padarau text box su lietuvišku mėnesio pavadinimu ir padedu prie to mėnesio, prie kurio reikia.
Bet jeigu labai spalvotas fonas, tai nesigauna, geriausia ant balto arba juodo.
Šiaip neilgai dar žaidžiau, gal 15 min, pareisiu namo, pamėginsiu daugiau
Atsakyti
Na man ir dienos gavosi lietuviškai, bet va mėnesių padaryti niekaip neišeina. Bet aš tai paliksiu taip, kaip gavosi. Svarbu dienos lietuviškai tai supras seneliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rugija @ 2007 12 19, 17:30)
Parsisiunčiau ir aš, jėga

Dariau visus metus ant vieno lapo, nežinau kaip, bet sugebėjau savaitės dienas į lietuviškas padaryti...O va su mėnesiais kankinuosi. Bet sugalvojau kitaip. Menesio pavadinimo spalva padarau kaip fono ir jo nesimato. O atskirai padarau text box su lietuvišku mėnesio pavadinimu ir padedu prie to mėnesio, prie kurio reikia.
Bet jeigu labai spalvotas fonas, tai nesigauna, geriausia ant balto arba juodo.
Šiaip neilgai dar žaidžiau, gal 15 min, pareisiu namo, pamėginsiu daugiau

Įdėk čia, pasižiūrėsim kaip atrodo. Įdomu juk.
Papildyta:
QUOTE(Kleckutė @ 2007 12 19, 17:44)
Na man ir dienos gavosi lietuviškai, bet va mėnesių padaryti niekaip neišeina. Bet aš tai paliksiu taip, kaip gavosi. Svarbu dienos lietuviškai tai supras seneliai ax.gif

O įsimintinas, švenčių, gimimo ir t.t. dienas kita spalva pažymi ?
Atsakyti
O as mociutem rusiskai atspausdinau menesius ir dienu pav. , tikrai supras tongue.gif nes anglu tai niekaip nesuprastu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleckutė @ 2007 12 18, 16:11)
O gal kas žinot kokią nuorodą kur būtų galima lietuvišką kalendorių pasidaryti? nes aš noriu jį padovanoti seneliam su anūkų nuotraukėlėm, o jie angliškai nesusigaudo  doh.gif .

tai čia temoj kur yra kalendorius tai ten viską galima lietuviškai padaryti g.gif , ne rimtai juk dariau pati bigsmile.gif

QUOTE(elenele @ 2007 12 18, 22:03)
Labukas smile.gif Labai aciu palemonui uz nuoroda 4u.gif Kalendorius jau yra, o dabar klausimas iskilo - kur nesate iristi (Vilniuje)?

mes išsprendėme šitą problemikę thumbup.gif , visus apžiūrėjau tai labai jau brangiai gaunasi ir beje norėjom šiek tiek mažesnio stalinio kalendoriaus, tai padarėm taip bigsmile.gif darėme kaip nuotrauką 15*21 rišome į spiralę, čia MB darbe padarė ir dėjom kartoną nu kaip paaiškinti, kad būtų trikampis ir kad gražiai stovėtų tas kalendorius thumbup.gif ir užkainavo mums šitas daiktas 26 lt, kadangi darėme keletą
tai norėjom, kad labai brangiai nesigautų blush2.gif


QUOTE(Jomke @ 2007 12 20, 10:00)
O as mociutem rusiskai atspausdinau menesius ir dienu pav. , tikrai supras  tongue.gif nes anglu tai niekaip nesuprastu  schmoll.gif

galima ir k lietuviškai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 12 20, 09:11)
O įsimintinas, švenčių, gimimo ir t.t. dienas kita spalva pažymi ?


Aha pažymėjo kita spalva.


QUOTE(Naktibalda @ 2007 12 20, 13:52)
tai čia temoj kur yra kalendorius tai ten viską galima lietuviškai padaryti  g.gif ,  ne rimtai juk dariau pati  bigsmile.gif


Nu aš mėnesių lietuviškai padaryti nesugebėjau g.gif , bet dienos gavosi lietuviškai.
Atsakyti
Kaip pakeist kad butu jpeg formatas?Nu bet nepigiai gaunasi doh.gif O jeigu tiesiog namuose spausdintuvu ant foto popieriaus?Niekas nebandet?
Papildyta:
QUOTE(Kleckutė @ 2007 12 20, 15:27)
Aha pažymėjo kita spalva.
Nu aš mėnesių lietuviškai padaryti nesugebėjau  g.gif , bet dienos gavosi lietuviškai.

As nezymejau,labai ilgai reiketu rinkt datas is visokiu saltiniu blush2.gif
O as menesius padariau lietuviskai,o dienu ne lotuliukas.gif
Atsakyti
o mes viską lietuviškai thumbup.gif
Atsakyti