Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Mona187 @ 2007 12 17, 15:52)
Man irgi iškilo klausimų.

Instaliavausi aš tą programą sėkmingai, bet kai noriu kažką daryti su tuo kalendorium, tai man reikia pasirinkti ar
Creat new file...ar
Browse for files.

Ir vienu, ir kitu atveju man reikia pasirinkti iš (*.mdb files). Iš kur man tai paimti? Pasimečiau doh.gif  g.gif

Jeigu nebuvai anksčiau ko nors pasidariusi ir išsisaugojusi, tai spaudi Create new file.
Atsakyti
Man tai labai liuks ta programyte - dekui uz nuorodele thumbup.gif pasedejau pora valandziukiu ir turiu kaledoms dovanele thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
blyn doh.gif man kazko nepavyksta pajungt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 12 17, 16:02)
Jeigu nebuvai anksčiau ko nors pasidariusi ir išsisaugojusi, tai spaudi Create new file.

Na taip, spaudžiu create new file, ir turėčiau rinktis iš savo nuotraukų kažkokį foną, paveikslėlį. Bet vos tik atsidarau tą katalogą, iš kurio noriu pasirinkti nuotrauką, man nieko neduoda. Vienoje eilutėje rašo File name, o kitoje Save as type: Calendar files (*.mdb)

Ir nors užsimušk, niekaip aš šito neįkertu, ką tokiu atveju reikia daryti:cry:
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 12 17, 21:41)
Na taip, spaudžiu create new file, ir turėčiau rinktis iš savo nuotraukų kažkokį foną, paveikslėlį. Bet vos tik atsidarau tą katalogą, iš kurio noriu pasirinkti nuotrauką, man nieko neduoda. Vienoje eilutėje rašo File name, o kitoje Save as type: Calendar files (*.mdb)

Ir nors užsimušk, niekaip aš šito neįkertu, ką tokiu atveju reikia daryti:cry:

Man ta spats, paspaudi create new file, bet programa tik mdb formato failus mato.. kap man jpg isikelt?
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2007 12 18, 16:10)
Man ta spats, paspaudi create new file, bet programa tik mdb formato failus mato.. kap man jpg isikelt?

Ten turi įrašyti būsimo projekto(kalendoriaus) pavadinimą, kuris bus matomas paleidus programą kitą kartą.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 12 18, 17:24)
Ten turi įrašyti būsimo projekto(kalendoriaus) pavadinimą, kuris bus matomas paleidus programą kitą kartą.

dekui, nepamaciau, kad ten create, o ne open smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
O gal kas žinot kokią nuorodą kur būtų galima lietuvišką kalendorių pasidaryti? nes aš noriu jį padovanoti seneliam su anūkų nuotraukėlėm, o jie angliškai nesusigaudo doh.gif .
Atsakyti
Labukas smile.gif Labai aciu palemonui uz nuoroda 4u.gif Kalendorius jau yra, o dabar klausimas iskilo - kur nesate iristi (Vilniuje)?
Atsakyti
As siandien atsispausdinau Copy1, tik kad kompe nebuvau pastebejusi, bet ant kiekvieno paveiksliuko liko uzrasas: "Double click to put text" doh.gif kai atsispausdinau A3 formato tai tik tada ir pamaciau ta uzrasa.. doh.gif kiek zinau tai jo neturejo matytis, bet kazkodel tai isliko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleckutė @ 2007 12 18, 16:11)
O gal kas žinot kokią nuorodą kur būtų galima lietuvišką kalendorių pasidaryti? nes aš noriu jį padovanoti seneliam su anūkų nuotraukėlėm, o jie angliškai nesusigaudo  doh.gif .

Ieškok šitoj temelėj yra nuoroda mirksiukas.gif Ten galima pakeist pavadinimus 4u.gif

QUOTE(sticho @ 2007 12 18, 22:50)
As siandien atsispausdinau Copy1, tik kad kompe nebuvau pastebejusi, bet ant kiekvieno paveiksliuko liko uzrasas: "Double click to put text"  doh.gif  kai atsispausdinau A3 formato tai tik tada ir pamaciau ta uzrasa..  doh.gif kiek zinau tai jo neturejo matytis, bet kazkodel tai isliko  g.gif


Tai gerai, kad aš tuos užrašus ištryniau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sticho @ 2007 12 18, 23:50)
As siandien atsispausdinau Copy1, tik kad kompe nebuvau pastebejusi, bet ant kiekvieno paveiksliuko liko uzrasas: "Double click to put text"  doh.gif  kai atsispausdinau A3 formato tai tik tada ir pamaciau ta uzrasa..  doh.gif kiek zinau tai jo neturejo matytis, bet kazkodel tai isliko  g.gif


O tai ir irisat Copy 1?
Atsakyti