Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Palemonas @ 2007 12 14, 13:33)
ČIA gali parsisiųsti nearchyvuotus setup'us.



Aciu, parsisiunciau, dabar bandysiu darbuotis.O tai jau buvau patikejusi, kad beviltiska blondine esu lotuliukas.gif
Atsakyti
O man niekaip nepavyksta išsisuagoti to kalendoriaus kaip atskiro failo...
Atsakyti
QUOTE(nelle @ 2007 12 15, 00:56)
Aciu, parsisiunciau, dabar bandysiu darbuotis.O tai jau buvau patikejusi, kad beviltiska blondine esu lotuliukas.gif

Beviltiškų nebūna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 11 19, 11:51)

Tai kiap supratau šitoj programoj mėnesių pavadinimų pakeist į lietuviškus negalima? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(crystal @ 2007 12 16, 18:03)
Tai kiap supratau šitoj programoj mėnesių pavadinimų pakeist į lietuviškus negalima? 4u.gif

galima , tik nevisuose verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 11 19, 10:51)



O man neleidžia parsisiūsti, neina schmoll.gif , o ir labai norėčiau.
Atsakyti
QUOTE(ycikas555 @ 2007 12 16, 18:11)
galima , tik nevisuose  verysad.gif

O kuriuose galima?
Atsakyti
QUOTE(Kleckutė @ 2007 12 16, 22:46)
O man neleidžia parsisiūsti, neina  schmoll.gif , o ir labai norėčiau.

Nemeluok, viską ten leidžia.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 12 17, 09:14)
Nemeluok, viską ten leidžia.



Nu tikrai nemeluoju. Prasisiunčiau va dabar, bet man jos atidaryti neleidžia, rašo kad norint atidaryti pasirinkti programa. Vadinasi aš kažka ne taip darau, arba kažko pas mane pc nėra. Vienu žodžiu nieko nesuprantu - tikra nemokša, va tep doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleckutė @ 2007 12 17, 14:21)
Nu tikrai nemeluoju. Prasisiunčiau va dabar, bet man jos atidaryti neleidžia, rašo kad norint atidaryti pasirinkti programa. Vadinasi aš kažka ne taip darau, arba kažko pas mane pc nėra. Vienu žodžiu nieko nesuprantu - tikra nemokša, va tep  doh.gif

Winrar. archyvavimo programą parsisiųsk, instaliuokis ir atidarys. Arba siųskis iš ČIA.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palemonas: 17 gruodžio 2007 - 13:47
QUOTE(Palemonas @ 2007 12 17, 13:45)
Winrar. archyvavimo programą parsisiųsk, instaliuokis ir atidarys. Arba siųskis iš ČIA.



Ačiū labai labai. Jau dabar gavosi 4u.gif
Atsakyti
Man irgi iškilo klausimų.

Instaliavausi aš tą programą sėkmingai, bet kai noriu kažką daryti su tuo kalendorium, tai man reikia pasirinkti ar
Creat new file...ar
Browse for files.

Ir vienu, ir kitu atveju man reikia pasirinkti iš (*.mdb files). Iš kur man tai paimti? Pasimečiau doh.gif g.gif
Atsakyti