Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Jomke @ 2007 12 14, 08:03)
O as paskaiciau , kad ymanoma pakeisti , tai kankinuosi kelinta diena , bet taip ir nepavyksta niekaip  schmoll.gif Mat as visus metus ant vieno lapo dariau  doh.gif  O tai galvojau , kad jau visai , blondine esu  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Jo jei darai visus menesius ant vieno lapo tai nieko neduoda pakeist tik foto idet ir uzrasa parasyt.Gaila verysad.gif
Atsakyti
dar norejau paklausti,jei as pasidariusi kalendoriu,ji issisaugociau jpeg formatu ir isirasyciau i diekeli,ar nuejusi i fotostudija galetu ji man normaliai atspausdinti ?ta prasme galeciau pasirinkti dydi,koki noriu g.gif
Atsakyti
QUOTE(braziute @ 2007 12 14, 14:43)
dar norejau paklausti,jei as pasidariusi kalendoriu,ji issisaugociau jpeg formatu ir isirasyciau i diekeli,ar nuejusi i fotostudija galetu ji man normaliai atspausdinti ?ta prasme galeciau pasirinkti dydi,koki noriu  g.gif

Taip, padarys kokį norėsi.
Atsakyti
QUOTE(safara @ 2007 12 14, 12:32)
O as jau pasidariau kalendoriu thumbup.gif Labai dekui palemonai uz nuoroda 4u.gif Bus gera staigmena seneliams nuo anukeliu biggrin.gif
Papildyta:
Jei darai kalendoriu TKexe programa tai i kita puslapi pereit reikia spaust rodiklyte next page, o kad padaryt titulini tai kai ismeta sausio menesi, tiesiog atverst viena puslapi atgal previuos page.

aciukas 4u.gif jau supratau mirksiukas.gif dar klausimelis,kai keiciat pacio lapo spalva,man gaunasi,kad virsu ir apacia turiu keisti atskirai,o po to gaunasi tokia ale linija,nors bandau derinti spalvas,kad jos nesimatytu,bet ji vistiek islieka,nors ir neryski,ar jums taip pat gaunasi g.gif
Atsakyti
ar galima pasidaryti su ta programele kalendoriu, kad paveiksliukas butu visada vienodas (vienas) ir 12 lapu su skirtingais menesiais apacioje? kazin aiskiai parasiau? g.gif A4 formato ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cutka: 14 gruodžio 2007 - 15:19
Kaip fone įdedat nuotrauką? Man leidžia tik spalvas keist g.gif
Atsakyti
Bandziau atsisiusti kalendoriau nuoroda, kur palemonas nurode, bet man raso is vis "buy now", nieko nesuprantu, gal ne taip ka darau g.gif Help, labai reikia kalendoriaus sventems blink.gif
Atsakyti
QUOTE(elenele @ 2007 12 14, 17:43)
Bandziau atsisiusti kalendoriau nuoroda, kur palemonas nurode, bet man raso is vis "buy now", nieko nesuprantu, gal ne taip ka darau g.gif Help, labai reikia kalendoriaus sventems blink.gif


Oi, parsisiunciau, viskas gerai ax.gif Dabar krapstysiuos, ziuresiu, kas gausis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cutka @ 2007 12 14, 15:52)
ar galima pasidaryti su ta programele kalendoriu, kad paveiksliukas butu visada vienodas (vienas) ir 12 lapu su skirtingais menesiais apacioje? kazin aiskiai parasiau? g.gif A4 formato  ax.gif


Jei teisingai supratau tai galima taip padaryt tik reikia nuspaust, kai pasirenki paveiksliuka, lenteles apacioje:use all settings for all pages.
Papildyta:
QUOTE(Žiogienė @ 2007 12 14, 17:15)
Kaip fone įdedat nuotrauką? Man leidžia tik spalvas keist g.gif


uzeik ant nuotraukos ir paspausk pelyte du kartus atsidaro lentele, spaudi open image ir pasirenki norima nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(braziute @ 2007 12 14, 14:50)
aciukas  4u.gif jau supratau mirksiukas.gif dar klausimelis,kai keiciat pacio lapo spalva,man gaunasi,kad virsu ir apacia turiu keisti atskirai,o po to gaunasi tokia ale linija,nors bandau derinti spalvas,kad jos nesimatytu,bet ji vistiek islieka,nors ir neryski,ar jums taip pat gaunasi  g.gif


kai nori pasirinkti spalva, kuri butu viena visam lape, lenteleje numesk pauksciukus nuo linear gradiant ir radial gradiant, tada- color- pasirink norima spalva, ta pati padaryk uzejus ant spalvos lapo apacioje.
Papildyta:
[quote=iride,2007 12 12, 21:02]
Mano irgi jau paruoštas spausdinimui. Vienas lapas va toks rolleyes.gif
user posted image

kiek bandziau padaryt kad fonas butu vientisa nuotrauka nieko neiseina g.gif Gal kas konkreciau paaiskintu kaip taip galima padaryt?
Atsakyti
QUOTE(safara @ 2007 12 14, 18:59)

uzeik ant nuotraukos ir paspausk pelyte du kartus atsidaro lentele, spaudi open image ir pasirenki norima nuotrauka



Tai nuotraukos vietoj ir atsiranda foto,o aš noriu, kad per visą foną būtų nuotrauka :h
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2007 12 14, 21:01)
Tai nuotraukos vietoj ir atsiranda foto,o aš noriu, kad per visą foną būtų nuotrauka  :h

Ten kur yra images (paspaudus du kartus ant nuotraukos), padek varnele ant fill page mirksiukas.gif tikiuosi to klausei blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pelyte mazyte @ 2007 12 14, 20:24)
Ten kur yra images (paspaudus du kartus ant nuotraukos), padek varnele ant fill page  mirksiukas.gif tikiuosi to klausei  blush2.gif


Va būtent šito ir norėjau. Ačiū aciuks.gif ploja.gif
Atsakyti